Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dodzwoniłam się dzisiaj. 8) :D

Jest coraz lepiej, mówi, że wciąż jeszcze nie czuje się u siebie, ale chałupa zaczyna przypominać siedzibę ludzką - dom, a nie tylko budynek. :D

Już drugi raz upiekły z Agduś chleb na zakwasie w tej kaflowej kuchni! :lol: 8)

Chałupę wietrzą i suszą z tej wilgoci, Katma została nazwana wybrakowanym egzemplarzem ONka, bo gębę drze cały czas. :lol:

No i chłopa jej brakuje, musi o wszystkim sama decydować, a to nie jest łatwe. :wink:

No ale - idzie ku lepszemu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę powiedzieć, że Depsia tp straszny kabel jest :wink: Wszystko już powiedziała :D Bez Agdusiów to bym zginęła z kretesem i dawno ju wróciła do miasta :wink:

Trzeci telefon od Tepsy już miałąm w sprawie Neostrady, na razie jednak kończy się na zadawaniu serii tych samych bezsensownych pytań, Neostrady nadal nie mam :-?

Jak się sprężę to wyskrobię coś w dzienniku, aparat fotograficzny odmówił posłuszeństwa - zdjęć nie będzie - chyba że ukradnę to ustrojstwo Agdusiom...

 

Buziaki duże dla wszystkich!!!!

 

A gdzie Jamles :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę powiedzieć, że Depsia tp straszny kabel jest :wink: Wszystko już powiedziała :D Bez Agdusiów to bym zginęła z kretesem i dawno ju wróciła do miasta :wink:

Trzeci telefon od Tepsy już miałąm w sprawie Neostrady, na razie jednak kończy się na zadawaniu serii tych samych bezsensownych pytań, Neostrady nadal nie mam :-?

Jak się sprężę to wyskrobię coś w dzienniku, aparat fotograficzny odmówił posłuszeństwa - zdjęć nie będzie - chyba że ukradnę to ustrojstwo Agdusiom...

 

Buziaki duże dla wszystkich!!!!

 

A gdzie Jamles :o

tukej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paczta Państw, od dwóch dni pies z kulawą nogą nie zajrzał :-? Dobrze chociaż, że Jamlesik się znalazł :D Tak to już jest...

Telewizji nie mam, w internecie za bardzo nie posiedzę, nie mam pojęcia, co się dzieje a i tutaj żadnych wieści. Eeeeehhhh życie .... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, mówiłam, że wieś wymusza inne rzeczy. :lol:

 

Ty, a dlaczego Ty nie masz telewizji? :o

Weź se Cyfrę+ albo Polsat każ założyć, bo jak sama będziesz i bez TV nawet to szybko stamtąd uciekniesz, bo sie wściekniesz. :o

Aż mi się rymło. :lol:

I bez żadnych kabli mi tutaj proszę, ja uprzejmie donoszę. 8)

Matko, dobrze się czuję i rymuję. :o

Idę się leczyć z tej przypadłości. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...