Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oż kurka, aż przeczytałam tamten wątek :o :lol: :lol:

zaczęło sie od piwka na trawce i luzu a kończy na biednych matkach z dzieciami :-?

Ciekawe co zrobić jak sie ma dziecko nadpobudliwe, najlepiej chyba wogóle z domu nie wychodzić, ani do sklepu, ani do restauracji.... :-?

 

Wiola, czytasz to i tam sie nie denerwujesz?

Bo mnie juz zalewa.... :evil:

Pewnie dlatego, że mam akurat dzieci w tym wieku i wiem co potrafia zrobić choćby matka na głowie stawała..

A czasem to juz się nie ma siły na to wszystko bo to i tak nie pomaga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ania, jak zwykle na Forum wszyscy miedla wszystko ze wszystkim, dlatego ja sie juz przestalam udzielac w takich watkach. Co innego jest faktycznie mamuska, ktora bierze biedne dziecko na zakupy, dziecko staje na rzesach z nudow itd, co innego siedzenie w ogrodku na Plantach... Ja nie mam dzieci, wiec moglyby mnie wkurzac, a jakos mi nie przeszkadzaja. No... chyba, ze dochodzi do takich scen jak wtedy w Paprykach. Normalnie mialam ochote wstac i facetowi przyp... :-? :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosiu, ja bym wstała.... :evil: :evil: :evil:

 

I Ty jak będziesz mieć dziecko to też wstaniesz, zapewniam Cie.

Gdy kobieta staje sie matką to wszystko się zmienia, każdy usłyszany krzyk na dziecko czy inna sytuacja z dzieckiem związana wówczas odrazu zmusi Cie do działania.

Dopóki nie było Dawidka, to tego nie czułam...

Nie wiedziałam co to znaczy, teraz każda taka sytuacja choć nie dotyczy moich dzieci to boli.... :cry: :cry:

 

Ja sie tez na takich wątkach nie udzielam, po co?

Każdy ma prawo mieć swoje poglądy i nigdy nikt nie będzie miał 100% racji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... obydwoje zagotowalismy wtedy... Sa tacy ludzie bez empatii zupelnie - nie nadaja sie, zeby psa miec nawet. :-? Moim zdaniem wtedy inicjatywa nalezala do kelnerek - mogly jakos gosciowi zasugerowac, ze malemu goraco, ze moze rozebrac, no niby to nie ich interes, ale tak z czystego odruchu...

 

Wazne, ze Ty masz szczesliwe dzieciaki, nie musza takich scen przechodzic. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Ania, ja sie nie udzielam bo nie ma sensu. Nie chcę uczestniczyć we wzajemnej adoracji "starszych wyluzowanych pań"

 

Ania, szłyszałam, ze masz jeszcze to gniazdo szerszeni. Dzwon do straży pożarnej i powiedz, że je masz. Przyjadą i zdejmą całkiem za darmo. A jakich strażaków poznasz fajnych. Mówie Ci :wink:

Wczoraj 2 gniazda os mi zlikwidował taki jeden :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jestem pod ogromnym wrażeniem i tych 87 róż i balkonu w nowej odsłonie, i piaskownicy dla maluszków, i nowych okienek. Te zdjęcia porównawcze pokazują jaki ogrom pracy włożyłaś, ale efekty są. Widać, że warto było. Chociaż martwiłam się, jak będąc w ciązy te kamienie przenosiłaś.

 

To ja jeszcze tylko sałatę zostawię :roll:, dla zdrowotności :lol: :lol:, ekologiczną, zerwaną prosto z mojego ogródka :D i uciekam ...

 

 

http://www4.picturepush.com/photo/a/1895557/480/Ogr%C3%B3d-TomKi/101-2067.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...