Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika KiD


Recommended Posts

Trafiłam do Twojego domlu z wątku o tarasach - czy wiesz może jaki to gres dostałaś w prezencie do wyłożenia tarasu? Wyglada bardzo ładnie i też cos takiego by mi pasowało. I jeśli możesz napisz co to za szafka pod TV?

Ogród też zapowiada się ślicznie - jaką trawkę wysiałaś?

Dzięki za odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Edybre, gres znaleźliśmy w castoramie, wcześniej wydawało mi sie, że w Leroy, ale była to jednak castorama... Jest to gres szkliwiony typ venge E615029, wymiar 15x60. Przedstawiciel producenta R&A Roberto Annovi.

Pod tv najpierw była zabudowa z k/g, a potem obłożono ją drewnem i zrobiono 2 szuflady (na razie są słabo widoczne, bo nie mają uchwytów).

Trawka - weembledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu

Jestem pod dużym wrażeniem kominka oraz podłóg.

Czy mogę mieć prośbę o przesłanie zbliżenia połączenia płytek i drewna w salonie ? Rozumiem że macie wokó salonu płytki a w środku drewno. A może się mylę?

 

Renatko, panele są połączone z gresem korkiem, który można jeszcze dodatkowo pomalować w kolorze zbliżonym do desek. Wygląda to tak:

http://images30.fotosik.pl/245/c6a1d7fac99d1449.jpg...http://images24.fotosik.pl/246/907730c8d3231718.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za piękna deska na pierwszym zdjęciu- możesz pokazać fotkę ciut większą?

I zapytanie o korek- cięte paski czy jakiś w płynie- jak w płynie to może znasz nazwę?

 

Teraz powinny być większe. Ten ciemniejszy - kronopol (musiałabym sprawdzić nazwę), pasiasty, to classen (zebrano arusha), a korek cięty w paski.

http://images27.fotosik.pl/244/7ec6e4534252b22bm.jpg.....http://images27.fotosik.pl/244/f95cc022b69cf363m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli masz jeszcze cierpliwość, aby odpowiadać na pytania to będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Czy mogłabyś podać mi wymiary twojej łazienki, mamy podobny układ, a u ciebie wygląda jakby było dużo miejsca... u mnie nic nie mieści się tak, jakbym chciała - zobaczę o ile za małą powierzechnię ma moja łazienka...

 

Napisałam do ciebie jakis czas temu, ale chyba nie zauważyłaś... czy mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie, bardzo dziekuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć Kasiu!

 

Hmm... Od czego zacząć...?

 

Po pierwsze GRATULUJĘ, wspaniałego domu, pięknie urządzonego!!

Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba wykończenie, w moim guście ;) Również jestem zwolenniczką łaczenia czerwieni/bieli/czerni(wenge) i prostych kształtów. Mam podobny pomysł na wykończenie toalety płytkami z Polcoloritu, a łazienka wanilia&czekolada, lub tez cos imitującego zebrano.

Czerwony wypoczynek już jest w użytku i poczeka tak jeszcze pare miesiecy do przeprowadzki. Biało-czarny dywanik czeka zwinięty u teściów, zeby później znaleźć się w salonie.

Super masz też kuchnię, świetny ten kolor szafek!!

I szafy w przedpokoju też ekstra, idealnie pasują!

Nic dodać, nic ująć!!

 

A wogóle to znlazłam Twój dziennik jak szukałam właściciela paneli zebrano arusha. Jestesmy juz prawie zdecydowani na ich zamówienie, ale wlaśnie chciałam zobaczec jeszcze jak wyglądają na większej powierzchni. Czy mogałbym w związku z tym poprosić Cię o dodatkowe zdjęcia podłog...? Jestes z nich zadowolona? Jak myslisz jak by się sprawdziły również w salonie?

 

Aha i jeszcze jedno, też mam lampy terni :lol: te w salonie. U nas jeszcze spory kawalek do takiego etapu, ale bardzo nam się spodobaly i się skusiliśmy. Rónież na lampę stojącą do kompletu...

