Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Wiochę to ja Chefie mam taką,że mucha nie siada... a niedługo zacznę śpiewać za "Elektrycznymi Gitarami" "... bo ja jestem z lasu ..." o z liściem na głowie będę paradować!

 

Canal+ se kupiłam ... no i co z tego??!!! Od tygodnia próbujemy z Agdusiami to uruchomić i ciągle coś staje na przeszkodzie: a to dekoder a to pilot do wymiany, a punkty serwisowego są totalnie do luftu!!! Jeszcze ze trzy dni i zerwę umowę a rzucę się na telewizję "n" :-? Polsatu nie lubię i już!!

 

Sypialnię pomalowałam ... na bordowo, a dokładniej kolor nazywa się "Dzikie wino". Nawet fajnie wyszło, teraz szukam odpowiedniej tapety, takiej która będzie pasowała do tego wina i do belek w kolorze białej czekolady ... matko, kto wymyślał te nazwy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiochę to ja Chefie mam taką,że mucha nie siada... a niedługo zacznę śpiewać za "Elektrycznymi Gitarami" "... bo ja jestem z lasu ..." o z liściem na głowie będę paradować!

 

Canal+ se kupiłam ... no i co z tego??!!! Od tygodnia próbujemy z Agdusiami to uruchomić i ciągle coś staje na przeszkodzie: a to dekoder a to pilot do wymiany, a punkty serwisowego są totalnie do luftu!!! Jeszcze ze trzy dni i zerwę umowę a rzucę się na telewizję "n" :-? Polsatu nie lubię i już!!

 

Sypialnię pomalowałam ... na bordowo, a dokładniej kolor nazywa się "Dzikie wino". Nawet fajnie wyszło, teraz szukam odpowiedniej tapety, takiej która będzie pasowała do tego wina i do belek w kolorze białej czekolady ... matko, kto wymyślał te nazwy :o

no młoda wreszcie się zaczynasz pojawiać, :lol:

cyfra to badziewie,

nie pchaj się w to, oni mają klienta za nic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak komkretnie to oni wszyscy jednakowo mają klienta za nic, ale C+ ma według mnie lepszą ofertę programową.

Hallmark to świetny kanał filmowy bez amerykańskiej sieczki ze strzelaninami i pościgami tudzież wybuchami - tylko na C+. National Geographic też tylko tam.

No i lepsza niż w Polsacie opcja pokazywania aktualnego programu, pokaże też następną pozycję i rozszerzony opis tejże.

W Polsacie tego nie ma, wiem, bo w rodzinie mają. :roll:

Jak jest w n - nie wiem, może też nieźle... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na polsat nie narzekam i tak nie mam czasu oglądać na sport staram się czas wygospodarować

dla mnie c+ ma tę przewagę, że można z jednej karty podzielić sygnał na chyba 3 telewizory

polsat i n .... jeden tuner jeden telewizor

no i c+ ma ligę angielską na żywca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, a jak tam plany dotyczące głównej lokatorki siedliska?

Sąsiedzkie pertraktacje zaowocowały już jakimiś konkretami?

Zlewozmywak już założony, internet śmiga (no... prawie :wink: ), poza tym: satelita, goście, kajaki, kaflowe wypieki... dosyć tych luksusów i rozpusty!

Czas pomyśleć o biednym porzuconym kopytnym członku rodziny... :wink: :lol:

Nie tęskno wam za wspólnymi przejażdżkami?

...a możehttp://rnb4you.j11.pl/Emo/Emoty_male/emotikony%20male/85.gif Mocarta wzięłaś pod siodło?http://rnb4you.j11.pl/Emo/Emoty_male/emotki_male_zlosliwe/208.gifhttp://rnb4you.j11.pl/Emo/Emoty_male/emotki_male_zlosliwe/123.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiochę to ja Chefie mam taką,że mucha nie siada... a niedługo zacznę śpiewać za "Elektrycznymi Gitarami" "... bo ja jestem z lasu ..." o z liściem na głowie będę paradować!

...

... możem w duecie ... ja już śpiewam ... właśnie "pierun pierdolnoł" bliziutko ... burza jest :evil:

 

pozdróweczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda już się właściwie przystosowała, zadowolona jest, Braza jeszcze czasem chce uciekać, ale już coraz rzadziej, zaczyna nawet dostrzegać dobre strony tego miejsca. :lol:

Da radę, musi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D

 

Skonana jestem! Oczyściłam chałupę z niepotrzebnych moim zdaniem przedstawicieli flory w postaci niejakich winobluszczy. Paskudztwo trzymało się mocno, ale w końcu przegrało :wink:

W kominku przepalam, bo wieczorami jakby chłodno ... a i lubimy z córcią przy kominku poleżeć i jakieś dzieło filmowe na dvd obejrzeć.

Co do asymilacji ... jeszcze nie do końca. Widzę piękno wokół, wiewióry śmigają po świerkach, ptaszki z rana świergolą, ale też i jakoweś żyjątka się przypałętują, hałas robią w krzaczorach, wieczorem ciemna, ogromna sciana lasu wokół ... nieciekawie :-?

 

Plan co do księżniczki jest taki, że jednak wybuduję stajenkę ... prostą, otwartą, ciasną ale własną. W końcu po to kupowaliśmy to miejsce, żeby mieć księżniczkę obok, a nie znowu jakiś tam kawał drogi od nas. Mam nadzieję, że fundusze pozwolą najpóźniej we wrześniu przywieźć jej wysokość na włości :lol:

 

To letem jeszcze zobaczyć co u Was i się wyłączam, takie telefoniczne połączenie potrafi doprowadzić do szału.

 

Buziaki zostawiam serdeczne :D http://i44.tinypic.com/vxffki.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...