Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem, żyję i nie śpię - no ...poza nocą :wink:

 

Staram się uszczęśliwiać swoją rodzinkę smażąc domowy smalczyk, piekąc domowy chlebuś; nasłuchuję nadchodzącej wiosny, bo ptaszki śpiewają jak słońce zaświeci a potem odśnieżam schody, bo za chwilę sypie :lol: a poza tym przy kawusi z ranusi wyobrażam sobie gdzie i jak wsadzić coś do ogrodu a w między czasie pracuję - no i mam nadzieję , że uszczęśliwiam innych ludzi wytyczając im domki m.in. :D :wink:

 

Pozdrowienia serdeczne przesyłam. Odezwę się wieczorkiem. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :D jak miło, że tu zaglądacie.... :D

Mieszka się cudownie :D -no bo co innego mam w sumie napisać? :oops:

Obecnie jestem na etapie wyboru kanapy i foteli do salonu oraz jakiejś komody, stołu i krzeseł do jadalni.

Zrobiliśmy wstępną selekcję. Na niektórych kanapach psadziliśmy już nasze pupska :lol: - pupska mamy odpowiednio wygodne a z wygodą kanap bywa różnie :lol: Wklejam Wam stronki, popatrzcie, oceńcie.

http://www.olejnikowski.pl/oferta_stylowe.html

http://www.des.pl/index.php?go=1332&go2=&str=2 - seria parys, nad kolorem się zastanawiamy....co powiecie na rudy ? 8) może w połączeniu z jasnym beżem ...? ( p.s. podoba nam się również MX - nie siedzieliśmy na nim; oraz PANAMA - trochę twarda )

 

Sypialnia czeka na zrobienie, ale dopóki nie zrobimy w pierwszej kolejności "małżeńskiej łazienki", to za ściany się nie zabieramy. Do domu zabraliśmy nasz stary narożnik, na którym bajecznie się śpi - zamiar spania na górze w żółtym pokoju na grubaśnym, dmuchanym materacu spalił na panewce - brzydsza połowa woli wysypiać się na czymś twardym....i tym sposobem mamy na razie sypialnie i salon w jednym :)

 

do miłego niebawem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

cześć kochani :D

 

PRZEPRASZAM, ŻE MNIE NIE BYŁO :oops:

 

 

W lutym jak były te wielkie śniegi zasypało nas na dobre, a że choroby ( dacie wiarę :o - różne :roll: ) zmogły nas na 2 tygodnie ( dobrze, że zapasy były ) to śnieg odgarnialiśmy i odgarnialiśmy. Potem jak stopniał musieliśmy tyczyć napalonym zwariowanym inwestorom ( takim jak my ) domy - a że w nasze regiony kryzys nie dotarł to trzeba było nadrabiać zaległości. Poza tym odpoczywałam nie malując ścian, nie klejąc kafli itp. Sprzątałam i sprzątałam i delektowałam się nicnierobieniem i cieszyłam domem.

No ale powoli wychodziło słońce i rodzina się powiększyła końcem marca o psa- owczarka długowłosego. I jazda bez trzymanki jak z niemowlakiem i życie toczy się teraz wokoło niego i wokół domu- aby nic nie zmalował w nim i przed nim - bo powoli zakładam przeddomowik - czyli ogód z przodu domu :D .Daleko mu do ostatecznego kształtu, ale niestety zwariowałabym czekając do przyszłego roku jak już może ogrodzenie zmienimy i na kostkę uzbieramy i cokół "wypłytkujemy" i dopero jak będzie wszystko to wezmę się za ogród - ze mną tak się nie da - tak więc sadzę, sieję - zobaczymy jakie plony zbiorę.

Jutro na inspekcję wpada Grzebiuszka - więc nawet kurz z parapetów starłam.

 

A.......... ostatnio pisałam do April, że cieszę się z jej przeprowadzki

(APRIL SŁYSZYSZ - CIESZĘ SIĘ KOBITO BARDZO ) - I ...wszystko w powietrze poszło, necik przestał działać.

 

Do zobaczenia niebawem.

A....zapomniałabym - zamawiam drzwi wewnętrzne - dębowe ( i pełne i z szybą matową podwójną jakąś niby w środku klejoną, bezpieczną ) z montażem i ościeżnicą regulowaną 1500 zł _ pytanie - dużo to czy ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...