Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratulacje z zakonczonej kanalizacji i testu przez młodą :D i teraz tylko życzyc szybkiej i bezproblemowej przeprowadzki nieraz jak jade w strone Raszówki zastanawiam sie który to domek ale tam domów jak grzybów. Pozdrowionka a moja budowa stoi :( i czeka jak nasza magizna ekipa przyjdzie kłaść strop jest nadzieja że wtym roku jak pogoda dopiosze. Pozdrowionka :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tu zaglądających :D Powoli wracam ...tzn. podłączam się do świata :lol:

Tak na gorąco powiem tyle, że się rozpakowuję nadal - bo nadal inwestorek zwozi kartony. Kuchnia rozgrzebana i nie skończona, ale z pomocą przyszła spiżarka pod schodami i kotłownia i zacięcie harcerskie - daję radę w trudnych warunkach....No i rozwala mnie noc ciemna tylko oświecona gwiazdami, płomień w kominku i szeleszczące dzwonki bambusowe zawieszone na choince pod drzwiami tarasowymi - i nic mi nie przeszkadza, że drzwi nie ma, że sypialnia nie jest zrobiona, że łazienki czekają, że manele się walają - NIC - POMIMO, ŻE WYNIOSŁAM SIĘ Z DUŻEGO własnościowego mieszkania- teraz wiem że jestem u siebie. :D Co się działo i jak wszystko wyglądało opiszę jak się pojawię po raz kolejny - necik szwankuje. Jeszcze raz pozdrawiam i szkoda, że nie mam sił poczytać co u Was - ale powolutku nadrobię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :D

 

Urządzam sią nadal :D ...czyli daję znak, że żyję. Za chwilę gość ma mi pralkę przywieść - inwestorek domowe narzędzie pracy mi kupił bo stare dokończyło żywota. Poza tym tęskni mi się za Wami - ale już niedługo będę zaglądała częściej. :wink:

 

Ech, nawet nie pytam czy fajnie sie mieszka..... 8) 8) :wink:

Bo jak głupie pytanie to i głupia odpowiedź :oops:

Tylko pozostaje mi podkreślić że czekamy na to "niedługo".

 

A tak z innej beczki to Agnieszka jaka pralkę wybrałaś, bo też muszę się zaopatrzyć w taką maszynę i jestem ciekawa co kupiłaś ...... :oops: :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak z innej beczki to Agnieszka jaka pralkę wybrałaś, bo też muszę się zaopatrzyć w taką maszynę i jestem ciekawa co kupiłaś ...... :oops: :oops: :roll:

 

ja nie wybierałam - inwestorek sam wybrał i zamówił przez internet - samsunga 300 zł tańszego niż w sklepie. Symbol Pralka WF7602S8V-jak chcesz to zerknij bo ja w sumie nawet się nie wczuwałam w "co ma" - chciałam tylko duży bęben :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na Ciebie :)
wiem :D ale jak dociera do mnie, że nie tylko życzliwi czytają mój dziennik, ale też jakieś " bezimienne typy " , które wykorzystują MOJĄ WŁASNOŚĆ w kretyńskich walkach słownych z inwestorkiem, czyli guzik na temat mojej budowy chą wiedzieć a jedynie wyszukują PRYWATNYCH DANYCH w celach argumentacyjnych do innego tematu to generalnie - krew mnie zalewa i zastanawiam się po co te dzienniki właściwie są ? i dlaczego niektórzy są tacy podli i tacy odważni ... z zacisza własnych mieszkań ...a może miejsc pracy ? zastanawiam się czy podać w dzienniku też nr własnego konta, datę pierwszej miesiączki, stan i nr konta i wszystkie tytuły naukowe jakie posiadamy - bo może te informacje pomogą w jeszcze ciekawszej dyskusji ZUPEŁNIE NIE NA TEMAT ?

 

... generalnie zrozumiałam teraz co musiały czuć inne babki, które z powodów baaaaardzo podobnych przestały prowadzić swoje zapiski .....

 

a z Tobą Edyciu i tak się spotkam 8) twarzą w twarz - czekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w programie bankujesz-kupujesz można kupić taniej :)

nie znałam tego :-? ja z tych co to w sklepach tylko kupują - inwestorek to co innego - on lubi sobie coś zakupić - ale w "zwykłych " sklepach internetowych - nigdy nie korzystaliśmy z tego typu .... :roll: udogodnień :wink:

 

A w ogóle to pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w programie bankujesz-kupujesz można kupić taniej :)

nie znałam tego :-? ja z tych co to w sklepach tylko kupują - inwestorek to co innego - on lubi sobie coś zakupić - ale w "zwykłych " sklepach internetowych - nigdy nie korzystaliśmy z tego typu .... :roll: udogodnień :wink:

 

A w ogóle to pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

pomyślałam o ing, bo właśnie tam kupiłam pralkę samsung silver nano :D

innych nie mieli, ale jestem zadowolona - również z tego, że ominęły mnie dylematy w wyborze pralki :wink: - mieli tam tylko samsunga i dużo taniej, więc decyzja była łatwa :)

 

też Cię pozdrawiam bardzo bardzo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też pozdrawiamy :):)

 

wkleisz nam jakieś nowe fotki z zamieszkałego już domku??

 

nie robiłam już zdjęć :oops: - po prostu żyję i zapraszam do pooglądania na żywo :D

mam już zamontowane blaty w kuchni 8) - DLA TYCH CO NIE WIEDZIELI, ŻE NIE MIAŁAM KUCHNI ZMONTOWANEJ PRZEZ 2 TYGODNIE MIESZKANIA :roll: ; blendy i korony nadal czekają - wszystko przez to, że to długie i ciężkie elementy a ja sama z mężem nie dam rady podnieść - zatem jak co drugą niedzielę wpadnie ojciec to coś tam skręcamy :lol: ....Tempa życia nie zwolniłam choć nie gnam już z wykończeniówką. Rano ćwiczę "dżogingggggg" - prawie kilometr w jedną stronę , potem powrót w tempie szybszym i za 4 godziny powtórka - polecam - efekt smukłych ud i spadające dżnsy z pupy gwarantowane już po 4 tygodniach - warunek jeden - trzeba mieć oddaloną szkołę i dziecko i brak samochodu - niby nic a jakże wiele.

Poza tym z żeczy przybyłych do domu są dwa karnisze do dziecinnych i firany metrów 13 do uszycia do salonu i jadalni. Malutkimi kroczkami do przodu - ...no i dostałam 2 bukszpanki od babci, które zamieszkały przy wejściu w donicach....więc ogród się tworzy. :wink:

Poza tym nie mam dostępu do netu :x - sygnał przerywa coś tam i mądrzy po 5 godzinach kombinowania w piątek ....przyjadą kombinować w poniedziałek - DLATEGO NIE ZAGLĄDAM DO WAS WSZYSTKICH I DLATEGO NIE PISZĘ :(

Ale ciepło z tęsknotą myślę o wszystkich życzliwych tu zaglądających. Pozdrowionka przesyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...