Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za strzyzenie bierze 65 zl. Modelowanie 30-35, ale jak dobrze ostrzyze to kij z modelowaniem. :roll:

 

spodziewałam się przynajmniej trzykrotnie wyższej ceny...

a ta to nawet całkiem, całkiem :p

A to w Krakowie??

 

Bez przesady, nikt by za taka kase nie chodzil do fryzjera. :wink: W Krakowie na Stradomiu. Nazywa sie Freestyle studio i trzeba isc do wlascicielki - Agnieszki Skrobacz. Dobra jest, chociaz apodyktyczna. Jak sie jej jakis pomysl nie spodoba to Ci nie zrobi takiej fryzury i juz. :p http://www.freestylestudio.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej cenowo zawsze wychodzi farba i trwala, jak zwykle. Ciecie to pryszcz. Nikt mi przedtem trwalej nie chcial zrobic, a ona sie podjela i efekt jest super. Robilam w maju i do tej pory mi sie trzyma. Gdyby nie ta trwala nie przezylabym w Londynie. :-?

Czemu inni nie chcieli Ci zrobić?? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej cenowo zawsze wychodzi farba i trwala, jak zwykle. Ciecie to pryszcz. Nikt mi przedtem trwalej nie chcial zrobic, a ona sie podjela i efekt jest super. Robilam w maju i do tej pory mi sie trzyma. Gdyby nie ta trwala nie przezylabym w Londynie. :-?

Czemu inni nie chcieli Ci zrobić?? :o :o

 

Bo szkoda wlosow, bo sie i tak nie bedzie trzymac, bo ma pani za dlugie wlosy, bo...

 

Ta mi po prostu odpowiednio pod ta trwala obciela najpierw, zeby sie cokolwiek krecilo. Rzeczywiscie mam niepodatne wlosy i jak byly sciete na rowno to w zyciu by sie nie skrecily. Ile ja kasy wczesniej na fryzjerow wydawalam i zaden nie chcial wymyslec, co tu z tym fantem zrobic. :roll: Kazdy tylko, ze szkoda wlosow i szkoda wlosow. A to trzeba umiec robic, a nie tylko odradzac... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wielu z nich ma takie starozytne pojecie o wszystkim. Dla nich wazne, zeby glowa dobrze wygladala a nie Ty z ta glowa. :lol: :lol: :lol: Jak powiesz, ze chcesz pokrecic, to Ci juz tak pokreci, ze normalnie jak lew wygladasz (przynajmniej ja tak miewalam). Ta przynajmniej mowi od razu, jak to bedzie wygladac i jak sie bedzie pielegnowac w przyszlosci, a nie tylko zeby raz zrobic, pieknie wymodelowac, a jutro jak umyjesz glowe, to bedziesz wygladac jakbys w zyciu u fryzjera nie byla. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze...

8 lutego idziemy na chrzciny, monsz jako chrzestny :roll:

 

szukam nowego image, czyli fryzury :roll:

bo juz mam dość tego wiecznego kucyka :evil: :evil:

 

teraz grzebię po necie w poszukiwaniu inspiracji :roll:

 

bo największy problem w tym, że mam strasznie sianowate włosy, jest ich dużo ale się puszą jak... :-?

i nie każda fryzura będzie u mnie wyglądać jak na obrazku :roll:

i żeby mi ciut moją szczurowatą gębusię zasłoniły włosy :roll:

trudno będzie coś znaleźć :-?

 

mi to z kolei się włosy lokują, tzn jak umyję to mam siano-loki :o :evil: :roll: , nic z nich nie idzie zrobić więc je prostuję i nie wyobrażam sobie bez niej (prostownicy) teraz zycia! tylko, że te moje bidulki włosy są też przez to zniszczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...