Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry wszystkim 8)

 

jestem trochę ostatnio nieobecna, bo tak...

mała juz tyle nie sypia, trzeba jej poświęcić więcej czasu :roll:

ale to fajnie, bo jest coraz aktywniejsza, trzyma już sobie maskotki, czy grzechotki (pluszowe póki co, żeby sobie przypadkiem jeszcze krzywdy nie zrobiła), przewraca sie na plecki, dziś w niecałą minute (wstawiałam wodę w tym czasie) zrobiła odwrót o 180 st :o

położyłam ją na podłodze buźką w stronę kuchni, żebym ją widziała a zaraz miała w moim kierunku...

pupkę :o :lol: :lol:

i nerw, bo zdziwiona była co się stało, że jej się widok zmienił z telewizora na choinkę :lol: :lol: :lol: :lol:

gaworzy i śmieje się prawie cały czas, to są dla matki najpiękniejsze chwile (przynajmniej dla mnie :p )

 

a tak po za tym, to zbliża się dzień babci i próbuję zrobić kalendarz z wnukami...

tylko normalnie nie wiem, jak się za to zabrać, bo w OO mi kurczę nie wychodzi tak jakbym chciała :-?

i wogóle mi się coś zawiesza. I Open Office i Explorer, ciągle się muszę resetować :evil: :evil: .

Kiszka normalnie :roll:

 

Jakby ktoś wiedział w czym zrobić taki kalendarz, żeby wsadzić fotę dzieci, dodać do tego tekst (czyli miesiące) i żeby to ładnie rozprowadzić na A4 to mówcie.

będę wdzięczna.

A teraz idę walczyć z tym kalendarzem :roll:

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja kiedyś robiłam kalendarze z Julka, zaraz wkleję co mam

 

http://www.dltk-cards.com/calendar/user/index.htm

 

http://www.calendarsthatwork.com/index.php?action=displayCalendarCategory&categoryId=addPictures&sid=brG4cmt3

 

ale całych stron kalendarza nie mogę w kleić, jakoś nie idzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim 8)

 

jestem trochę ostatnio nieobecna, bo tak...

mała juz tyle nie sypia, trzeba jej poświęcić więcej czasu :roll:

ale to fajnie, bo jest coraz aktywniejsza, trzyma już sobie maskotki, czy grzechotki (pluszowe póki co, żeby sobie przypadkiem jeszcze krzywdy nie zrobiła), przewraca sie na plecki, dziś w niecałą minute (wstawiałam wodę w tym czasie) zrobiła odwrót o 180 st :o

położyłam ją na podłodze buźką w stronę kuchni, żebym ją widziała a zaraz miała w moim kierunku...

pupkę :o :lol: :lol:

i nerw, bo zdziwiona była co się stało, że jej się widok zmienił z telewizora na choinkę :lol: :lol: :lol: :lol:

gaworzy i śmieje się prawie cały czas, to są dla matki najpiękniejsze chwile (przynajmniej dla mnie :p )

 

a tak po za tym, to zbliża się dzień babci i próbuję zrobić kalendarz z wnukami...

tylko normalnie nie wiem, jak się za to zabrać, bo w OO mi kurczę nie wychodzi tak jakbym chciała :-?

i wogóle mi się coś zawiesza. I Open Office i Explorer, ciągle się muszę resetować :evil: :evil: .

Kiszka normalnie :roll:

 

Jakby ktoś wiedział w czym zrobić taki kalendarz, żeby wsadzić fotę dzieci, dodać do tego tekst (czyli miesiące) i żeby to ładnie rozprowadzić na A4 to mówcie.

będę wdzięczna.

A teraz idę walczyć z tym kalendarzem :roll:

:lol: :lol: :lol:

 

kurczę no ty to masz głowę na karku Aniu!!! to jest świetny pomysł z takim kalendarzem dla dziadków :D !!! ja chyba pokradnę twój pomysł i też taki prezent dla dziadków zrobię :oops: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...