Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika KiD


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam porządnego stolarza. Mam na przykład do zrobienia drzwi przesuwne na wymiar lub "okno" pomiędzy sypialnią i łazienką, więc potrzebuję kogoś kompetentnego. Czy możesz polecić swojego stolarza? - drzwi i cała reszta jego prac wyglądą pięknie...

Przyłączam się do próśb o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam do ulubionego dziennika budowy, a tu ostatni wpis z lipca :cry: . Kasiu, w wolniejszej chwili proszę o więcej informacji i zdjęć z Twojego pieknego domku :lol:

 

przyłączam się do prośby :)

 

Dziewczyny, nie wiele się chyba zmieniło, ale spróbuję jutro zrobić fotki i cosik wkleić :wink: .

Przybyły szafeczki w wc i łazience, mebelki u Dzieciaczków - i tu zmiana, zdecydowaliśmy się jednak na sosnowe :wink: . Są też latarenki wzdłuż chodnika i oświetlenie na tarasie. No faktycznie trochę przybyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam porządnego stolarza. Mam na przykład do zrobienia drzwi przesuwne na wymiar lub "okno" pomiędzy sypialnią i łazienką, więc potrzebuję kogoś kompetentnego. Czy możesz polecić swojego stolarza? - drzwi i cała reszta jego prac wyglądą pięknie...

Przyłączam się do próśb o namiary.

 

poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie wiele się chyba zmieniło, ale spróbuję jutro zrobić fotki i cosik wkleić :wink: .

Przybyły szafeczki w wc i łazience, mebelki u Dzieciaczków - i tu zmiana, zdecydowaliśmy się jednak na sosnowe :wink: . Są też latarenki wzdłuż chodnika i oświetlenie na tarasie. No faktycznie trochę przybyło :wink:

 

no to czekamy na zdjęcia :) również te z ogrodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

Obejrzałam nowe zdjęcia i jestem jeszcze bardziej zachwycona świetnym stylem w jakim urządziliście swój domek. Czy te ciekawe konstrukcje na sufitach oraz zabudowa kartongipsowa to twój pomysł, czy korzystałaś ze wsparcia architekta? Patrzę na te puste przestrzenie w moim domu i szukam inspiracji... ja niestety muszę poradzić sobie sama :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

Obejrzałam nowe zdjęcia i jestem jeszcze bardziej zachwycona świetnym stylem w jakim urządziliście swój domek. Czy te ciekawe konstrukcje na sufitach oraz zabudowa kartongipsowa to twój pomysł, czy korzystałaś ze wsparcia architekta? Patrzę na te puste przestrzenie w moim domu i szukam inspiracji... ja niestety muszę poradzić sobie sama :roll:

 

szukaliśmy fajnych rozwiązań już na początku budowy, a potem poszliśmy z nimi do projektanta. Skończyło się na tym, że część estetyczna jest w większości pomysłem naszym :wink: . Natomiast projekty ścian, elektryk, rozmieszczenie kaloryferów i sufit nad wyspą - nie naszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kasiu mam pytanko dotyczące poddasza, po wnikliwej analizie twoich zdjęć doszliśmy z mężem do wniosku, że na poddaszu zrobiłaś dwa pokoje, my tez planujemy podzielić góre na dwie części no i oczywiście będzie tez łazienka. Czy mogłabyś wkleić zdjęcia pokoi na poddaszu? Ciekawi mnie czy dobrze to sobie wszystko wyobrażam :)

 

z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...