Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika KiD


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć :)

i jak? udało Wam sie przemalować pokój? Bardzo intensywna ta żółć jak na waniliowy kolor :-? :-? Czesto tak się zdarza z farbami, że kolory na próbniku inne a na ścianie wychodzi całkiem cos innego. My zamówilismy kiedyś piękna oliwkę...a na ścianie wyszło coś tak ohydnego... taki dziwny brąz. Na szczęscie tylko pomazaliśmy kawałek ściany na próbę... a potem sami dolewalismy do farby innych barwników (mimo, że pisało wielkimi literami że NIE WOLNO), udało nam sie farbe uratowac :)

 

bardzo ładnie wyszedł wam projekt bramy :) te liście to kasztan?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu

Coraz ladniej w domu sie robi. Brama super. Kasiu czy jest szansa dostac namiary na Twojego stolarza od szafek? Czy drzwi tez u niego zamawialas? Bardzo prosze wyslij mi na prywatna wiadomosc. Czekam na kolejne zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszko, sypialnia jeszcze nie przemalowana. Tak sobie myślę, ze najpierw pomaluję całość 2 x śnieżką, a potem w zależnosci od tego jak pokryje dopiero jakąś lepszą ecru... Straszny błąd z tymi kolorami popełniłam... :cry:

A te liście faktycznie są kasztanowe

http://images30.fotosik.pl/165/6a6cb4755ee3d283.jpg

 

Bonnie,

jeśli chodzi Ci o szafki kuchenne, to robiła je jedna firma, która ma również wykonać nam szafy wnękowe, natomiast drzwi i schody robił stolarz. Na razie jeszcze drzwi nie widziałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kasiu piękne podłogi wszędzie macie :)

takie drzwi tez, mi sie bardzo podobają.

Zresztą w ogóle całe poddasze wygląda super, nie wiem czemu ale bardzo się bałam, że poddasze naszego Z10 nie będzie funkcjonalne i nie będzie mi sie podobać.

Dzięki Ci za te zdjęcia, jak to cudownie sie tak milo rozczarować :D :D

 

pozdrawiam Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

bardzo fajny domek i wnetrza.Kuchnia wyszla super,meble do pokoju corki tez planuje podobne.Mam pytanie odnosnie gresu drewnopodobnego na taras - jakiej firmy kupiliscie???

 

Dziękuję :wink:

A gres drewnopodobny kupiliśmy w Leroy Merlin. Na pudełku napisano: gres szkliwiony typ venge E615029, wymiar 15x60. Przedstawiciel producenta R&A Roberto Annovi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...