Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

dobra, jedziemy ze zdjęciami, bo Nadia wstała.. :roll:

 

[usunięto - wiadomo...]

 

nie robiłam zdjeć z każdej strony, bo i tak sąsiedzi to juz mnie za głupka mają, bo codziennie latam z aparatem po ogródku :oops: :lol: :lol: :lol:

 

na balkonie juz jest na czym usiąść :wink:

 

dzięki Magpie, bo ona mnie na ten zestawik nakierowała :p

 

i piaskownica, ale jeszcze nie jest wszystko jak trzeba, musimy dojść do ładu ze wszystkim :wink:

 

zdjęcia są byle jakie, ale to wszystko to i tak stan przejściowy, jak będziemy mieć wszystko jak trzeba to wtedy zrobię sesję :wink: :lol: :lol:

 

Anuś, jeszcze nie wiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie robiłam zdjeć z każdej strony, bo i tak sąsiedzi to juz mnie za głupka mają, bo codziennie latam z aparatem po ogródku

 

:p :p :p :p :p

 

Co do zestawu balkonowego to uwazaj na dzieci zeby same nie zostawaly na blakonie.

Teraz z oknami nawet bez tynku domek wyglada juz ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze... Chociaz na chwile zebys wpadla. Do Wrocka daleko nie jest i dobra droga... Pociagi tez jezdza jak by co... :roll: :roll: :roll:

 

mam to na uwadze :wink: :lol: :lol:

ale musi mi ktoś z dziećmi zostać, bo jak inaczej :roll:

 

Bede Ci wiercic dziure w brzuchu... :wink:

 

A na lody z Dawidkiem tez przyjedz, niezle maja w Bunkrze. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze... Chociaz na chwile zebys wpadla. Do Wrocka daleko nie jest i dobra droga... Pociagi tez jezdza jak by co... :roll: :roll: :roll:

 

mam to na uwadze :wink: :lol: :lol:

ale musi mi ktoś z dziećmi zostać, bo jak inaczej :roll:

 

Bede Ci wiercic dziure w brzuchu... :wink:

 

A na lody z Dawidkiem tez przyjedz, niezle maja w Bunkrze. 8)

 

taaaa

a potem bedą Ci Aniu wyrzucać, że dzieci do knajpy przyprowadzasz a przecież z dziećmi to tylko do fast foodu mozna bo inni w knajpie mogą dzieci nie lubić :-?

 

Sorki ze tak z sarkazmem ale wiesz...jak sie forum naczyta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze... Chociaz na chwile zebys wpadla. Do Wrocka daleko nie jest i dobra droga... Pociagi tez jezdza jak by co... :roll: :roll: :roll:

 

mam to na uwadze :wink: :lol: :lol:

ale musi mi ktoś z dziećmi zostać, bo jak inaczej :roll:

 

Bede Ci wiercic dziure w brzuchu... :wink:

 

A na lody z Dawidkiem tez przyjedz, niezle maja w Bunkrze. 8)

 

taaaa

a potem bedą Ci Aniu wyrzucać, że dzieci do knajpy przyprowadzasz a przecież z dziećmi to tylko do fast foodu mozna bo inni w knajpie mogą dzieci nie lubić :-?

 

Sorki ze tak z sarkazmem ale wiesz...jak sie forum naczyta...

 

Akurat to jest knajpa przyjazna dzieciom i psom, maja piaskownice a kelnerki chetnie bawia sie z dzieciakami. Nawet w Wyborczej byla taka akcja i Bunkier wygral konkurs na najbardziej przyjazna knajpe. Babki z dzieciami, nawet karmiace piersia to tam normalny widok. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie farta.

Oby jeszcze inne panie tam bywające wiedziały to co Wy :roll:

 

Wiesz co, moze rzadko bywasz w Krakowie - te knajpy, do ktorych chodze nie maja problemow z dziecmi. Sa takie, do ktorych nikt o zdrowych zmyslach z dzieckiem nie wejdzie, bo nadymione itd. ale w wiekszosci tych "dziennych" kawiarni nie ma problemu i raczej nie widzialam jakichs scen, zeby ludzie mieli cos przeciwko, bo niby dlaczego?

 

Z drugiej strony - bylismy raz z Duchem w Paprykach i bylismy swiadkami takiej akcji, ze nam oczy wylazly na wierzch - facet z dzieckiem, takim nie mowiacym jeszcze - moze z 1,5 roku - 2 lata... Goraco tak, ze malo sie nie rozebralam do naga, piec do pizzy napierdziela, a to dziecko w kurtce i zaczyna ryczec. No jasne, ze ryczy, bo mu goraco. A ten gosc wzial tego dzieciaka i jeb nim o wozek - taki siedzacy. Wsadzil go i wyszedl. A dzieciak przestraszony dalej w nieboglosy sie drze. Normalnie jeszcze z 15 minut go slyszelismy. No i potem nie miej tu pretensji - nie do dziecka, ale do idiotow rodzicow oczywiscie... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Ja się w tym temacie nie wypowiem, bo staram się nie denerwować, żeby dziecko było spokojne potem. Więc tylko komedie ogladam i o pierdołach gadam. Dlatego też w tamtym wątku o garsonkach też sie nie wypowiem. ALe zdenerwowałam się jak go przeczytałam i teraz odtajam. DLatego taki tekst.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie Ty chodzisz kobieto... :o :lol: Krakow to miasto knajp i calkiem serio to mysle, ze poza klubami, gdzie wejscie z dzieckiem byloby glupie, bo naprawde nie maja tam czego szukac, wszystkie kawiarnie, szczegolnie teraz - kiedy sa ogrodki nadaja sie jak najbardziej, zeby tam chodzic z dziecmi. Sa takie miejsca, ktore sa bardziej pomyslane pod tym katem - wlasnie jak Bunkier i tam nawet jak dzieci wyja czy biegaja to nikomu to nie przeszkadza. Ale to trzeba chodzic do wlasciwych knajp, z dobra atmosfera i takich, gdzie dzieci maja co robic, a nie do centrow handlowych, gdzie faktycznie - duszno i smierdzi.

 

Mnie raza tylko matki karmiace piersia duze dzieci - takie 3-4 letnie, a widzialam co najmniej 2 takie - raz na imprezie (!) u kumpla, raz w pociagu. I to mnie razi, bo mi sie sama idea karmienia piersia tak dlugo nie podoba...

 

Nie denerwuj sie Wiola - nie ma czym. Za dlugo jestes na FM, zeby sie takimi bzdurami przejmowac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...