Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

oj tam od razu pies z kulawą nogą.... :D

zniknęłaś na dobre w domowych pieleszach - chyba ci dobrze w nowym domku

 

też rodzinych świąt życzę - ale mam nadzieję, że zaglądniesz jeszcze przed świętami

POPRAW SIĘ DZIEWCZYNO, OJ POPRAW :D

 

iiii zaglądnij czasem do Agnieszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej- moja radość z netu trwała krótko - działał 2 dni, potem czekaliśmy aż znów przyjadą na poprawki, generalnie długa historia z brakiem netu w tle. Od niedawna mogę czasami zajrzeć na forum - co nie oznacza, że wszystko hula bez zarzutu. To w kwestii usprawiedliwienia. Generalnie wiecie jak jest jak muli - krew człowieka zalewa.

No ..... a poza tym, to ....życie na wsi bez prowadzenia gospodary powoduje, że człowiek czuje się jak na ciągłych wakacjach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie narzekam, ale poza pracą zawodową mogłabym jednak wziąć się za "dokończenie wykańczania" - a jak owej kozy niet to plaża :lol: Może jak ogród kiedyś będę urządzać to znów się wciągnę w wir pracy - a obecnie zafundowałam sobie niedźwiedzi, zimowy odpoczynek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując za życzonka Wam również składmy życzenia Świateczne i Noworoczne zarazem, bo z Karczewisk do Raszówki tak strasznie daleko - cały jeden kilometr, że chyba po Nowym Roku dopiero się spotkamy ;-) więc... składamy Wam życzenia..... (powinnam powiedzieć "spełnienia marzeń", ale one właśnie się Wam spełniły) :-? więc... NAJLEPSZE ŻYCZENIA!!! :D :D :D

 

I gratulacje za wytrwałość! Zasłużyliście na ten odpoczynek i wakacje. Czy basen w salonie jest? :wink: A drinki z parasolką? 8) :wink:

 

PS

Zamiast kozy proponuję łowiecki - wiesz przecież. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziewczyny i chłopaki :wink: - w nowym roku - niełatwym jak mówią :roll: - życzę Wam wszystkiego czego sami byście sobie życzyli :D

Mam nadzieję, że wielu z Was będzie już w tym roku mieszkać w swoich nowych domkach, Ci co już mieszkają podopieszczają co mają, a życie będzie toczyć się wszystkim spokojnie, szczęśliwie i mile. Dużo zdrówka.

 

P.s. Dziękuję za życzenia :D aktualnie odpoczywam po świętach i przy rozpalonym kominku i zapalonych lampkach na ośnieżonych choinkach zastanawiam się ... nad:

A. tym co porabiacie

B. jak wstanę jutro o 6

C. jak zgubić zbędne kilogramy

D. za co wziąć się w domu, bo wiosna niedługo i czas na ogród przyjdzie :lol:

 

Pa,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...