Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak wygram w lotto to sobie takie strzele i chalupe wybuduje by je zmiescic:

 

http://ad009cdnb.archdaily.net/wp-content/uploads/2012/10/508e00d428ba0d6f0e0001a2_residence-in-karuizawa-k-s-architects_4_ksk16ssf8g9616_1.jpg

 

 

Chyba razem z podłogą i tymi oknami w oddali;)

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się różne schody podobają - ale co z tego, skoro klatkę schodową mam taką jaką mam:)

 

Nie narzekaj

Kształtowi i usytuowaniu Twoich schodów,może tutaj co drugi pozazdrościć

Nie macie wyobrażenia,jakie ludzie mają klity na schody

Pomimo tego,jak się je wykończy,są bardzo zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madia, Słonik na szczęście :) Obyś nie straciła serca do Twoich schodów. Da się z nimi zrobić bardzo dużo.

W tych wysuniętych stopniach pod schodami można ukryć pojemne szuflady. Jednocześnie schody z taką podbudową zyskaj na wyglądzie.

[ATTACH=CONFIG]246717[/ATTACH]

Wow! Dzięki Pestka za wizualkę. Bardzo fajny pomysł, ale nie do zrealizowania u nas. Zdjęcia pewnie tego nie oddają, ale tam jest dość wąski ciąg komunikacyjny i takie przedłużenie schodów całkiem by go zaburzyło. Niemniej jednak, może komuś innemu spasuje to rozwiązanie. I wielkie dzięki za te foty zabudowy pod schodami:) Staram się nie stracić serca do moich schodów, ale ciężko pogodzić się z faktem, że nigdy nie będą tak wyglądać jakby spływały:

http://wykanczanieb2b.pl/images/stories/Jnc9NTA5Jmg9NjAw/33007:wybor_i_montaz_schodow.jpg ( Fot. Panas, Domański, Schody Prudlik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa schody na stalowym profilu malowanym proszkowo na czarny mat

stopnie to mogą byc cokolwiek malowane na ciemno w połysku.

 

całosc 20 000 do 25 000 nie tak wcale drogo!!!!

 

jesli sie myle prosze poprawić.

 

a ile za chalupe naookolo tych schodow?

;)

 

http://ad009cdnb.archdaily.net/wp-content/uploads/2012/10/508e00e728ba0d6f140001a9_residence-in-karuizawa-k-s-architects_9_ksk06ssf8g9586_1.jpg

Chyba razem z podłogą i tymi oknami w oddali;)

 

Lasek....juz przeszlam przez placenie za rachunki za okna i podlogi...i polowy schodow......nie czaruj!! :D:D

25000 za wszystko? nie da sie.....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Dzięki Pestka za wizualkę. Bardzo fajny pomysł, ale nie do zrealizowania u nas. Zdjęcia pewnie tego nie oddają, ale tam jest dość wąski ciąg komunikacyjny i takie przedłużenie schodów całkiem by go zaburzyło. Niemniej jednak, może komuś innemu spasuje to rozwiązanie. I wielkie dzięki za te foty zabudowy pod schodami:) Staram się nie stracić serca do moich schodów, ale ciężko pogodzić się z faktem, że nigdy nie będą tak wyglądać jakby spływały:

( Fot. Panas, Domański, Schody Prudlik)

 

No, daj spokój. Wcale nie muszą spływać, żeby błyszczeć urodą.

Jeśli zostaną starannie obłożone i dasz im elegancką balustradę, to goście szczęki będą zbierać :yes:

 

Nie masz miejsca przy schodach, t o nie rób zabudowy na szer. 3 stopni. Zostaw poszerzenie o jeden, albo wcale. Tylko nie zabudowuj całego miejsca pod schodami. Możesz zrobić szuflady, albo półki. Z półkami nabierze lekkości.

 

MADIA-STAIRS_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuje temat już dobre kilka..dziesiąt stron :welcome:

Troszeczkę się dokształciłam i zebrałam sporo inspiracji od wszystkich szczęśliwych posiadaczy własnych schodów :) ale pytań pozostało nie mało...

Powoli już myślę nad tym jakie schody zrobimy z mężem w naszym Prostym. Wg projektu powinniśmy mieć zabiegowe, choć osobiście wolałabym 2-biegowe, chyba wygodniejsze :confused:

Tak wyglądają na wizualizacji zrobionej przez biuro projektowe

prosty3a schody.jpg

a takie maja wymiary

WP_20140311_001.jpg

 

Schodki ażurowe są piękne! ale nie chciałabym latać z mopem codziennie i pod nimi zamiatać :/ z drugiej strony tyle pod nimi powierzchni do zagospodarowania.

A gdyby zrobić schody dywanowe w ich miejscu i pierwszy bieg zabudować pod spodem, na polki, połeczki lub inne schowki??

co sądzicie?? stracę bardzo na otwartej przestrzeni?

bede wdzieczna za wszelkie uwagi! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borówki14

Drewno jakie by nie było dodaje chyba uroku. Dywanowe są dość grube i ciężkie, stopnie w pionie i poziomie mają chyba z 6-8cm grubości, półek i schowków to nigdy za dużo ;).

 

W kwietniu są targi w bielsku-białej i tam zawsze jest kilka wystaw z schodami, przynajmniej przez ostatnie 2 lata było bardzo dużo takich firm.

http://www.astra.blk.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

znalazłem chwilkę na małą relację z Poznańskiej Budmy, która wczoraj się zaczęła...nie udało mi się obejść wszystkiego bo bez roweru trudno oblecieć cały teren w ciągu paru godzin, ale jest co oglądać...nie mam na myśli hostessy ;) Mam jeszcze kilka wejściówek, piszcie na priv jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile za chalupe naookolo tych schodow?

;)

 

http://ad009cdnb.archdaily.net/wp-content/uploads/2012/10/508e00e728ba0d6f140001a9_residence-in-karuizawa-k-s-architects_9_ksk06ssf8g9586_1.jpg

 

 

Na podobne schody mam zwycenę więc się z nią (wyceną podzieliłem)

a jak wygrasz w lotto to sobie takie strzelisz bądz nie

 

chałupa naookoło tych schodów mnie mniej interesuje - a schody bardziej bom na tym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

znalazłem chwilkę na małą relację z Poznańskiej Budmy, która wczoraj się zaczęła...nie udało mi się obejść wszystkiego bo bez roweru trudno oblecieć cały teren w ciągu paru godzin, ale jest co oglądać...nie mam na myśli hostessy ;) Mam jeszcze kilka wejściówek, piszcie na priv jak coś

 

Kaiser z targów na targi, kiedy ty pracujesz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...