Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Gmina ma swoje łącze? :o

To Ty szczęściara jesteś, Wiola.

Ja to myślę, że Braza nie powinna oglądać się na tepsę, sprawdzić dokładniej, jaka sieć ma tam względny zasięg, kupić dobrą antenę zewnętrzną, żeby wzmocnić sygnał, zamontować na wysokim kiju i nabyć net bezprzewodowy.

W sumie najprostsze wyjście przy różnych wioseczkach i głuszach leśnych, na tepsę to bym nie liczyła. :-?

 

Fakt do dobra rada dla Brazy. U mnie tez wszelkie telefonie sie wypieły. W końcu mam radiowy z netii. Do tego w cenie netu stacjonarny telefon i net bez ograniczeń transferowych. Fakt, że na kominie maszt ale w sumie net smiga. Opcja taka netu jest niestety drozsza bo to niemal stówa miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właczam się na chwilę!!! Pozdrawiam serdecznie z leśnej głuszy!!! Zostać muszę, czy mi się to widzi, czy nie!!!

Trwają poszukiwania innego dostawcy netu, jeśli znajdę takowego to na Tepsę się wypnę nieprzyzwoicie!!!

 

 

Buziaki Wam wszystkim przesyłam serdeczne!!!!!! Tęsknie za Wami niesamowicie!!!!

 

Agdusie moje kochane - wracajcie!!!!!!!!!!!

 

A w dzienniku - żeby go wytarabanić na jakiąś przyzwoitą stronę - krótka ale jakże treściwa wiadomość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ haniebnie się opieprzasz przy wstawianiu aktualnego linka do drugiej (a nie pierwszej!) strony dziennika, to ja wstawię go tutaj:

 

http://forum.muratordom.pl/lekko-pokrecona-droga-do-uroczyska,t104716-60.htm

 

Dobrze, że Brazylka przyjeżdża - będziecie już prawie w komplecie! :D

No i oszczędność jaka będzie na kosztach, nie?

Obrok na pewno musisz kupić, ale to i tak chyba taniej wyjdzie niźli płacenie za stajnię, nie? :wink:

Trwaj, bo teraz to już musisz, a z czasem - sama będziesz chciała, na pewno. Tylko przywyknąć musisz. :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwam!!!! Nie mylić z jedyną słuszną telewizją!!!!

 

 

W środę przyjeżdża Brazylka :D :D :D

... w "kupie" raźniej i łatwiej przetrwać :lol: :wink:

http://www.chefpaul.net/smiles/cowboy_1292.gif

pozdrówenka

i cieplej, ale to na zimę zamiast mokrego dęba do kominka :wink:

a siano do kunia spresowane :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ haniebnie się opieprzasz przy wstawianiu aktualnego linka do drugiej (a nie pierwszej!) strony dziennika(...)
No właśnie! Ta sielanka na wsi chyba ją całkiem rozleniwiła :lol: W profilu też wciąż jeszcze jest: "Skąd: jeszcze z blokowiska..." zamiast (jak sama napisała) "wieśniara z lasu" :wink: :lol:

Braza, czasu jak rzeki - zawrócić się nie da... status społeczny spadł ci niepostrzeżenie na chłopkę małorolną 8) :wink:

...chociaż, jak już teraz końską księżną mieć przy sobie będziesz, to może raczej jest to awans - w szlachecką stronę :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, Ty sobie napraw ten aparat albo ukradnij komuś, bo ja życzę sobie stajnię Brazylki zobaczyć! Zbudowalaś wiatę, czy na razie u sąsiada Księżniczkę stawiasz?

A właściwie to po co ja TU pytam, skoro Ciebie tu nie ma? Juro wyślę sms-a z rańca bo teraz już pora nieprzyzwita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, Ty sobie napraw ten aparat albo ukradnij komuś, bo ja życzę sobie stajnię Brazylki zobaczyć! Zbudowalaś wiatę, czy na razie u sąsiada Księżniczkę stawiasz?

A właściwie to po co ja TU pytam, skoro Ciebie tu nie ma? Juro wyślę sms-a z rańca bo teraz już pora nieprzyzwita.

odpowiedź wklej tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D Odpowiedź brzmi: stajni nie stawiam - jeszcze, u sąsiada stać nie będzie - nie ma miejsca. Niestety - znowu stajnia profesjonalna i to kawałek drogi ode mnie, ale wyjścia nie mam!! Lepiej mieć ją 4km od siebie niż 110 - no chyba dobrze myślę, co???? Ja sobie wybuduje stajnię, jak się wzbogacę z lekka, bo na razie czarna dziura na koncie nadal straszy potworniście!!!! Ale będzie miała dobrze! Agduś, Ty na pewno tę stajnię widziałaś - w Komorzu, stajnia "U Romana". Może nie wygląda na luksusową, ale właściciel przypadł mi do gustu, poza tym "zarządca" Go rekomendował.

Tak więc coś się zmienia, chociaż nie w taki sposób, jakbym chciała - ale gdy się nie ma co się lubi .... sami wiecie!

Wieśniara raczej nie jestem - prędzej "Człowiek z Lasu" :D - nie wiem co gorsze :wink:

 

Ściskam Was wszystkich mocno i idę szukać alternatywy dla Neostrady - trzymajcie kciuki. A Tepsę wysadzę w powietrze!!!!!!

 

Dobra, postaram się zmienić profil :D

 

P.S. Czy ktoś ma sprawny aparat cyfrowy do odstąpienia za niedużą cenę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśniara raczej nie jestem - prędzej "Człowiek z Lasu" :D - nie wiem co gorsze :wink:
Też nie wiem..., ale fakt - może lepiej z liściem na głowie niż - jak ja - ze słomą w walonkach... :wink: :lol:

Do stóp tedy padam i o wybaczenie proszę za nieudolne me cytowanie. Wszak napisane przecie było: "Jestem leśną wieśniarą od 20 dni". Słowa mi się poprzestawiały i wyszło tak jakby zamiast "człowiek śniegu" napisać "człowiek ze śniegu" - no... bałwan(!) po prostu :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

Braza, mam nadzieję, że w końcu okażesz się skuteczna i znajdziesz jakis net bezprzewodowy, bo to już zaczyna być naprawdę denerwujące! :evil: :wink:

4 km powiadasz, a nie 110... Hmmmm... No chyba jednak lepiej, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...