Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do małego domku amonite


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 661
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

amonite

Gratuluję PnB, 48 dni czekania to niezły wynik :D

Pomysł na kuchnię doskonały. Podpowiem Ci, trochę inną wersję kolorystyczną:

 

http://farm2.static.flickr.com/1059/1295127963_5d8f132ed7.jpg

 

I jak, podoba się? :wink:

 

B&S

 

NO MOOOWA :wink: :D

 

Z tymi wersjami kolorystycznymi to już mam mały problem, myślałam też właśnie o zieleni, ale ta kuchnia to w ogóle jest cudo! Układ, aranżacja - suuuper :) :) :) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzialas je w rzeczywistosci? maja taka strukture na brzegach jakby stare popekane rysy, fajnie to wyglada

 

No właśnie na żywo nie widziałam, ale już na fotkach widać, że są fajne... Na razie jeszcze nie odwiedzam takich sklepów, choć mnie ciągnieeee :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite świetnie wygląda ta kuchnia!!!! Nie przepadam za gotowaniem, ale w takiej kuchni to kto wie...może i bym bardzo polubiła :wink:

 

Hihi, z gotowaniem to ja mam podobnie, ale też myslę, że w takiej kuchni to ochota na pichcenie może wzrosnąć :wink:

 

:wink: zawsze może on 8) gotować :wink:

 

no i myślę, że ochota wzrośnie na konsumpcję ..... :roll: każdą :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite świetnie wygląda ta kuchnia!!!! Nie przepadam za gotowaniem, ale w takiej kuchni to kto wie...może i bym bardzo polubiła :wink:

 

Hihi, z gotowaniem to ja mam podobnie, ale też myslę, że w takiej kuchni to ochota na pichcenie może wzrosnąć :wink:

 

:wink: zawsze może on 8) gotować :wink:

 

no i myślę, że ochota wzrośnie na konsumpcję ..... :roll: każdą :oops:

 

Oj, YreQ, co ja sobie teraz pomyślałam, to ty wiesz, więc już nie napiszę :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite świetnie wygląda ta kuchnia!!!! Nie przepadam za gotowaniem, ale w takiej kuchni to kto wie...może i bym bardzo polubiła :wink:

 

Hihi, z gotowaniem to ja mam podobnie, ale też myslę, że w takiej kuchni to ochota na pichcenie może wzrosnąć :wink:

 

:wink: zawsze może on 8) gotować :wink:

 

no i myślę, że ochota wzrośnie na konsumpcję ..... :roll: każdą :oops:

 

Oj, YreQ, co ja sobie teraz pomyślałam, to ty wiesz, więc już nie napiszę :wink: 8) :lol: :lol: :lol:

 

Milczenie jest złotem ... :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Wykop trochę mnie przeraził, bo jednak choć domek mały, to dziura w ziemi zrobiła się wielka.

Tak to już niestety jest z budową. Robi na działce wielkie spustoszenie.

Na naszej działce na samym początku walczyliśmy z porastającymi je chwastami. Teraz po zrobieniu wykopu pod budynek, zgromadzeniu humusu na hałdach, przywiezieniu materiałów działka się skurczyła niemiłosiernie i ... z chwastów prawie nic nie zostało.

Na wiosnę przyjdzie czas na urządzanie działki od nowa.

 

Jeżeli masz na działce miejsce to staraj się zachować przynajmniej część z jej pierwotnego klimatu :).

 

Mój dziennik budowy

Komentarze do mojego dziennika budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amonite

Idziesz dziewczyno jak burza. Gratulacje :D :D

Moja działka po zdjęciu humusu prezentuje księżycowy krajobraz. A ja naiwnie sądziłam, że połowa działki nie zostanie rozkopana i będę mogła na tej części, zasadzić teraz jesienią chociaż kilka dzrzewek i krzewów. Chciałam jak najszybciej zacząć realizować nie tylko marzenia o domu ale i o ogrodzie wokół niego. Niestety nic z tego nie będzie.

Ochraniaj więc jak możesz swoje cudne roślinki.

Zazdroszczę znajomego geodety :oops: My jesteśmy na etapie poszukiwań jakiejś sensownej osoby do wytyczenia domu.

Ale niestety... albo nie mają wolnych terminów albo ceny powalające. Co się dzieje z tymi fachowcami :o

Życzę Ci przede wszystkim wytrwałości i czekam na obiecane zdjęcia.

 

B&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie, że tu zaglądacie :)

 

 

Co do działki i ogrodu - to jest tak, że część działki, od której została odłączona moja, jest zagospodarowana i na niej jest stary ogród z oczkami wodnymi itd., na moim kawałku, do którego przechodzi się przez kamienną bramkę, jest ogród młodszy - trochę drzew, krzewów i bylin, ale były one tak sadzone, aby nie kolidowały z ewentualną budową. Pobojowisko i krajobraz księżycowy jest więc troszkę oddzielony od skupisk roślinnych - że tak się wyrażę 8) :wink: Niestety, kępa brzóz została troche przysypana ziemią, parę krzewów też, ale nie są to jakieś wielkie szkody i raczej odwracalne. Tak więc - jakaś 1/3 działki została oszczędzona , co więcej, przygotowuję na niej miejsce pod kolejne założenia (czyli w wolnych chwilach chwytam za rydelek i widły amerykańskie i zasuwam :wink: :lol: )

 

HenoK - witam w moich skromnych progach :) Na pewno będzie mi zależało na tym, aby nie zniszczyć tego, co już jest. U mnie też się ta działka dziwnie kurczy ostatnio :wink:

 

basiah2, April, co z tym szamanem? Ile brakuje? 8) :wink: A może jeszcze jakieś inne sposoby na odpędzenie zimy znajdziemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie, że tu zaglądacie :)

basiah2, April, co z tym szamanem? Ile brakuje? 8) :wink: A może jeszcze jakieś inne sposoby na odpędzenie zimy znajdziemy?

Zaglądamy z wielką przyjemnością :D :D

A co do szamana to zerknij na forum Agnieszek.

Kasy na jego wynagrodzenie jest już sporo. Potrzebujemy skarbnika, może podejmiesz się tej funkcji :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Amonite :D Bardzo się cieszę, że ruszyło a jeszcze bardziej że ten ogrodowy cud natury pozostaje w stanie prawie nienaruszonym. Cholernie szkoda by było!!!

Kibicuję mocno i czekam na dalszy ciąg (dobrze gdyby z jakimiś zdjęciami :oops: bo ja wzrokowiec jestem :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...