Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

:roll: :roll: mysko jo ciebie prosem ty na wszystkim musisz sie snać?? 8) :wink:

nie no juz nie raz mowilam ze nie znam sie na wszystkim. np nigdy nie lecialam samolotem wiec tylko z teorii wiem jak rozkladaja sie sily. nigdy nie budowalam domu i pewnie nie raz mnie ktos naciągnie na cos i wogole na mało czym sie znam. A badania z uzyciem promieniotwórczych izomerów to miałam na studiach na porzadku dziennym wiec cos tam jeszcze moze pamietam, ... troche moze, ale nie duzo. A Ty Duchu to moglbys mnie swoja drogą troche z desek przeszkolic. Mam straszną ochote sama sobie wydłubac kredens do chałupy, albo chociaz cokolwiek, stół chociaz no.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Małgoś z tarczycą to bardzo dużo kobiet ma problemy i rodzą zdrowe dzieci - ale pod kontrolą trzeba być lekarzy...

To ty kobieto już odstawiaj te wszystkie tabletki bo nie ma na co czekać...

 

A przyszły tatuś nie musi nawet o tym wiedzieć... 8)

 

oj nie jestem pewna czy to do konca takie uczciwe. Facet musi dojrzec do posiadania dzieci. Wtedy wiadomo ze chce. Oczywiscie to nie jest tak ze on dojrzewa i juz jest tatus pełną gębą. To dojrzewanie przeciąga sie jeszcze na pierwszy rok dziecka, a czasem nawet dłuzej. Z drugiej strony o dziecie łatwo nie jest wiec czas tez troche goni. Trzeba szukac kompromisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedo, wiec niby jod dobry, ale mam tez Hashimoto, a podobno przy tym to niekoniecznie. Wlasnie z tym planowaniem to moze byc ciezko. Trudno sie zdecydowac. Ja to pol biedy, ale przyszly tatus to juz zupelnie z tych niezdecydowanych. :wink:

 

Akurat z tatusiem nie powinno być problemów :lol: nie wierzę, że nie chcialby mieć, oni tak mówią, a potem szaleństwo na całego :lol:

Moja siostra ma japończyka też i raz ma niedobór a raz nadmiar, non stop badania i kontrole :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja jeszcze cos powiem na koniec, bo przegapilam dyskusje... Hashimoto to nie jest wole, to jest choroba autoimmunologiczna, dziedziczna w linii zenskiej niestety. Powoduje zapalenie tarczycy, po ktorym ona juz nigdy nie produkuje tyle hormonow ile powinna i zaczyna powoli znikac. Stad zaczyna sie tyc, ma sie niskie cisnienie, jest czlowiekowi zimno, ma sucha skore, jest ospaly itp. Mozna miec, chociaz to sie rzadko zdarza - Hashimoto z nadczynnoscia. Zazywanie hormonu przysadki mozgowej - tyroksyny troche ja pobudza, ale choroba jest nieuleczalna. Wole mozna miec przy okazji - przy niedoczynnosci i nadczynnosci. Ja nie mam ani wola, ani guzkow (odpukac). Scyntygrafie wykonuje sie przy nadczynnosci i podejrzeniu guzkow. Ja od tej strony mam spokoj. W kazdym razie w czasie ciazy i po niej trzeba byc pod dobra kontrola, bo nie dosc, ze mozna ciazy nie donosic, to jesli dziecko nie bedzie leczone od urodzenia to moze byc uposledzone umyslowo. Generalnie ten temat wywoluje u mnie dreszcze, bo chyba nie ma nic gorszego, niz chore dziecko...

 

A tatusia przyszlego w konia nie zamierzam robic - skoro on ma byc ojcem, to musi miec wplyw na to, kiedy nim zostanie. Co innego wpasc, a co innego kogos z premedytacja oszukac. :roll:

 

A moj malz dzisiaj stuknal autem jakiegos gorala, nic mu sie nie stalo, slownie nic, ale chcial wydebic 50 zl... :roll: Ciekawe, czy pojdzie z tym do ubezpieczalni... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...