Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

bardzo ładnie drewniane te panele :D

 

no nie :D jak to kiedyś pisałyśmy sobie - imitacje nie są czymś nadzwyczajnym, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :lol: Ale na żywca całkiem sobie wyglądają.

 

Anula- dzięki za zaproszenie :D uzupełnię dla Ciebie dziennik - muszę w kajet zajrzeć ale są jedne z Krono jedne classena chyba jedne royala czy cusik takiego i z firmy nova - wszystkie dane uzupełnię , jak chcesz to ceny też wrzucę ( wszystkie poniżej 100 :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

hihihi kurcze, no ma rację dziewczyna, potraktowałyśmy ją jak dziecko :( :(

 

to się więcej nie powtórzy :wink: :wink:

 

:lol: tiaaaaaa i jeszcze na piFko zaprosić ? 8) :wink: wiesz ...bo to psiapsiólka więc urażona się poczuła, w domu przytulanko odstawiłyśmy i było ok - teraz ma mnie w nosie bo pojechała do babci i na basen chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejeczka,

 

no widziałam Wasze postępy....imponujące....

 

mam pytanko te panele są drewniane? mnie się właśnie drewniane marzą - niestety parkiet póki co odpada....napisz coś więcej o nich, ok?

 

i bardzo mi się podoba ten Wasz wiartołapowy tynk strukturalny.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeeeeeeeeeee :( nie umyta, przetarta była 2x, potem położył ciemną fugę w salonie i się rozchorował, więc na suuuuper gotowo po wycieraniu fugowym też nie było domyta :oops: Cały przedpkój został do zafugowania............... :( ........... i na jasno dywaniki........... :(

Robota leży. Jak lepiej się poczuje to skończy fugować i silikonowć, ale niestety......całej reszty w płytkach mi już nie położy. Ja to mam pechozola. Szukam kogoś. Jutro jadę (bo ostatnio sobie odpuściłam) skończyć odkurzanie ścian no i wezmę się za ich gruntowanie. No i Amonitko starą kchnię zabieram.....niestety....mam nadzieję, że nie na długo. :roll:

 

Fajnie, że paneliki Ci się podobają :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na całym dole jest podłogówka - więc będzie gres .... natomiast na górze będą drewniane panele - może sie uda Khars, ale jak nie to jakieś inne.... parkiet raczej odpada, że względu na bałagan i czas jaki trzeba mu poświęcić oraz, a może raczej głównie dlatego, że nam lekko ^$%^$%#%^&$^%%&%&^ wylewki...które owszem szlichtę mają twardą, ale pod spodem jest to wszystko raczej mało stabilne....dlaczego? a no bo ktoś z fachurów zapomniał zlać tego wodą!!!!!!! i nie związało jak należy....:evil:

 

...no i sie łudzę, że jak coś nie jest na klej więc jest większa szansa na szybszą wymianę....jak już będzie na to czas.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak....................... :o u mnie też nikt posadzek nie polewał :o (TZN. JA Z MĘŻEM W DOMU JE oblałam PIWKIEM :wink: ) chudziak to co innego, ale posadzki ? :roll:

Owszem ...budynek siada....no i to że najpierw posadzki miałam a potem tynki - zaskutkowało teraz tym, że w niektórych miejscach na poddaszu przy ścianach delikatnie posadzka osiadła odklejając się od ścian na jakieś 3-5 mm. Nic nie szkodzi bo i tak listwy przykryją - no ale ja pod listwami też chcę mić bez szparek :x :oops: więc dzisiaj szpachelką wyskrobałam co odprysło :D , odkurzyłam :D , zwilżyłam wodą z gruntem :D i .... bawiłam się w nakładanie w te szparki tynku. :lol:

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pogoda, duszno..............naschylałam się a potem było mi niedobrze - ALE SZPARKI ZAKLEJONE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj siostro, ty to NAPRAWDĘ pracowita mróweczka jesteś! Że zasypiasz potem na siedząco przed laptopem, to mnie nie dziwi w ogóle :wink:

 

A mebelki kuchenne w mieszkaniu masz bardzo ładne przecież, więc spokojnie z nimi wytrzymasz, zanim się te wymarzone pojawią!

Przeprowadzka niedługo!!! Cieszę się razem z tobą :wink: 8)

 

 

I specjalnie dla Ciebie, duszo moja bratnia:

 

 

Pod Budą :: :: Piosenka o przeprowadzce

 

 

Wszystkie graty już spakowane

W kącie pająk został na straży

A na schodach czeka pytanie

Co się w nowym miejscu wydarzy

Już zajechał meblowy wóz

Wyszli chłopcy czerwoni na twarzy

Porcelanę sam będę niósł

Co się w nowym miejscu wydarzy

 

Zamieniamy czasem miasta

a czasami tylko piętra

Nasza wielka przeprowadzka

Przeprowadzka nasza wielka

Pakujemy różne cacka bibeloty i pudełka

Nowe klucze dzwonią nareszcie

Nowy adres gościom podany

Zaraz pójdzie plotka po mieście

że na starych srebrach jadamy

że marmury mamy w łazience

I w pokojach perskie dywany

I w ogóle cholerne szczęście

Że się razem jakoś trzymamy...

 

.........................................................

Uściski :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........................................................................................................

 

.........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

..........................................................................................................

 

........................................................................................................... dziękuję

( ale się popłakałam :oops: jeszcze raz dzięki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...