Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

wityanko dementuje pogłoski cobym w toaletkach przesiadywał..:))

 

aczkolwiek romantyczny klimacik tej toaletki bardzo mi odpowiada.. :wink: Chetnie zakupiłbym do sypialenki dla jakiejs pani tak na przyszłość.. :oops: :D

 

:lol: :lol: :lol:

Duszku za taką toaletkę napewno pranko byłoby jak trzeba :wink:

i bez powodzi 8)

 

a tak sobie pomyślałam, że w sumie pięknie by to wyglądało w pokoiku Nadusi :roll:

Myślę o całym zestawie, bo toaletka to jest jej najmniej potrzebna póki co. Albo wcale.

 

Baaardzo romantyczny klimacik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Telewizorowi dobrze na tej sciance. Wydaje mi sie ze musisz isc dalej i jak juz masz prosty naroznik to musisz uproscic troche dekoracje. Na tej komodzie pod zdjeciem zdecydowanie za duzo sie dzieje...

 

Zdecydowanie Myszko masz rację :wink:

W rzeczywistości to sie aż tak bardzo w oczy w sumie nie rzuca, jak na tym zdjęciu, ale mimo wszystko..

Zaraz sie biorę za segregację tych wszystkich ozdóbek...

muszę im znaleźć jakieś mniej widoczne miejsce :roll:

 

a..

jeszcze jedno...

w tamtym roku przy tej czerwonej ścianie była choinka...

a gdzie ją dam w tym roku?? :o

będzie ból :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :p !

Dziewczynki, a Wy macie klopoty ze snem :roll: , zeby o 1 w nocy jeszcze na forum dyskusje prowadzic :o ? Ja tez jestem nocny marek ale tak dlugo nie siedze tutaj, bo rano z lozka nie moge sie zwlec do pracy.

 

Wtedy często dziecko mi pozwala bo w dzień różnie bywa... :)

 

Ania pięknie się prezentuje w Twoim salonie....doczekać się nie mogę normalnie kawki u Ciebie... :wink:

 

Gosia bierz Kinię, Edytę i Natalkę i przyjedź na kawkę.

Dziś albo w poniedziałek..

Bo we wtorek to juz będzie zabawa z gotowaniem i ubieraniem choinki :wink:

A Ty się napewno będziesz już pakować :roll:

 

W weekend mnie nie ma, muszę jechać do Bożenki na zaległe listopadowe ( :o ) urodzinki i zaległe paźdzernikowe ( :o ) wesele :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choinke to teraz na srodek zeby nikt jej nie przeoczyl ;)

Zarty zartami, no chyba komode wyprowadz natenczas z pokoju i siup choinke na jej miejsce.

Hmmmm nie wiedzialam ze Duszysko nasze poczciwe takie romantische jest.

Ja kiedys zrobilam sobie stoliczek metodą decoupage. Banalna sprawa. Jak masz ochote na takie cos to najwiecej frajdy da zdobycie starej komódki odczyszczenie jej, odtłuszczenie i przetarcie papierem sciernym. A potem zalezy co chcesz osiągnąc. Mozna malowac akrylem na biało, albo najpierw na kolor potem na biało, przecierac powlekac takim lakierem do tworzenia spękań to sie nazywa chyba crack emalia czy cos. Jak juz gotowe to nakleja sie cieniutką warstwe chusteczki z wyciętym wzorem (najlepiej na białko, albo na gume arabską, wygładza sie to i całosc juz pokrywa sie bezbarwnym lakierem - satynowy wygląda chyba najlepiej. Tanio przyjemnie, wlasnoręcznie i dokladnie tak jak sie chce. :D

Ja robilam na stoliku z ikea za 30 zł, bo folia z niego juz złaziła, a zal mi bylo wyrzucic dziada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witanko :p !

Dziewczynki, a Wy macie klopoty ze snem :roll: , zeby o 1 w nocy jeszcze na forum dyskusje prowadzic :o ? Ja tez jestem nocny marek ale tak dlugo nie siedze tutaj, bo rano z lozka nie moge sie zwlec do pracy.

 

Wtedy często dziecko mi pozwala bo w dzień różnie bywa... :)

 

Ania pięknie się prezentuje w Twoim salonie....doczekać się nie mogę normalnie kawki u Ciebie... :wink:

 

Gosia bierz Kinię, Edytę i Natalkę i przyjedź na kawkę.

Dziś albo w poniedziałek..

Bo we wtorek to juz będzie zabawa z gotowaniem i ubieraniem choinki :wink:

A Ty się napewno będziesz już pakować :roll:

 

W weekend mnie nie ma, muszę jechać do Bożenki na zaległe listopadowe ( :o ) urodzinki i zaległe paźdzernikowe ( :o ) wesele :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Oj dzis to mam ale pranie...a w poniedziałek pewnie prasowanie...

Kawka będzie musiała poczekać na po świętach.... :cry:

i po sylwestrze... :roll:

 

Z Edytą się pewnie na Sylwestra spotkasz...a ja znów w tym roku bez Was... :cry: - kiedy ja z Tobą potańczę? 8)

Bo pic to ostatnio razem tylko kawkę lub soczek pijemy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję biżej okna, tylko to sosna, więc trochę miejsca zajmuje :roll:

 

na balkonie nie będzie z niej pociechy :roll: :lol:

 

radosna wiadomość..

dla mnie 8)

Nadusia od dwóch dni sie już przewraca z brzuszka na plecki :p

 

a teraz ide co sprzątać, bo juz tak późno jest :o

a wieczorem będę robić stroiki, ciekawe co z tego wyjdzie z tymi moimi lewymi ręcami :roll:

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja nie wiem jak to jest, ale inne dzieci mnie tak nie ruszaja, ale odkad Nadusia jest na swiecie, to mnie coraz bardziej na dziecko bierze. :D Mow mi mow, a niedlugo piguly odstawie. :lol: :lol: :lol:

 

Lepiej odstaw dziś po trzeba troszkę odczekać po odstawieniu... :wink:

A i staranka rzadko kończą się na 1, 2 cyklach - niestety teraz łatwo nie jest żeby się udało... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tabsy trza odstawic. W mojej sytuacji musze planowac bardzo do przodu, bo zazywam leki, ktore sa toksyczne na plodu i trzeba je odstawic co najmniej na 6 miesiecy przed ciaza. No i tarczyca... Nielatwo z nia zajsc i donosic, wiec trzeba byc pod kontrola non-stop. :-? Inaczej nawet, jesli dziecko sie urodzi, moze byc uposledzone. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mądra jesteś Dziewczynka i wiesz jak o siebie dbać Małgoś. Bedzie dobrze, tylko wszystko trzeba ustalic najpierw i zaplanowac, a pozniej sie tego trzymac. Nie wiem czy masz nad czy niedo tarczycy. Moze warto sie nawdychac troche jodu zawczasu nad morzem. U mnie bylo cisnienie i cukrzyca, ale dalam rade - skonczylo sie cesarką, ale jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedo, wiec niby jod dobry, ale mam tez Hashimoto, a podobno przy tym to niekoniecznie. Wlasnie z tym planowaniem to moze byc ciezko. Trudno sie zdecydowac. Ja to pol biedy, ale przyszly tatus to juz zupelnie z tych niezdecydowanych. :wink:

no to masz skomplikowaną sytuacje. Robiłas scyntygrafie tarczycy jodem 131?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...