Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jejku.... Ty to naprawdę zdolniacha jesteś... :o Piękne te tynki wokół okien wyszły... Podziwiam. :D

A jak w końcu z biletem miesiecznym dla córci wyszło? Już zameldowani jesteście?

No i jak z kanaliza? (Chyba, ze coś przeoczyłam w ferworze własnej budowy ) :oops:

hej, nie podziwiaj tylko też się zabież :wink:

zameldowani może dzisiaj będziemy - a z biletem przez to nic nie wiadomo.

Kanaliza w trakcie - decyzja się uprawomocni i mają położyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie mój dziennik, ale przybył nam w domu nowy domownik i TAK BARDZO SIĘ CIESZE!!! :D :D :D Rzecz jasna ma 4 łapy i wbrew wszystkiemu nie jest to sznaucer tylko... owczarek podhalański! Białe, puchate "maleństwo"! :)

Aż chce mi się krzyczeć na cały świat z radości! :D Jak to dorosły człowiek zgłupieć potrafi... :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wieczorkiem foteczkę wstawić. Sami ocenicie jaki słodki. :) Narazie przy wizycie na budowie przekopał fundamenty, sprawdził czy nie ma go w beczce na wodę i obszczekał Bogu ducha winnych przechodzących sąsiadów. :o Ot! Trzymiesięczny szczeniaczek. :-?

 

Yreq, widzę, ze padasz... Powiem Wam zdanie, które przeczytałam gdzieś na forum i które podtrzymuje mnie na siłach gdy już mam dość budowy, problemów, stresów i całej ganianiny z tym zwiazanej... Kiedy zastanawiam się czy to warto przypomina mi się:

 

W MIESZKANIU SIĘ MIESZKA A W DOMU SIĘ ŻYJE

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć YreQ - bardzo się cieszmy, że żyjesz...i czasem jesteś wśród swoich...mam nadzieję, że mimo zmęczenia łapiesz ostatki lata? życzę dużo sił - bo napewno potrzebne...

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaale piękny psiak....zaraz pokaże mężowi - ciekawe co powie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ

Dziecko śpi przejęte jutrzejszym - jakże ważnym i WIEKOPOMNYM- dniem, ja spadam malować pazurki ( tzn. to co po nich zostało ) - niech i matka w ten dzień wygląda jak kobieta z krwi i kości a nie człek bryźnięty emulsją

 

Kochana opowiadaj szybciutko jak poszło Julce w szkole :) pewnie się popłakałaś ze wzruszenia :)

 

całuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ
Dziecko śpi przejęte jutrzejszym - jakże ważnym i WIEKOPOMNYM- dniem, ja spadam malować pazurki ( tzn. to co po nich zostało ) - niech i matka w ten dzień wygląda jak kobieta z krwi i kości a nie człek bryźnięty emulsją

 

Kochana opowiadaj szybciutko jak poszło Julce w szkole :) pewnie się popłakałaś ze wzruszenia :)

 

całuski

Pierwszy dzień - jak cię mogę, ale od wczoraj kryzys przechodzi.

Wstawanie dla mnie przed 6, żeby ją wyszykować i dowieżć na 7.30 do szkoły to też koszmar. Ale jakoś leci....szkoda, że nie lecą ścieki do kanalizy. Jak już wszystko było na dobrej drodze to pracownica z zgk poszła na urlop ( bo wiesz......niektórzy urlopy mają tylko nie my dwie :wink: ) a z urlopu na L-4 bo jakieś zwolnienia są, a że baba pełniła rolę kierownika budowy wszystkich inwestycji, to budowę mojej nie ma kto teraz poprowadzić. Koszmar normalnie- na własną rękę szukamy kogoś z uprawnieniami wod-kan. Wyjdzie na to, że prędzej drzwi się dorobię niż tej pieprzonej rury do g...a. No ale kto powiedział, że ja mam mieć łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...