Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja niestety mam zaburzenia błędnika i wszystko, co troszkę odchodzi od normy i nie wygląda stabilnie, sprawia, ze od razu kręci mi się w głowie.

Ja jutro będę miała swoje nowe schody, aż jestem ciekawa, co z tego wyjdzie, bo jakoś tak wyszło, że to mąż w większości wybierał szczegóły... Już się boję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Yecath, czekam na fotki :) pewnie nie tylko ja.

 

 

 

Kilka inspiracji dla tych, którzy jeszcze nie mają schodów :)

 

STAIRS-Dow Residence+Lakeshore.jpg

Coleville House remodel by Pb Elemental Design.jpg

STAIRS-twin-peaks-house-apparat.jpg

STAIRS-high-street-alta-architecture.jpg

 

Drewno tylko środkiem nałożone na wylane stopnie :) Proste i ciekawe rozwiązanie

STAIRS-refurbishment-of-an-old-barn-arcoquattro-architettura_11_ground_floor_staircase-664x1000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotki naszych, są prawie gotowe :) Jeszcze tylko zaślepki :) Już się w nich zakochałam! Nie są tak odjechane, jak większość schodów w tym wątku, raczej klasyczne, ale o takich marzylam. I do tego pięknie pachną :) I moim zdaniem, naprawdę niedrogo nas wyszły.

 

Na górze za jakiś czas połączą się z dębową olejowaną podłogą. Ale trochę muszą na to połączenie poczekać niestety... ;) Póki co mamy tam wykładzinę.

schody1.jpg

schody2.jpg

schody3.jpg

schody4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny efekt wizualny tych wiszących schodów.

Ciekawe czy ktoś się zdecyduje na realizację takiego wyjścia poza schematy:

[ATTACH=CONFIG]290844[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]290845[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]290846[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]290847[/ATTACH]

 

Tematy na tapetę jako tło do bardzo prostych schodów :) ale w kontrastowym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu sprawiacie, że w głowie mi wiruje i mój błędnik wariuje od samych zdjęć :) Wy tak nie macie? Możecie spokojnie oglądać te fotki?

 

Jako dziecko przeżywałam horror wchodząc na prześwitujące schody prowadzące na peron SKM w Gdyni Stoczni. Dosłownie ogarniała mnie panika i siódme poty biły, a przy tym w mojej dziecięcej głowie pojawiał się strach o utratę obuwia i całego "majątku", który niosłam :D

Z czasem oswoiłam mój lęk wysokości, a logiczne myślenie dokonało reszty. Ostatni raz panika mnie zjadła na szczycie góry w parku Gaudiego, struchlałam i bałam się ruszyć z miejsca, schodziłam rozdygotana tyłem, patrząc pod nogi i nie rozglądając się na boki. Z przyjemności zrobił się koszmarek.

Patrząc na te lekkie piękne schody widzę tylko ich urodę, nie myślę, że mam po nich chodzić. Może jeśli spojrzysz w taki sposób, wyłącznie jako na piękną formę, przestanie Ci się kręcić w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestanie :( Jeśli szaleje błędnik, a nie wyobraźnia, nic się nie da zrobić... Nie przejdę po prześwitującym pomoście zawieszonym metr nad ziemią - przestaję oddychać , sztywnieję i nie jestem w stanie się poruszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...