Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

prowadnice w piekarniku?


darekgra

Recommended Posts

witam

miałem zamiar kupić piekarnik z prowadnicami ale gdzieś zasłyszałem ze to tak fajnie działa tylko na początku, jak się coś na nich przypali to już nie chodzą tak lekko? czy to jest prawda? czekam na opinie użytkowników owych piekarników

 

p.s

zastanawiam się teraz nad takim rozwiązaniem http://www.bosch-agd.pl/pl/produkty/produkt.asp?idproduktu=497

co o nim sądzicie?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki piekarnik od 5-6 lat (Amika).

Używany od czasu do czasu, ale z pewnością ponad 100 razy coś w nim pieczone było i nie przypominam sobie sytuacji żeby coś przypaliło się na prowadnicach.

Zresztą ich konstrukcja jest taka, że gdy piekarnik jest zamknięty to potencjalnie wrażliwy na zabrudzenia mechanizm jest ukryty wewnątrz obudowy prowadnicy. Trzeba by coś przypalić przy otwartym piekarniku i wysuniętych prowadnicach co jest mało realne (przy wysuniętych prowadnicach potrawa jest na zewnątrz piekarnika a odsłonięte wtedy pręty wrażliwe na zabrudzenia pozostają wewnątrz).

 

W każdym razie u mnie działa wszystko jak by było nowe, a nie należymy do ludzi specjalnie dbających o domowe sprzęty.:)

Nie ma się czego obawiać a wygoda jest spora, bez prowadnic znacznie łatwiej się poparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years później...
Mamy piekarnik Electrolux. Montowany z prowadnicami w 2008 roku (9 lat temu). Piekarnik używany kilka razy w tygodniu. Prowadnice działają bez zarzutu. Nie wyobrażam sobie jak można używać piekarnik bez tych prowadnic. Swoją drogą piekarnik też jest rewelacyjny z 3 powodów: do tej poru działa bez zarzutu, osiąga temperaturę błyskawicznie, piecze bardzo równo. W poprzednim mieszkaniu mieliśmy Amica (bez prowadnic): piekł nierówno i padła grzałka termoobiegu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...