Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nitubaga- wykończeniówka wcale szybko nie idzie; tzn. ja się tylko szybko wykańczam....

przeprowadzić się musimy w sierpniu - we wrześniu niuńka do 1 klasy idzie; więc przynajmniej dół i jej pokój musimy zrobić;

wylewki celowo były robione wcześniej

 

no to ok... bo już miałam się czepiać moich developerciów, że się nie znają :lol: :lol: :lol: :lol: u nas też już wszystko schnie....tzn większość, została jeszcze tylko mała łazienka i garaż do wylania wylewek....

 

i tak mają mnie dość bo se zażyczyłam dodatkowe zbrojenie wylewek w postaci takich kratek z cienkiego drutu - najpierw zrobili :o :x a potem jak powiedziałam, że jak mi popękają płytki na podłogówce to i tak będą musieli poprawiać - dali se spokój i położyli te kratki, a teraz to chodzą i się chwalą, że u nich to wszystko jest tak, że inni to mogą se pomarzyć - no ok.... ino weź ich nie dopilnuj to....choć i tak bardzo nie mogę narzekać, bo są naprawdę ok.

 

W sumie i tak mam 3 lata na znajdywanie usterek i ich zgłaszanie do poprawek - i tym się pocieszam, że przez te 3 lata, co jest nie tak to powinno się jakoś ujawnić :roll:

 

eee jak pociecha idzie do szkoły, to Ty jeszcze do trójki klasowej trafisz.... :D tam lubią przedsiębiorcze kobitki :D :D

 

 

pozdrawiam i czekam na dalsze wieści z budowy domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

popadłam w niemoc piśmienniczą i brak weny......... bo szara rzeczywistość mnie dopadła.........

Jasia mnie zrozumie - bo i się zajeżdżam i kasa się kończy :roll:

Grzebiuszka - pocieszy i zlituje i posłucha marudzenia;

Wiolaszka - odnajdzie dziennik buszujący w sieci, a raczej ze wstydu się chowający na rogu gdzieś piątej strony za dupsko złapie, przeczyta i głową pokręci;

Nitubaga - :roll: no cóż..... ma dziołcha szczęście i wprowadzi się przede mną - więc i ja może coś podpatrzę i podczytam dla siebie :wink:

 

Generalnie .... u mnie ......szał musi trwać i dzień świra być na co dzień.

 

Jednego dnia siadło nam auto ( i tydzień w naprawie - o kasie jaką pochłonęło nie wspomnę.....ale kuchenki i zmywarki już nie mam :-? ); następnego upojny wieczór do 23 na pogotowiu stomatologicznym z nieletnią, kolejny to pożyczka auta od sąsiada (bo rzeczy pilne zawieść na budowę trza było ....a auto chrap, chrap ), kolejny dzień pożyczka auta od kuzynki i ..... bzdręk - też do naprawy, potem odbiór własnego bączka, który znów nie chodzi.....tzn. chodzi dopóki nie stanie, a jak stanie to ruszyć nie chce :x

 

Ze spraw wizualnych - moje paznokcie się zbuntowały i trzasnęły a dom ma już elewację - aczkolwiek kolumny i balkony będą "wypucowane" za czas jakiś bo w kolejce czekają, wypieszczona jest tylko podbitka - och jak jej zazdroszczę :wink:

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na końcu trzymam kciuki aby udało Ci się w końcu połączyć koniec z końcem, zakończyć wszystkie problematyczne sprawy (niech się już skończą!) i i w końcu się przeprowadzić, bo to koniec końców jedna z ważniejszych spraw mieć wykończony domek a samą wykończoną nie być , nie? ;-) :lol: [/i] Nie daj się!!! 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny - Się dzieje tyle, że nawet pisać o tym nie będę, bo chyba byście mi nie uwierzyły :o :roll:

Ale nic to - brat mówi mi ciągle, żebym "myśli uspokoiła, bo mam w głowie przeciąg" - i że będzie dobrze...... No to dobrze. :D

Jasieńka meble i wykładzinę zakupiła - ja też zamierzam zakupów dokonać - otóż materace dwuosobowe kupię w promocji - ze 2 po 29,90 zł - jeden dla siebie drugi dla zbłąkanego wędrowca.

Lilla dzięki sąsiadko - a co u Ciebie ? Dach już jest ? Nawet nie mam jak do Was podjechać........ no chyba, że ze śpiewem przez las , co ??? 8) :wink:

 

Pozdrawiam Was gorąco - u mnie pada, ale nie dziwota- w końcu o 4 rano elewację skończyli.echhhhhhhhhhhhhhh :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przejmuj się - już niedługo to sobie odbijemy! ;-))

Ja teraz w pracy po 11 godzin siedzę (dobrze, ze dzieci mają wakacje) - trzeba na kredycik zarobić, nie? ;-) A po robocie - na budowę - wiec ogólnie to nie wiem jak się nazywam :-? , ale "Lilla" to chyba do mnie. :lol: :wink:

Robi się dach, płot, elektryka i sieci jednocześnie - jak oni sobie po głowach nie skaczą to nie wiem. Chociaż wiem :oops: to zasługa naszej wspaniałej ekipy - są świetnie zorganizowani. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym cały szkopuł - mieszkanie już sprzedane i z dniem 31 grudnia 2008 tracimy dach nad głową :-? Dlatego tak pędzimy z budową, żeby choć na jako takie warunki się wprowadzić...

Płot normalny z siatki będzie, bo działka duża - 27 arów. Na klinkier to w pracy musiałabym po 24 godziny siedzieć. ;) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym cały szkopuł - mieszkanie już sprzedane

 

szczęściara :D moi klienci mieszkanie chcą dostać w prezencie ....chyba.....i dlatego przeciągają do Mikołaja :-? ....

 

Pytałam o klinkier, bo szukam jakiegoś kumatego gościa, który ok. 4 mkw ścianki z klinkieru mi postawi w jadalni - bez fugowania, bo zaprawę w kolorze kupiłam ...i sama zaimpregnuję....ale i tak chętnych nie ma ....jeden był ale za 1200 zł więc nawet mojego zainteresowania nie wzbudził poza rześkim otrzepaniem się bbbbrrrrrrrrr - pogratulować zarobków :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...