Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To jeszcze raz

 

Po rozmowach z połówkiem myślimy o tym kolorze do salonu.

Oczywiście mam na myśli i jasny i ciemny, gdzieś wrzucę trochę ciemności :) plus fioletowe akcenty.

http://www.housetohome.co.uk/image/550/550/imageBank/l/living-room-modern-Ideal-Home8.jpg

Bardzo podoba mi się greige, ale ten kolor wydaje mi się bardziej świeży i wyrazisty.

Do przedpokoju to samo, tylko o dwa tony (?) ciemniejsze.

 

Wciąż jednak biorę pod uwagę zestawienie tych dwóch kolorów

http://www.shropshirestar.com/wp-content/uploads/2007/10/cp-grey-room.jpg

 

Do sypialni i do pokoju młodej zostaje taki kolor

 

http://farm5.static.flickr.com/4101/4932860628_9689a2366d.jpg

Tylko nie wiem, który gdzie.

 

I jakie to nieszczęsne łóżko sypialniane do tego.

Białe czy czarne?

Edytowane przez DarioAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, fioletowe dodatki bardzo lubię, szczególnie w towarzystwie szarości. Tylko nie może być za dużo tego fioletu, bo jest dość ciemny...:yes::D

Mogę Ci pokazać fajne lampki właśnie w fiolecie

http://www.rojswiatel.pl/lampy_biurkowe/lampy_biurkowe_markslojd/550117_georgia,p760248346

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad białym łóżkiem do pokoju małej :yes:

 

 

Ania, moja Julka ma białe łóżko i super to wygląda, tak jasno i przestronnie, tylko zabawki dodają kolorytu :D:D Myślę, ze na kilka lat kolorystyka wystarczy bo zawsze będzie modnie i ładnie. Zdecydowanie jasny :D:D

 

Kochane, moja mała ma już białe łóżko i białe meble :), teraz chodzi mi o łóżko do sypialni ;)

 

Aniu, fioletowe dodatki bardzo lubię, szczególnie w towarzystwie szarości. Tylko nie może być za dużo tego fioletu, bo jest dość ciemny...:yes::D

Mogę Ci pokazać fajne lampki właśnie w fiolecie

http://www.rojswiatel.pl/lampy_biurkowe/lampy_biurkowe_markslojd/550117_georgia,p760248346

Piękna lampka, zapisuję stronkę.

Ale taka chyba nie pasuje do tego mojego stylu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyczna inspiracja u Nadii bardzo interesująca....:D

Szarości też zachwycające....

a co do stolika szklanego to wydaje mi się bardzo niepraktyczny co do utrzymania czystości :no:

 

Ten mój czarny stolik wcale łatwieszy w utrzymaniu czystości nie jest, wszystko na nim widać, odbite ciągle łapki młodych, ślady po szklankach i kurz, który ciągle lata nad stołem :mad:

Szczególnie, gdy słońce świeci.

 

Łóżko białe :)

Biale lozko, biala kapa, biale dodatki :yes:

Tak jest :p

 

Dobrze, że chociaż tutaj mogę przelać swoje pomysły, bo normalnie nie ma komu :no:

I ma kto mnie zrozumieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko to jak ja czytam?

Idę poszukać zdjec

 

Pomogę :)

to są meble Nadusi

http://img600.imageshack.us/img600/1725/pb173702.jpg

Obok szafy stoi białe łóżeczko, tymczasowo.

Ta bycza szafa jest nie do ruszenia, bo nie mam nigdzie na nią miejsca (skosy), komoda i szafka przeniosą się chyba obok tej szafy, bo tam gdzie stoją będzie już nasza sypialnia.

Jak przedzielimy pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, zastanow sie jeszcze nad tym szarym do duzego pokoju - on wpada bardziej w golebi a ja zauwazylam, ze ten moj na drzwiach jak jest jasno-slonecznie, to jest bardziej niebieskawy ale jak jest pochmurno, to robi sie dosc ciemny. I jak mi wlasnie ten ciemny bardziej sie widzi, niz ten jasny golebi odcien - to u siebie musisz zastanowic sie jak on bedzie w tym ciemnym kacie wygladal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, zastanow sie jeszcze nad tym szarym do duzego pokoju - on wpada bardziej w golebi a ja zauwazylam, ze ten moj na drzwiach jak jest jasno-slonecznie, to jest bardziej niebieskawy ale jak jest pochmurno, to robi sie dosc ciemny. I jak mi wlasnie ten ciemny bardziej sie widzi, niz ten jasny golebi odcien - to u siebie musisz zastanowic sie jak on bedzie w tym ciemnym kacie wygladal.

 

No właśnie..

Jak tak popatrzyłam potem, to też pomyślałam, że ten kolor jest zbyt gołębi, pójdę bardziej w szarawy, jaśniejszy odcień.

Tylko jak znajdę odpowiedni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja głosuję za białym łóżkiem do sypialni.

Zdecydowanie nie ciemnym.

Pokoik Nadusi bardzo dziewczęcy :)

 

Teraz mam kłopot ze znalezieniem białego łóżka :lol2: w przystępnej cenie.

Ikea Malm?

To, co chcieliśmy jest tylko ciemne :(

 

aaa no kojarzę... ale to chcesz ten pokój podzielić na pół jeszcze? Malutki będzie...

Pokoje nie będą duże, ale co mam zrobić, chciałabym, żeby Nadia miała swoje cztery kąty.

A my swoje :p

Pokoje wyjdą 4,45 na 2 m.

Długie i chude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, to jedyna jaką znalazłam w fioletach... Może dla Ciebie rozwiązanie jest takie, że kupisz samą podstawę w kolorze mebli salonowych i potem znajdziemy abażurek, co?;)

 

Raczej tak, ale o tym pomyślę później, bo jeszcze może mi się wizja zmienić :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj cos Ci pokaze - ja tez nie moglam znalezdz szarego-szarego - moje rozwiazanie to bialy + czarny pigment

 

o juz foty machnelam - takie mam akcenty w przedpokoju przy wejscu do duzego pokoju - chcialam wprowadzic tez te kolka co mam w pokoju na wejsciu ale zeby byly ciut inne, dlatego machnelam je na szaro - na poczatku korytarza jest podobny szary pas gdzie bedzie wieszak ale juz bez kolek.

 

Bild 623..jpgBild 620..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...