Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania, raczej w 2-gi dzien Swiat bede kaca leczyc. :oops: Przyjade, jak sie rozluzni troche ze wszystkim, co sie odwlecze to nie uciecze. 8) Czas tak szybko ucieka, ze sie pochlastac mozna. :-? Dzieki za namiar, tego Witka zawsze sie boje, a moze nieslusznie... Musze sie tam przejechac w koncu i na zywca rzeczy poogladac, a przede wszystkim malzowi pokazac - on wyrocznia moja jest. :lol: :lol: :lol:

 

Wiola, mam kilka scian, ale uklad jest taki, ze na jednej calej scianie ma byc szafa, na przeciwleglej toaletka i niewiele wiecej wejdzie. Jeszcze drabinka na antresole, najwyzej 2 krzesla i tyle. Taki glupi uklad jest. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: normalnie ciężko dziecko znaleźć na tym narożniku, ale rzeczywiście jest bardzo ładny. Myślę, że telewizor w tym miejscu to też trafiony pomysł. Kiedy ja będę miała tak ładnie jak u Ciebie?

 

TomKa, u mnie wcale nie jest ładnie :roll:

jest normalnie 8)

w miarę możliwości finansowych :wink:

 

A u Ciebie..

już niedługo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS dzieci śpią masz chwilę na pisanie ? :D

jakoś mi sie przypomnina ja moje starsze dziewczynki byly małe :roll: 14 miesięcy różnicy jest między nimi

mąż całymi dniami w pracy lub na budowie w innym mieście :-? bywal u nas tylko na niedziele zrzucał pranie i w poniedziałek wyjeżdżał :-?

Laura zasypiała w łóżeczku a ja ze starszą biegiem do sklepu pod domem zakupy zrobić :roll: zima była trzeba było siebie ubrać i małą ciepło a i zdarzało się że musiałam się wracać spod drzwi bo się mała obudzila i z zakupów nici

:-? szalone czasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak :roll:

przy dwójce dzieciaczków i małej różnicy wieku pracy jak z bliźniakami prawie :roll: :lol: :lol:

dwóch starszych chłopaków moich tak miałam :roll: :lol: :lol:

latem to jeszcze ale zimą :roll:

ubrać siebie i biegiem chłopaków :-?

 

ale juuuuż po :lol: :lol:

buziaki nocne dla maluszków i ich mamci :lol: :lol:

gosia :D

 

ps. pięknie u Was :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i coś dla Moni..

zdjęcie robione cichaczem, sorki za jakość :roll:

http://images31.fotosik.pl/419/ad04f038e710b4femed.jpg

http://images31.fotosik.pl/419/ad023db34389f44fmed.jpg

 

tylko 10 tys... :roll:

Aneczko, dziękuję, że o mnie pamiętasz :oops: :D :D :D :D

Muszą być te sofki baaaaardzo wygodne :roll: A mnie do tego etapu jeszcze tak daleko :-? Może w miedzyczasie ceny spadną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz fajne firany i zasłony poszyte u siebie, jej ale bym tak chciala :) a u mnie w salonie niestety okna golusieńkie...Śliczne te Twoje dzieci - mam nadzieje że po szwach u synka nie zostaną duże slady. Fajne to zdjęcie kanapy i twojego maleństwa...taki tyci z niej skrzacik. Bardzo tam u ciebie przytulnie :)

 

No a te kanapy dla moni istna rewelacja. One są bardzo stylowe, ale za razem chyba takie poł żartem pół serio :) :) :wink: fajna sprawa. Zdecydowanie nie mozna kolo nich przejsc obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mały Bohater zawadiaka dostał w koncu naroznik. Nadusi na zdjeciu to wogole w pierwszym momencie nie zauważylam. Zapomniałam juz ze dzieciaki potrafią byc taaaaakie małe.

Telewizorowi dobrze na tej sciance. Wydaje mi sie ze musisz isc dalej i jak juz masz prosty naroznik to musisz uproscic troche dekoracje. Na tej komodzie pod zdjeciem zdecydowanie za duzo sie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :p !

Dziewczynki, a Wy macie klopoty ze snem :roll: , zeby o 1 w nocy jeszcze na forum dyskusje prowadzic :o ? Ja tez jestem nocny marek ale tak dlugo nie siedze tutaj, bo rano z lozka nie moge sie zwlec do pracy.

 

Wtedy często dziecko mi pozwala bo w dzień różnie bywa... :)

 

Ania pięknie się prezentuje w Twoim salonie....doczekać się nie mogę normalnie kawki u Ciebie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...