Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo ładny plafon! :)

Mnie się ostatnio spodobały takie kinkiety w formie pół-plafonów, w podobnym stylu. Ale jeśli już w temacie oświetlenia łazienkowego jesteśmy, to wydaje mi się, że nie ma wielkiego wyboru... Po prostu te kinkiety i lampy które w miarę mi się podobają, to nie nadają się do łazienki. Do nowoczesnych wnętrz jest dużo propozycji, ale do takich "wsiowych", jak u mnie - to ...chyba tylko świeczka :wink: Tradycyjne kinkiety jakieś takie ozdobne bardzo, za dużo tych zawijasów, listków itp., do tego klosze niespecjalnie ładne. No i wydaje mi się, że np. 250 zł za 1 kinkiet, to już przesada.

A ty masz do reszty pomieszczeń upatrzone lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plafon kosztuje 101 zł - 30 cm średnicy - jedna żarówka 60. większy jakoś 160 zł na 2 żarówki i ma 40 cm. No i nie wiem ....bo kibelek 140x160 cm jest .....więc chyba ten najmniejszy by mi stykną.

Fakt - wyboru raczej nie ma - szukam antyki na allegro - ja lubię te okrętowe lampy lub cosik w tym stylu- no i w sumie są ....właśnie za ok. 250 zł 8) :(

 

Do pozostałych pomieszczeń nie mam nic wybranego - będą żarówki (no albo świeczki :wink: BO TROCHĘ TYCH PUNKTÓW MAM I JAKO ŚDROGAWE WSZYSTKO :-? )- w kuchni będą zwisać dwie lampy nie środkiem sufitu tylko tak bardziej nad blatem na środku okien - znalazłam na "a" - ale kurka wodna jest tylko 1 szt. Wiesz takie babcine w ecru kolorze z jakimś kwiatkiem namalowanym - klosz falbanka. No i nie wiem czy do salonu i jadalni jednakowe kupować czy różne - jedna ściana rozdzielona oknem i po 2 kinkiety - na salon i na jadalnie - MYŚLĘ, AŻ SIĘ SPOCIŁAM :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co- wczoraj widziałam domek jak dla Ciebie- tzn .na zewnątrz cudnie wyglądał : miał małe fajne okienka; okiennice a w oknach piękne koronkowe zazdroski ( też takie chcę :oops: )wiesz.....wykrochmalone jak serwetki w koszyczku wielkanocnym :wink:

 

Oj, wiem,wiem... :wink:

 

Do kibelka to chyba rzeczywiście ten najmniejszy wystarczy plafon.

 

Ty masz salon z jadalnią, ja dzienny z aneksem kuchennym i też podobny problem - w kuchni chciałabym jakieś lekko staroświeckie kinkiety ze 2, pomiędzy aneksem a pokojem będzie stół, więc nad nim jakaś wisząca lampa pasująca do tych kinkietów. No i nie wiem też, co z tą pozostałą częścią dzienną - w sumie to nie jest duże pomieszczenie (całość), więc może sobie daruję dodatkowe górne oświetlenie, tylko jakieś stojące lampy przy sofie? :roll: Ale jak to zgrać ze sobą, to jeszcze pomysłu nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

co do dolnej łazienki małej mojej to wiem że lampki pokazane wyzej, bo też je dorwałam, ale to górnej pojęcia nie mam. Pomyślałam, że nie ma co się spieszyć,powiszą przez jakiś czas gołe żarówki, potem dopasuję sobie do wnętrz. ALe pewnie plafon też się znajdzie, bo jakoś wyboru nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - nadzieja zawsze umiera ostatnia :roll: - a ja jeszcze kawalątek jej mam - choć łatwo nie jest :-?

 

a jak tam rysunek schodów ci wychodzi ? :D

 

kobito nabazgrałam już dwa i nie cholery się byś z nich nie doczytała... :evil:

 

kurcze - dziś będę na budowie to jakoś to jeszcze obmyślę....z miarką w ręce...

 

 

a lampa bardzo mi się podoba - i zdaję się u mnie też taka zawiśnie - ino nie w łazience....a w wiatrołapie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny - dziś zbiorową odpiszę, bo zabieram zraz dzieci ( brata mam........19 lat młodszy, więc jak matka się czuję.....chociaż jak on się urodził, to dzieci ani mi w głowie były :lol: ) i zmykam na budowę.

Plafon do wc raczej będzie- i jakoś przez poniedziałek nie zmieniła mi się koncepcja ..... nic innego też nie szukałam..............inne rzeczy mnie dobiły.

Tak wczoraj mnie oświeciło, że właśnie do wiatrołapu nie mam nic i dobrze jakby w nim przynajmniej coś zawisło - i niekoniecznie któryś z wykonawców :oops: :evil: brrrrrrrrrrrrrr

Wiolaszka i amonitka - być może coś od Was poodgapiam

nitubaga - odręczny proszę bez udziwnień :lol: dł. szer. ilość stopni i dł. barierki

Anula - dzięki popatrzę

Jasia - wysyłam Ci trochę mocy przerobowej - NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ NIEWIASTO - ZAKASAJ RĘKAWY, NIE MYŚL O POŁAMANYCH PAZNOKCIACH ( :evil: ) I DO DZIEEEEEEEEEEEŁAAAAAAAAAA...........

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za przesyłkę YreQ! :D

o paznokcie się nie martwię, bo zawsze krótkie :)

ciekawam, czy moc ta dotrwa do momentu aż na budowę dotrę (nie wiem kiedy to będzie, bo póki co, to ja urlop planuję, hihi) :wink:

 

a z gazem to poważna sprawa jest, ostrożnie trzeba, więc niech Ci się tak nie spieszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałam dziennik YreQ :D i jestem pełna podziwu dla wytrwałości :). Ja zaczynam budowe tzn. troche mam ściany i zamówioną terive i mało kasy ale tego to każdy ma mało jak buduje systemem gospodarczym. Troche ci zazdroszcze stalowych nerwów ale to dopiero wyjdzie w czasie. Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co się dziwić - czy miałam zrobione cokolwiek jak należy ???????????????? TAK REGIPSY :)

 

No i te inne rzeczy - te, które zrobiłaś wlasnemi ręcami :roll: :lol:

 

Aga, mnie już nic nie zdziwi, nie zdziwiłabym się nawet, jeśli napiszesz, że sama ten gaz podłączasz :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...