Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania, nie łam się, wszyscy tu trzymamy kciuki za CIebie. MOCNO!!!!

To dziecię CI to wszystko wynagrodzi jak je ujrzysz, co prawda masz juz jedno, ale ponoć to nie ma znaczenia......... Daj sobie luz i nic już nie rób do porodu. jakby co to małża przystosuj ;)

 

Trzymamy kciuki baaaaardzo mocno i z niecierpliwością oczekujemy małej dzidzi :wink: Aniu, bądź dzielna i trzymaj się jakoś - już tylko kilka lub kilkanaście dni, zleci szybko. Bardzo mi Ciebie żal... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, przepraszam, ze sie wcinam

od dluzszego czasu sledze ten watek na forum (i chyba tylko ten :oops: )

strasznie tu milo, wiec postanowilam sie przywitac :)

mam nadzieje, ze sie nie pogniewacie...

chyba mam sentyment wlasnie do Was bo sama tez niedawno urodzilam no i zmagam sie z remontem ;)

jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam wszystkiech serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ma termin coś koło 20 chyba...:)

Ja też niedawno urodziłam,,,pierwszą crórę...Kingę... :D i czekam na tego drógiego szkraba w brzuszku Ani bo my jak sąsiadki prawie...:)

roni21 a kiedy urodziłaś i dziewczynkę czy chłopaka?

 

Zgaga...hm...bardzo drażliwy temat dla mnie - przed ciążą nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje w sensie u mnie nie występowało...a w ciąży najpierw bardzo długo mdłości, potem 2 tyg. luzu i...i zgaga mnie dopadła :-? Oj męczyłam się z nią bardzo długo - spać nie mogłam (no na siedziąco najlepsza pozycja) i kibel nie raz przez nią zaliczyłam... :( - po stokroć gorsza od mdłości...ech...na samo wspomnienie mnie czepie...praktycznie do końca od jakiegoś 6 miesiąca ją miałam...Ania ściskam i łączę się w bulu...coś mi gin przepisął na zgagę ale już nie pamiętam co ale i tak nie pomagało...w nocy nic nie pomagało a w dzień jabłko i właśnie tabl. od gin...

 

Trzymam kciuki i czekam normalnie na te wiadomości od Ciebie...całuski dla Ani, Dawidka i szkraba w brzuszu...Darka tylko pozdrów - co by nie było że całować go chce... :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak w ogole to na wstepie wyszlam na jakiegos niewychowanca

nawet sie nie przedstawilam

mam na imie Ania, mam 23 lata, dzieci sztuk 3 (syn, corka, maz)

mieszkam w Pruszczu Gdańskim i to chyba tyle co moge o sobie powiedziec (a przynajmniej tak mi sie wydaje)

 

Gosiaczek ja 4 lipca urodzilam corke- Blanke (imie wybral maz...)

mam jeszcze oprocz tego synaka Jasia, ktory ma 20 miesiecy

a zgage mialam okrutna (pomogly migdaly)

o dziwo sprawdzila sie ludowa prawda, Blanka urodzila sie kudlata

 

to moje dziecki

http://i35.tinypic.com/vphu1w.jpg

http://i37.tinypic.com/35l6tfs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...