Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znowu spacyfikowałam, tym razem nastolatka :wink:

Netu nie ma i długo nie będzie :-? Nie wiem już co mam robić. Las dokoła, wilki jakieś ... ja chcę do miastaaaaaaa!!!!!!

 

 

tez tak mialam :roll: I wrocilam :D

Wierze, ze szybko zapanujesz i nad netem i nad wilkami i nad lasem, a wtedy bedzie git!

 

Jak cora sie czuje? Lepiej? Pozdrowionka dla Niej, a dla Ciebie "niech moc" bedzie z Toba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdusie do niej pojechali, da radę. Pomoga jej w najpilniejszych sprawach, wyprostują i podniosą morale, wprowadzą ruch i zamieszanie w interesie. :wink:

 

Nie sądzę, żeby aż tak łatwo się poddała! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nowego na wsi :roll:

u mnie po burzy to sołtysowi szambo kiblem wylazło :wink: w drzewo piedykło i droga nie przejezdna była i ..... tragedia :-? parter domu wypalony od świeczki się zajęło

ale te powalone drzewo uratowało mieszkańców, bo straż przyjechała do drzewa

a pożar przy okazji ugasiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniła wczoraj. :D

 

Morale jej się trochę podniosło, Agdusie jej pomagają chałupę uładzić i przystosować do zamieszkania.

Ma bardzo wilgotno w łazienkach, musi założyć wentylację mechaniczną, przed zimą musi też zrobić lepszy kominek, bo teraz jest tam taki wkład z supermarketu, zimą nic niewart.

Ma fajnego doga niemieckiego, Mocarta, psy się jakoś podzieliły terytorium (Katma w domu, Mocart na zewnątrz), więc nie ma z nimi problemów.

Myślę, że będzie dobrze, jak Braza przejdzie już ten szok kulturowy to się doskonale przystosuje. :wink:

Cały czas walczy o dostęp do netu i nie traci nadziei w temacie.

Przekazuję niniejszym pozdrowienia dla wszystkich i buziaki serdeczne bardzo!!! :D :D :D

 

To mówiłam ja, DPS. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

bez Brazy jakoś dziwnie :roll:

Braza wcześniej nie mogłem, ale teraz już tak.

Bardzo się cieszę, że już jesteś na "swoim" :D

 

a ja z braku neta nic nie wiedziałam :oops:

 

A tu TAKIE RZECZY :lol: :lol: :lol:

Witaj Brazunia w kubie wiejskich dziewuch :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowionka, dasz rade, nie łam się, twardym trza być nie mientkim, a z reszta sama wiesz :lol:

BĘDZIE DOBRZE :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszszeeee, w końcu weszłam. Udało mi się - oczywiście dzięki Agdusiowemu Andrzejowi - podłączyć do neta przez telefon.

Teraz trochę częściej będę zaglądać, ale na szaleństwo nie ma szans - straszliwie długo trwa otwarcie strony, czym oni w tej Tepsie przesyłają te dane.... końmi szybciej by dowiózł :o

 

Depsia napisała właściwie wszystko - jestem, żyję (ledwo, ale jednak), szok kulturowy nadal trwa, demolka chałupy też ma się dobrze, czyli wszystko jak zawsze :D

 

Buziaki Wam przesyłam, dzięki Kochani że nie spisaliście mnie jeszcze na strat :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...