Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze, że choć telewizję teraz ma, to jednak jej rozproszy trochę ciszę i pustkę, kiedy nie ma gości. :roll:

Tepsa, cyfra, polsat, co tam jeszcze...

Wszystkie te wielkie firmy mają klienta za nic, taka jest prawda. :evil:

No to dawać proszę te zdjęcia, dawać. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niech mi ktoś powie, że tepsa w porządku jest!
Ja z tepsy zrezygnowałem już jakiś czas temu, a zaraz potem w moje ślady poszły jeszcze 3 inne aparaty w rodzinie. Teraz dwie komórki wychodzą mi taniej niż jeden ichniejszy abonament. Net dostarcza mi niejaki Hyperion.

No, ale tak to można w mieście. Jak się na wieś wyniosę, to kto wie czy znowu ich po kostkach całować nie będę musiał :evil:

 

Agdusia, to was chyba spotkałem podczas tego mojego wieczornego nalotu? :wink: :D

W wolnej chwili muszę się wybrać i do was :roll: 8)

... ale nie obawiaj się - tylko wirtualnie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CISZA

 

Znaczy tepsa kontynuuje politykę "frontem do klienta"!

A sama słyszałam, jak ta baba obiecywała, że wszystko już jest gotowe, znalazł się jakiś tam "port" czy inne licho i do podłączenia brakuje tylko uregulowania tego rachunku. No ale się połapali pewnie, że teraz Braza im kasą sypnie, bo to łącze telefoniczne to czarna rozpacz jest! Płaci się za czas, więc tepsa nie ma interesu, żeby to szybciej hulało. Każda strona otwiera się minutami!

 

Jak ja nie lubię monopolistów! :evil:

 

Przed wakacjami przylazł facet z firmy ochroniarskiej, konkurencyjnej w stosunku do tej, która nas "ochrania". Roztaczła przede mną świetlane wizje przyszłości pod ich skrzydłami, obrzydzał konkurencję, nawet miał jeden rzeczowy argument, ale biedak na koniec popełnił błąd - rzekł mianowicie, że dużo ludzi przechodzi od "naszych" do nich i że niedługo to oni będą monopolistami na tym rynku. Spławiłam go słowami, że ja nie cierpię monopolistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tą tepsą. :evil:

U mnie nawet nie obiecują neostrady.

U mnie nawet nie obiecują żadnego łącza internetowego. :evil:

"Nie da się, brak mozliwości technicznych".

Muszę w końcu poszukać gdzieś - jest chyba jakiś taki przepis, że jak się ma telefon tepsy to oni mają obowiązek zapewnić także łączność z netem, choćby niekoniecznie neostradą.

Ktoś wie, prawda to? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tepsie zgubił się ten "port" co to już go mieli dla Brazy. Jakoś za cholerę nie mogę uwierzyć, że mieli, no ale ja to już taka podejrzliwa jestem... Po kim to mam??? (Albo "przy kim?")

 

Braza rozpaczliwie szuka innych możliwości. Właśnie napisałam jej, żeby do gminy dzwoniła, ale czy w tej leśniej głuszy są jakieś możliwości???

 

Niewiele chyba brakuje, żeby nam Braza uciekła z Uroczyska do Kołobrzegu i spędziła kolejny rok płacząc, że w tym ciasnym mieszkaniu już nie wytrzyma!

 

Netu!!! Netu Jej trza jak powietrza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmina ma swoje łącze? :o

To Ty szczęściara jesteś, Wiola.

Ja to myślę, że Braza nie powinna oglądać się na tepsę, sprawdzić dokładniej, jaka sieć ma tam względny zasięg, kupić dobrą antenę zewnętrzną, żeby wzmocnić sygnał, zamontować na wysokim kiju i nabyć net bezprzewodowy.

W sumie najprostsze wyjście przy różnych wioseczkach i głuszach leśnych, na tepsę to bym nie liczyła. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam nadzieję, że Braza jakoś wytrzyma.

Moja gmina ma własną sieć telefoniczną, gdzie rozmowy w jej obrębie są za darmo dla jej członków. A że da sie przy okazji dodatkowo zarobić na necie, to postanowili skorzystać. :lol: Ja też sie cieszę :wink:

wiolasz, ta twoja rzeszowska gmina to w którym stanie Ameryki się znajduje? :wink: :D

 

Pewnie, że nas spotkałeś.

Zapraszam wirtualnie, a i na kawę też mogę realną (taka będę!).

Dzięki za zaproszenie. Niedawno zajrzałem nawet już do was, ale to był tylko taki "rzut oka zza płota". Wycofałem się niezauważony, bo mnie ilość stron przeraziła :wink: :lol: (chyba ta realna wizyta z kawą byłaby krótsza niż wirtualna :wink: :lol: ). Ale wrócę na pewno - wieczory stają się coraz dłuższe :wink: . Może nawet jakie ciasto do tej kawy upiekę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam nadzieję, że Braza jakoś wytrzyma.

Moja gmina ma własną sieć telefoniczną, gdzie rozmowy w jej obrębie są za darmo dla jej członków. A że da sie przy okazji dodatkowo zarobić na necie, to postanowili skorzystać. :lol: Ja też sie cieszę :wink:

wiolasz, ta twoja rzeszowska gmina to w którym stanie Ameryki się znajduje? :wink: :D

 

 

Moja gmina to Tyczyn, obok Rzeszowa.

http://www.ost.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...