Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

spoko, YreQ, poczekamy! :D

 

wieśka niezła, niezła! 8)

 

poczekaj z tym niedosytem :) - myślę, że wszyscy tak mamy - ja swoją kuchnię mierzyłam, bo byłam prawie pewna, że Be źle wymurował, okazało się oczywiście, że wszystko gra - ceglane ściany dają takie złudzenie, teraz gdy jest wytynkowane wydaje mi się, że kuchnia jest nawet za duża... :roll:

łazienka na górze ciągle wydaje mi się za mała, patrzę w projekt i widzę 8 m2 - przecież to bardzo dużo - jak mieszkaliśmy w bloku to tyle miał mój pokój :) ! czekam więc cierpliwie, aż wszystko będzie gotowe - podbitka sufitów i podłoga na właściwym poziomie - wtedy będę mierzyć :wink:

 

z pewnością będziesz musiała się przestawić na niższe sufity, ale myślę, że nie będzie Ci tam za ciasno, zobaczysz! :)

 

byłam też u znajomych i oglądałam ich pokoje - ogromną sypialnię z garderobą - wstawią łóżko, szafki nocne, jakąś komodę i co dalej? echo będzie się tylko niosło... :wink: osobiście wolę przytulne pokoje a nie hale mieszkalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aga!!! Dom wyglada imponująco, nabiera urody! :D Koniecznie pokaż okienka, jestem ciekawa koloru i nie zapomnij pościągać naklejki, bo po dwóch tygodniach trudno będzie Ci je oderwać.

Pozdrawiam i gratuluję pięknego domku :p .

 

Witaj imienniczko i wielkie dzięki.

Zbliżenia okienek na życzenie zrobię jak będę na działce. A są orzechowe z Oknoplastu Kraków. Stały na magazynie od lipca i czekały na mury.... aż je wzniosą. Naklejki odrywały się - próbnie ok - ale i tak myślę poodrywać je w tym tygodniu :wink: wiesz - tak przed mrozem jeszcze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

z przyjemnością dzisiaj przeczytałam Twój dziennik i co widzę ? mamy podobne wizje domku: brązowy Bogen na dachu, Oknoplast Kraków w kolorze orzech profil Avans :-) , elewacja w kolorze limonki (czyli między zółtym a oliwką) :p.

życzę powodzenia w zmaganiach budowlanych :-)

Dabell

 

Miło mi, że w jego czytaniu odnalazłaś przyjemność. :D

Ślimacze tempo budowy dobiega - a jakże POWOLI- do końca :roll: stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że pozostałe prace będą przebiegały szybciej.

Zajrzę do Ciebie jutro i też poczytam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaale dom Ci rośnie! :D

 

i też chcę zobaczyć okna z bliska! :)

 

No właśnie wszystko robią na raz- jak im to nie przeszkadza :roll: to pozostaje mi się nie wtrącać ( choć cięzko mi, bo ja to poukładana jestem z pewną dozą szaleństwa :lol: :wink: ).

 

Mam zawalone zatoki, ale chyba będę musiała dziasiaj pojechać na budowę - jak nie będzie jeszcze ciemno, to zrobię dla Was kobiety te zbliżenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o kurczę, YreQ, nie nadążam... ogrom informacji! :D

 

gratuluję oczywiście wszelkich postępów, zwłaszcza wodnych - bardzo się cieszę, że stanęło na Waszym! :p :p :p

 

a okna? widzę, ale to zbliżenie jakieś takie odległe jest? :wink: bardzo ładne to okno z łukiem :)

 

nr 44? łatwo zapamiętać, co?

żałujesz, że nie 13? :wink: :)

 

PS. odpowiadam na pytanie konkursowe: 13? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasieńko skarbie - BRAWO - wygrałaś wino przy kominku i nocleg ze śniadankiem u mnie - czyli wieczór pełen wrażeń pod czterdziestką czwórką :lol: .

Konkurs rostrzygnięty.

 

Nie żałuję, że nr domu to nie 13......................chociaż ta liczba jest obecna wszędzie - kroczy o krok przede mną lub za mną a teraz będzie ze mną .... jako osoba nienawidząca załatwianie spraw urzędowych - wymianę dowodu osobistego ( jak ja lubiałam swoją poszanowaną książeczkę..... tyle lat miała a jak nowa.....) pozostawiłam na sam koniec prawie i papiery złożyłam końcem września. Pani uprzejmie mnie poinformowała, iż odbiór będzie po 1 listopada. Poszłam w połowie - DATA WYDANIA DOWODU TO 13PAŹDZIERNIKA. No i koń by się uśmiał.