 

Kasiu, jeśli to nię będzie problem, to bardzo proszę o zdjecia z panelami!!

 

Pozdrawiam serdcznie!!

 

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpis przeniesiony z "dziennika"]

 

chciałąm zapytać o stół i krzesła- jaki to kolor i firma, bardzo mi się podobają.

 

 

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik49302.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli masz jeszcze cierpliwość, aby odpowiadać na pytania to będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Czy mogłabyś podać mi wymiary twojej łazienki, mamy podobny układ, a u ciebie wygląda jakby było dużo miejsca... u mnie nic nie mieści się tak, jakbym chciała - zobaczę o ile za małą powierzechnię ma moja łazienka...

 

Napisałam do ciebie jakis czas temu, ale chyba nie zauważyłaś... czy mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie, bardzo dziekuję :D

 

łazienka wg. projektu miała 8,3m2, ale ponieważ kabina prysznicowa została w połowie głębokości wsunięta w sypialnię, zyskaliśmy jeszcze trochę więcej powierzchni. Czy interesują Cię wymiary każdej ściany?

P.S. cierpliwość to ja mam, ale z czasem, przy dwójce małych Szkrabów, bywa gorzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu!

 

Hmm... Od czego zacząć...?

Po pierwsze GRATULUJĘ, wspaniałego domu, pięknie urządzonego!!

Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba wykończenie, w moim guście ;) Również jestem zwolenniczką łaczenia czerwieni/bieli/czerni(wenge) i prostych kształtów. Mam podobny pomysł na wykończenie toalety płytkami z Polcoloritu, a łazienka wanilia&czekolada, lub tez cos imitującego zebrano.

Czerwony wypoczynek już jest w użytku i poczeka tak jeszcze pare miesiecy do przeprowadzki. Biało-czarny dywanik czeka zwinięty u teściów, zeby później znaleźć się w salonie.

Super masz też kuchnię, świetny ten kolor szafek!!

I szafy w przedpokoju też ekstra, idealnie pasują!

Nic dodać, nic ująć!!

A wogóle to znlazłam Twój dziennik jak szukałam właściciela paneli zebrano arusha. Jestesmy juz prawie zdecydowani na ich zamówienie, ale wlaśnie chciałam zobaczec jeszcze jak wyglądają na większej powierzchni. Czy mogałbym w związku z tym poprosić Cię o dodatkowe zdjęcia podłog...? Jestes z nich zadowolona? Jak myslisz jak by się sprawdziły również w salonie?

Aha i jeszcze jedno, też mam lampy terni :lol: te w salonie. U nas jeszcze spory kawalek do takiego etapu, ale bardzo nam się spodobaly i się skusiliśmy. Rónież na lampę stojącą do kompletu...

Kasiu, jeśli to nię będzie problem, to bardzo proszę o zdjecia z panelami!!

 

Pozdrawiam serdcznie!!

 

Aneta

 

Aneta, bardzo miło czyta się takie maile :).

Z paneli zebrano jak narazie jestem zadowolona, ale to dopiero kilka m-cy... Zapytaj mnie za rok :wink:. Co prawda przy wykończeniówce w dwóch miejscach powstała ryska w holu, ale trzeba dobrze się przyjżeć, żeby ją dostrzec. Też rozważałam je w salonie, ale stwierdziłam, że z klinkierem nie będą dobrze współgrały. Ponadto meble kuchenne są też "pasiakami", więc nie wyglądałoby to za dobrze... Trochę trudno mi będzie pokazać Ci ten panel na większej powierzchni, gdyż w sypialni nie wiele widać, w dziecięcym położyłam narazie dywanik, a w gabinecie jeszcze zalegają pudła :wink: . Na pierwszej stronie dziennika widać je w miarę w jeszcze nie umeblowanych pokojach, a ew. mogę Ci przesłać lepsze zdjęcie z holu. Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...