Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

jeszce nie rodzę, spokojnie :wink: :lol: :lol: :lol:

 

byłam rano na zakupach, a potem u teściów na obiedze i tak cały dzień zleciał..

 

teraz masz tu codzienny monitoring - jest Ania, czy już pojechała do szpitala :wink: :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

wiem, wiem :wink:

 

ale napewno będziecie pierwsze wiedzieć, do Krakowa muszę jechać pół godziny, więc napewno w tym czasie dam komuś znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a mój watek padł smiercia naturalną !Zbudowalam, zamieszkałam i zaniedbałam pisaninę.Ale u ciebie jestem częsty gościem. Śledzę Twoje forumowe zycie, znamwszystkie rózyczki, płotki, kamyczki....Podziwiam energię i wpadam w kompleksy normalnie :roll:

A teraz wyglądam Twojego maleństwa z niecierpliwościa!!!!

pzdr cyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dziennik już nie będzie prowadzony??

Tu napewno wiele osób o Tobie pamięta :wink:

cieszę się, że się odezwałaś, w końcu razem zaczynałyśmy swoje wątki..

miło wspomnieć jak to było i jak cieszyło..

A co u Ciebie??

 

 

zaglądaj do mnie, zaglądaj. Bardzo mnie to cieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kochana po staremu...praca, dom, dziecki moje kochane. Zawrót głowy codziennie ten sam kolorowy. moja Córka Olga zaczeła 1 klase więc rok szkolny zaczął się na całego(syn w 2 klasie) Ile ja sie lekcji z nimi naodrabiam .....na morgi normalnie. W domku narazie zastuj z braku kasy oczywiście. Jakieś tam drobne zakupki, ostanio kupilismy w końcu stół i krzesła bo wykusz aż sie prosił o nie :roll: :wink: Ogródek też troche jakby bardziej urządzony, choć to bardziej zasługa mojego męza i jego tesciowej czyli mamusi mojej :wink: Ja jakaś taka nieogrodowa jestem..... :oops:

O! i też mam kotka Kizior-swojsko nazwany przez moje dzieci. Ale on taki bardziej powsinoga niz domowy(choć pół dnia potrafi przespać na kanapie) Ostanio pzrynósł do domu ŻYWĄ MYSZ,zeby sie nią pobawic troszkę..... :roll: Co ja krzyku narobiłam choć strachliwa nie jestem!

Teraz uciekam spać , bo jutro do pracy tzreba wstać :evil:

Ale obiecuję zagadać czasami do Was :wink:

Dobrejnocki wszystkim :)

pzdr cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, domyślam się, że masz łóżeczko dla dzidziusia, ale nie mogłam sie powstrzymać

http://foto3.m.onet.pl/_m/0193cc02d867783e212170f6f9cead3b,10,19,0.jpg

 

Śliczne nie???:D Tutaj w wersji dla dziewczynki. :D Może przyda się następnym razem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...