Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cieszę się, że podzielacie moje zdanie :) , mniej myślenia nad tym czy będzie dobrze, czy nie dobrze :wink: . Na końcu i tak się pewnie okaże, że coś sknociłam, ale dobrze, że póki co jestem w miarę zadowolona z moich posunięć. W przeciwieństwie do męża.... W sobotę organizujemy wielkie malowanie. Mąż prosto z pracy jedzie ze mną na "budowę" malować, a tata w tym czasie powinien skończyć łazienkę.

Drzwi dalej nie przybyły :evil: :evil: :evil: .

A miały być dziś najpóźniej.

Oj, jutro będę dzwonić....

Uważam, że 6 tygodni czekania na drzwi to już za długo, a tu tym czasem kończy się 7 tydzień! Mam nadzieję, że chociaż będzie warto czekać.

 

Lampy szukam dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze pod koniec te 4 tyś to dużo i można za nie kupić coś innego :) . A co do wykończeniówki to niby wydaje się że to najprzyjemniejsza część budowy, bo można uruchomić wyobraźnię, zrobić wszystko tak jak tylko nam się podoba i wogóle ale jednak to wszystko długo trwa i dużo kosztyje :roll: no ale co zrobić. Będzie dobrze zobaczysz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorki na ściany pójdą dopiero w sobotę, o ile dobrze pójdzie. Nie ma kto tego zrobić... Odrazu powklejam, jak tylko coś będzie. A póki co, wracam do tematu fototapety- zamówiona. Ale jeszcze inna :oops: .

http://images25.fotosik.pl/74/e9c8781c11d11cf2med.jpg

 

Bardziej mi pasuje kolorystycznie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa też zamówiona :) . Nie jest to to, czego chciałam, ale najbardziej pasuje do całości (według mnie). Sufit i pokój będzie niebieski, tapeta też w tej kolorystyce, mają być przy łóżeczku na suficie namalowane gwiazdki, więc lampa i niebieska i z gwiazdkami :wink: . Podoba mi się ten wąż, czy coś tam z trzema główkami, ale jest zielony i nijak mi do niebieskiego sufitu.

 

Więc mamy lampę:

http://www.swiatlo24.pl/images/detailed_images/klaudia_III_plafon.jpg

I kinkiet:

http://www.swiatlo24.pl/images/detailed_images/klaudia_I_kinkiet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów temat drzwi...

rano zrobiłam interwencję, bo dalej cisza. Miały być do 5, 6 tyg, minęło 7! A pani do mnie, że dostawy nie ma nadal a drzwi mogą przyjść maksymalnie do 8 tyg. No, ze mną umawiała się inaczej... Powiedziałam, co myślę i się rozłączyłam. No i co? Drzwi właśnie dojechały na budowę!!! Jutro muszę tam popędzić i obadać sprawę :wink: . Jak zdążę oczywiście, bo jeszcze czeka mnie wizyta w Krakowie- odbór dyplomu..... (egzamin w czerwcu i tyyyle czekania czy się zdało, czy nie :-? . Ale się zdało :p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...