Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jola problem w tym, że posty zniknęły bez słowa wyjaśnienia, Posprzątałaś...wybiórczo... to tyle ode mnie w tym temacie.Usunęłaś moje posty , które nie naruszały regulaminu ani nie były obraźliwe nie Dziw się, że protestujemy...

 

Kiedy się sprząta, to globalnie - nie może być tak, że posty X znikną (bo są trollingiem lub spamem), a posty Y i Z (które są ripostą) nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe doświadczenie, pierwszy raz ktoś usunął mój post... Poniższy też niemerytoryczny, wiec zaraz pewnie zniknie, ale istotny.

 

kaiser rozumiem, ze regał inwestorów, ale może mógłbyś go tak cichaczem cyknąc telefonem, tak En face.

 

Żono m, niedawno zaglądałam do Ciebie i trafiłam na taki wpis:

 

Ostatnio bardzo mnie denerwuje, że prawie co kilka dni, ktoś obcy podjeżdża pod dom, chodzi wokół, ogląda, chce wejść zobaczyć [...] Czasami przez okno widzę jak ktoś podjedzie pod drogę dojazdowa, zatrzyma się zrobi kilka fotek telefonem i odjeżdża. Odliczam dni, kiedy wreszcie zakończymy ogrodzenie i obsadzimy się trochę thujami czy czymś, bo mam dość. [...]

 

Nie rób innemu tego, co tobie niemiłe.

Nie chcesz, żeby inni fotografowali Twój dom, to nie proś, aby ktoś w cudzym domu robił dla Ciebie fotki prywatnych rzeczy. Kaiser robił schody, ma prawo zrobić etapy i efekt końcowy swojej pracy. Robienie zdjęć regału wykracza poza ten zakres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wyszło, jak będę na etapie schodów to tak jak mówiłem zgłoszę się do wyceny :)

 

Strasznie gęsta atmosfera nam się tutaj zrobiła ;) wrzucam nowe zdjęcia żeby zmienić temat :)[ATTACH=CONFIG]181781[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]181782[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]181783[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]181784[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]181785[/ATTACH]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiono posty dotyczące schodów. Usunięto dyskusję, która nie była o schodach.

Jak komuś przeszkadza czyjaś obecność/sposób komentowania to można zawsze włączyć sobie opcję ignorowania i wówczas te posty się nie pojawiają. i Już. A nie roztrząsać godzinami kto ma prawo i do jakiego typu wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to my też możemy zrobić coś takiego, ale koszt byłby spory - mebel nie był składany ze zwykłej białej płyty wiórowej, wszystkie formatki są lakierowane - elementy korpusu białym matem, fronty w połysku.

 

to ja mam pytanie techniczne. Rozumiem, że wasz system jest montowany do ściany, potem odpowiednio osłonięty , zapewne karton gipsem lub czymś podobnym imitującym ścianę. Ale nie o tym chciałem. Ile miejsca jest potrzebne na wasz system? Konkretnie ile cm od włąsciwej ściany do tej zakrywającej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...