Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

helołki :D co się robi z radości jak panowie pomyślnie zakończyli czarować tunele powietrzne dla czystości przesyłowej bajtów ? no co ? PISZE SIĘ DO WAS MOI MILI - necik od tej chwiluni działa :D juuuupppiiiiii :D

 

Zdjęć nie ma - bo i za bardzo nie ma co obstrykiwać - ale jak powieszę lampy w kuchni - to mój 3 zakup po tych do kotłowni i wiatrołapu....cóż za tempo 8) - to pstryknę Wam zdjęcia mojej przejściowej kuchni. Meble mam stare - tzn. zwiezione zostały wszystkie z mieszkania. Drzwi jeszcze nie mam - obecnie szykuję dekoracje na pasowanie na ucznia do szkoły - zatem zebrania i inne takie poza pracą mnie gonią rzeczy. Pogadam więcej wieczorem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ dziewczyny :D

Otóż .... necik jest- ale .... nie miałam czasu usiąść. Cały tydzień walczyłam z przygotowaniami do pasowania na ucznia ... znaczy się nieletniej.

Sobota i niedziela niestety u mnie są dniami roboczymi, bo jak pisałam wcześniej - tylko wtedy mogą przyjechać moi rodzice i coś nam pomóc. W ten weekend przykręcaliśmy karnisze i lampy w mojej "babcinej" kuchni, która nadal nie jest skończona -więc na zdjęcia jeszcze momencik poczekajcie- ale już nabiera ogłady. Mama powoli zacznie szyć firanki "na salony", no i coś musiałabym kupić na okna do kuchni w trosce o kręgosłup szyjny sąsiadki, która kręczu dostanie zaglądając mi w okna. :wink:

Poza tym był u mnie jeden pan od obudowy kominka - mam wyrysować co bym chciała, a on wtedy poda koszty. No i zacznę zbierać - najpierw kupię świnkę skarbonkę.

Mebli do salonu nie mam - w miejscu, gdzie ma stać kredens stoi wieża z kolumnami; zamiast ładnej kanapy- narożnik z poprzedniego mieszkania. Stół do jadalni też mam stary- zatem całkiem normalnie i swojsko jest u mnie- poza naszą 3 nic do siebie nie pasuje :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam :D

 

p.s. do Grzebiuszki małej muszki, co to urlop miała i do mnie nie zawitała :x

Uważaj muszko mała, bo trafisz na brzydala, co to z netu Ci paluchem grozi.....że tak się nie godzi :wink: NO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. do Grzebiuszki małej muszki, co to urlop miała i do mnie nie zawitała :x

Uważaj muszko mała, bo trafisz na brzydala, co to z netu Ci paluchem grozi.....że tak się nie godzi :wink: NO

 

Kochana, wszystko to prawda, ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że ufff w końcu po 3 tygodniach urlopu udało nam sie złożyć wniosek o kredyt...hihihihi

 

zima wygląda u Was pięknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. do Grzebiuszki małej muszki, co to urlop miała i do mnie nie zawitała :x

Uważaj muszko mała, bo trafisz na brzydala, co to z netu Ci paluchem grozi.....że tak się nie godzi :wink: NO

 

Kochana, wszystko to prawda, ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że ufff w końcu po 3 tygodniach urlopu udało nam sie złożyć wniosek o kredyt...hihihihi

 

zima wygląda u Was pięknie :D

 

...to gratuluję, a teraz będziesz czekała miesiąc na jego udzielenie i też nie wpadniesz ? :( :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ale piekna zima u Ciebie, wyglada to na bardzo świątecznie a nie tylko trochę.

 

Kochana jak ja Ci zazdroszczę tych drzew.....

 

...ja też kocham te drzewa...

po tym jak w piątek spadł śnieg raczej do roboty w sobotę się nie spieszyliśmy, wstaliśmy już zatem jak słoneczko sobie wzeszło :roll: ... i tak pięknie podświetlało te gałęzie choinek zasypane śniegiem.... 8) - to jedne z tych chwil dla których warto żyć, widoki, dla których warto zrealizować swoje marzenie i wybudować dom.......

... wiele podobnych doznań doświadczysz u siebie "na działce" czego Ci z całego serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

:o ... a u was ? :o .....CISZA 8)

 

No pies z kulawą nogą tu nie zagląda jak dziennik " zamknięty " :(

 

Ja zbytnio czasu też nie mam, a w domu prócz sprzątania i normalnego życia nic nowego nie słychać. Wszelakie prace "dokończeniowo wykończeniowe " wznowione zostaną od wiosny chyba.... o ile ogród w kolejkę między łazienkę a klatkę schodową się nie wciśnie :wink:

 

Prezenty kupione.....potrawy obmyślane są, bo w drugi dzień świąt 16 osób u mnie będzie :D

 

A na Święta życzę wszystkim spokoju ducha; ale nie dusznej atmosfery; świąt ciepłych rodzinnie, mroźnych atmosferycznie; pachnących piernikiem bez zbytniego pierniczenia przy stole, za to z kolędą i życzliwością z ust płynącą - rozsiewaną dookoła gdziekolwiek będziecie. Wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...