W sumie to cyfry z PESELU po dacie urodzenia - zsumowane też dają 13. :o

 

Okno .... wiesz........ nie było umyte :wink: i ta mżawka - ale przy ładniejszej pogodzie pstryknę jeszcze bliżej. 8) ( a brąz jak brąz .... orzechowy :wink: )

 

A woda ?- też się cieszę i chyba wiesz jak bardzo, co nie? :D :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Agniesiu :))

 

tak się cieszę, że w końcu wyjaśniła się sprawa z wodą :D :D ciekawe co teraz Wasz sąsiad będzie gadał :x :x

 

Gratuluje pieknego numeru domku - a imię jego będzie 40 i 4 hihihi sam wieszcz wywieszczył ten numerek ;)

 

Okna wyglądają super... mi tez to z łukiem bardzo sie podoba :)

 

ps - Marta wczoraj urodziła syneczka :)

 

całuski i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edyciu :D dzwoniłam wczoraj do Ciebie :D

 

Numer a jakże iście "wieszczowski" :D

 

Pogratuluj Marcie ode mnie - mąż się spisał - już tylko drzewo mu pozostało.... no no prawdziwy mężczyzna. Cieszę się bardzo.

 

Ten łuk oczyma wyobraźni już widzę oświetlony kinkietami z bocznych ścian......muszę jeszcze wykombinować coś "ala łukowy karnisz" na jakiś woal i będzie "git sexuality" - niby zasłonięte a wszystko widać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasieńko skarbie - BRAWO - wygrałaś wino przy kominku i nocleg ze śniadankiem u mnie - czyli wieczór pełen wrażeń pod czterdziestką czwórką :lol: .

Konkurs rostrzygnięty.

 

Ale superrr! :D :D :D świetna nagroda! :D z pewnością kiedyś odbiorę! :D

dziękuję bardzo! :D

 

i, YreQ, czyż to nie dziwne, że pierwszy strzał i od razu w trzynastkę? :wink: :D

ma się to oko (szczęście?) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś horoskopie numerologicznym przeczytałam, że jest ona - czyli 13 - moją szczęśliwą liczbą :o A dzisiaj to już w ogóle - nawet jak odwoływałam spotkanie z kumpelą, bo mam gorączkę - to SMS nie mógł dojść o normalnej godzinie, tylko o 13:13 8)

 

P.s. I ja liczę, że nagroda zostanie odebrana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koooońcu się z tą wodą wyjaśniło! Stosunkami sąsiedzkimi to się tak nie przejmuj, w końcu to nie jedyny sąsiad, prawda?

Ale z tą 13- stką to naprawdę masz! :o Choć myślałam, że numer domu też bedzie miał z nią coś wspólnego :wink:

Barierka przy schodach bardzo w moim stylu :wink: wszak prostota jest najszlachetniejsza 8) :lol: Okna pięknie się prezentują - słowem: powolutku, ale ciągle do przodu - tak trzymać :)

Pozdrawiam serdecznie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koooońcu się z tą wodą wyjaśniło! Stosunkami sąsiedzkimi to się tak nie przejmuj, w końcu to nie jedyny sąsiad, prawda?

Ale z tą 13- stką to naprawdę masz! :o Choć myślałam, że numer domu też bedzie miał z nią coś wspólnego :wink:

Barierka przy schodach bardzo w moim stylu :wink: wszak prostota jest najszlachetniejsza 8) :lol: Okna pięknie się prezentują - słowem: powolutku, ale ciągle do przodu - tak trzymać :)

Pozdrawiam serdecznie :) :) :)

 

Jak miło, że jesteś :D

Oj tak, powoli......... niebawem 2 miesiące minie jak dach robią i końca nie widać. Tynków już też nie położę, bo niech "walnie" mrozem i co ? lód na ścianach a potem zbijanie..........

Miło, że okna Ci się podobają.

Napisz co u Ciebie Amonite 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam wszystkim czytającym.... i tym z bliska i z daleka ciepło o mnie myślącym, ślę tą drogą życzenia:

niech się Wam spełnią marzenia,

niech pierwsza gwiazdka co błyśnie o zmroku da Wam szczęście i zdrowie prowadząc do Nowego Roku,

niech w Waszych domach radość i miłość zagości a z nią razem spokój Wasz i Waszych gości,

niech Bóg obdarza Was swoimi dobrami .... i pamiętajcie - myślami jestem z Wami.

 

Pozdrawiam Was ciepło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...