Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

no i na koniec wieści z placu boju :lol: :lol: :lol:

Wczoraj przyjechali robić ocieplenie i podbitki. I... Jak na złość cały dzień padał deszcz. Zdążyli tylko rozłożyć aż dwa kawałki rusztowania :cry: . Ciekawe, czy dziś coś robią (będę wiedzieć wieczorem, jak wróci tata). Za to ostatecznie zamówiliśmy już parapety. Ponieważ nikt nie ma ze zwiedzających forum parapetu z marmuru- jury, to zamówiliśmy, to co dużo osób ma. Konglomerat- braccia aurora. Tak stwierdził mąż. Ale żona (czyli ja he, he) dopiąć choć troszkę swego musiała i jeden z nich będzie jednak z marmuru. Jak będzie ładny- pójdzie do kuchni, jak nie to do naszej sypialni :wink: . Bo ponoć marmur rzadko się zdarza taki sam, jak na próbce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poszukaj tych szarości

ja to nazywam amerykańskie kolory hahah w tych wszystkich programach często widze takie ściany

 

jak bym to zobaczyła na probce to nigdy w życiu a na ścianach super!!!

 

i ocieplają :D

 

 

a może zamiast tej czerwieni jakieś mocne brązy?? było by to takie odbicie kuchni :D

a jak chcesz poszaleć to możesz domalować jakieś wzory albo w tej aneksowej zieleni albo tym kolorem którym mają być pokryte inne ściany

 

wszystko będize się dopełniać i będize kolorowo tak jak lubisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że zostałam osamotniona :o .

Cóż :lol: :wink: .

No to trochę świeżych wiadomości: ocieplenie skończone, teraz panowie ciężko pracują nad podbitką. W środku dalszy ciąg gładzi, ale połowa już za nami.

A oto efekty:

http://images27.fotosik.pl/49/b848717f2098420bmed.jpg

 

http://images30.fotosik.pl/49/cafa18b6022448b5med.jpg

 

Może dziwnie to wygląda i daje do myślenia, ale fakty są niezaprzeczalne, że ocieplona jest tylko połowa domu tzn. do połowy, ponieważ na dole mieszka ktoś inny i to mnie nie dotyczy. Gniazdko robimy tylko na swoim pięterku. Póki co oczywiście. Może, jak wszystko się zrobi i zostanie jeszcze jakiś fundusz, to wtedy pociągniemy ocieplenie na cały domek.

A teraz chodzi o to, że mamy bardzo cienkie ściany (na jeden pustak), żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń na tym poddaszu. A na dole jakby nie było ściana jest dwa razy grubsza, więc zimno tam im wcale nie było, no i nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny środeczek, bardzo ładny :D

 

 

czy dziwne to ocieplenie w połowie? pewnie tak, dużo ludzi przechodząc obok bedzie sie zastanawiać czemu :wink: :p

 

co do parapetów to dla mnie ładniejszy ten konglomerat niż marmur. :-? taka już dziwna jestem..

 

Dziękuję :p .

Tak szczerze mówiąc, to chyba dziwna nie jesteś Wiolasz, tylko ja tak jakoś czasem :wink: .

Jak dałam posta na temat tych parapetów, to odezwały się same "konglomeraty" i tylko jeden marmur, ale nawet nie taki, jak ja chcę. Więc większość jest za Tobą. Zobaczymy, jak je przywiozą. Ale też się do nich przekonałam w miarę (jak się nie ma co się lubi....).

 

POZDRAWIAM CIĘ BAAARDZO SERDECZNIE :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Gosiu :D . Jak braknie miejsca na pomysły (częściowo stąd ściągnięte z innych domków), to zagospodaruję jeszcze piwnicę :lol: :lol: :lol: :lol: , bo tam też jest część mieszkalna. I nasza :wink:

A propos (tak się to pisze?) Dawidka, to wczoraj skończył roczek :p :D :p . Impreza trwała dwa dni (z przerwą na spanko oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc był tort

http://images27.fotosik.pl/49/577815d457122d37med.jpg

 

i pierwsza świeczusia się zdmuchnęła[/size]

http://images23.fotosik.pl/49/c6af889d31647dddmed.jpg

 

i syncio pierwszy raz samodzielnie operował łyżeczką :lol: :lol: :wink:

http://images26.fotosik.pl/49/e5d5be30e73b55e6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola będziesz miała piękny ten domek. Jak marzenie. A najbardziej to zwalił mnie z nóg Twój widok z salonu. Ja pikolę :roll: :roll: :roll: .

Wiem, żę trochę odbiegłam od tematu, ale poprostu musiałam to napisać. Chciałabym w takim miejscu wypić kawkę z pysznym maślanym rogalikiem. Mmmmm. Marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego dla Synusia!!!!!!!!!!!

zdróweczka, radości i rodziców miłosci :D ...duza słodka buzka

 

ps. domek nabrał bardzo przyjemnych kształtów...wygląda suuper, czekamy z tym większym zainteresowaniem na efekt końcowy elewacji, w środku tez już zrobiło się po domowemu...

no i jak tam Twoje DarioAS decyzje na kolorki?? pomysłów widzę duuzo...jezeli mogę doradzić, nie szalej tak bardzo z kontrastami, bo może być przytłaczająco i męcząco na dłuższą mete :) ...zieleń do kuchni jest fajna :)..widzę, że komplet wypoczynkowy chciałabyś dość odważny to ściany raczej bym zrobiła w łagodniejszym odcieniu... :) chyba że decyzje juz zapadły to nie mieszam w głowie :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...