Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

hehe, tola czy Ty wiesz kiedy ja ostatnio bylam na basenie??? (pomijając fakt, że pływać nie umiem) To zdjęcie z podróży poślubnej, bąbelki na Słowacji. Rok później (czyli w te wakacje) powtórzyliśmy bąbelkowe doświadczenie w Nałęczowie i to byl ten ostatni raz :D

Nie mam jakiegos ladnego aktualnego zdjęcia, a to były takie beztroskie dni, że miło sobie wspomnieć...

A tak a propos to Twoje zdjęcie i podpis mnie zawsze też intryguje. I bardzo chcialabym zpbaczyć zdjęcia z tego wydarzenia w 2005 roku :)

 

Ania,, gdzie ta suknia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj, tam, dawno, nie dawno, awatar cudnisty jest, a Twój uśmiech dowodem na to, że było bosko.

A na wspomnienia z przeszłości to musimy się w jakiejś knajpce umówić :wink:

 

Ania, zdjęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu choć nie miałam do czynienia ze szkarlatyną z tego co pamiętam przy każdej wysypce moich dzieci lekarka zwracała uwagę czy wysypka jest wokół ust i nosa. Wysypka wokół ust i nosa wyklucza szkarlatynę właśnie.

A u Twojego Dawidka ona przy ustach, więc raczej należałoby wykluczyc szkarlatynę.

 

pozdrawiam

 

Edzia

 

Edziu, bardzo dziękuję, to dla mnie ważna, dobra wiadomość :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialybysmy ja porwac na pol roku, zamknac w komorce z Rafaello i nie pozwolic sie ruszac. :roll:

 

tak Ci powiem...

że ze dwa dni by wystarczyły...

o ile sie ruszać nie będe :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

ale z Rafaello nie musiałabym się ruszać 8) :p

 

aaaakurat 8) :-?

Tobie to i miesiac nie zaszkodzi :roll: :lol: :lol:

życzenia zdrówka dla maluszków

dzien doberek :lol:

aaa i śliczna kiecka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ta kiecka i czy ta laska w cenie??hehe

 

o chyba po raz pierwszy to duszek pyta co za ile ;) Z reguły jest raczej odwrotnie hihihi

Kiecka przednia

Aniu a myslalas o takiej fryzurce na pazia, ale w nowej wersji? czyli asymetria - krotszy tyl, dłuzej z przodu, ale zeby nie wyciągac buzi to takie troche rozwichrzone pazurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jakieś 20 lat temu film pt."Dempsey i Makepeace na tropie" - główna aktorka w koncowych odcinkach miała taką fruzurę i wtedy wszystkie dziewczyny też taką nosiły, a teraz moda powróciła :lol: To bardzo twarzowa fryzura :wink: Pamięta ktoś jeszcze ten film?

 

pamietam, jaki Duchowny był wtedy przystojny i młody :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...