Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tanie grzejniki?


canna

Recommended Posts

Dostałam wycenę na grzejniki KERMI - niestety nie spodobała mi się http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif

DIAMOND są o 50% tańsze

Poszukałam na forum - same negatywne opinie fachowców, ale są to stare posty

Może teraz te grzejniki są już lepszej jakości?

Ma ktoś je zainstalowane?

Proszę o opinie

 

A jeżeli nie DIAMOND, to może jakieś inne tanie grzejniki są ok?

 

DeLonghi też są niedrogie, co o nich sądzicie?

 

zmieniam, żeby nie prowokować tych którzy zamiast udzielić porady urządzą sobie tu wątek prześmiewczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z normalnymi grzejniakami plytowymi to jest roznie - generalnie zalezy kto i gdzie kupuje - upusty rzedu 40-50% nie sa rzadkoscia (a nawet na porzadku dziennym sa)

 

wszystko zalezy co, kto i gdzie moze kupic i ew czy sie upustem podzieli etc

 

vnh/ stelrad cos kolo tego mozna zobaczyc to calkiem normalne/ popularne (przynajmniej w mojej okolicy) grzejniki

 

pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wycenę na grzejniki KERMI - niestety nie spodobała mi się http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_eek.gif

DIAMOND są o 100% tańsze

Poszukałam na forum - same negatywne opinie fachowców, ale są to stare posty

Może teraz te grzejniki są już lepszej jakości?

Ma ktoś je zainstalowane?

Proszę o opinie

 

A jeżeli nie DIAMOND, to może jakieś inne tanie grzejniki są ok?

 

DeLonghi też są niedrogie, co o nich sądzicie?

 

 

no jak za darmo rozdają te Diamondy /100% taniej = zero/

 

to brać zawsze można na złom sprzedać i zarobić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi się a Wy od razu się naśmiewacie http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

 

beton44, Barbossa - naprawdę nigdy w życiu nie pomyliliście się?

 

tylko pozazdrościć

 

http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif

 

wielkie dzięki za poradę http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiem się po raz trzeci nie na temat (nie obawiaj się - ostatni)

ja się nie czepiam, co elyta taka przewrażliwiona

 

ja nawet nie wiem jakie mam (purmo?) i przyznam, że niewiele mnie to interesuje

raz, że zastane, dwa, że nie ma z nimi kłopotu, więc co się mam martwić;

jeżeli jakaś firma istnieje dłuższy czas na rynku, to oznacza, że nie jest tak zupełnie do bani, nowe produkty mogą być pozbawine wad występujących w starych, sama cena nie zawsze świadczy o jakości;

osobiście nie sądzę, że jedne są diametrialnie lepsze od drugich

 

a samo pytanie w stylu co lepsze PTH czy Leier, po czym pada zapytanie o Poroton

można pisać i pisać, a i tak werdykt nie zapadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbossa, dzięki za odpowiedź i obyś miał racjęhttp://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_lol.gif

 

nie przewrażliwiona, tylko przerażona i stąd chaos we wątku http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_wink.gif

 

dostałam wycenę i lekuchno się zdenerwowałam jak zobaczyłam, że np mój super upust na kotle to 2000 więcej niż zwykła cena tego kotła na pierwszej stronie sklepu jaka mi się otworzyła, takich "kwiatków" w wycenie mam więcej

 

niestety na forum są tylko stare posty o grzejnikach DIAMOND, wszystkie jednakowe: to szmelc (są to wypowiedzi fachowców, nie znalazłam ani jednej wypowiedzi użytkownika)

 

drugie w niskiej cenie są grzejniki CosmoNova, czy ktoś je ma?

 

tyle się mówi, że nie należy oszczędzać w pierwszym etapie, ale na wykończeniówce można, jak tu oszczędzić skoro to co tanie jest tak krytykowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane KERMI, chodzę juz co prawda z przerwami dwa lata i narazie nic sie nie dzieje, Grzejniki polecił mi instalator firmy, której współwłascicielem jest mój kuzyn. Mysle, ze byle czego by mi nie wcisneli. Polecał je przedewszystkim z uwagi na malowanie i powłoki antykorozyjne.

Grzejniki te były mi juz wcześniej znane ma je zamontowane od 6 lat teść i też nie narzeka nie było z nimi żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane KERMI, chodzę juz co prawda z przerwami dwa lata i narazie nic sie nie dzieje, Grzejniki polecił mi instalator firmy, której współwłascicielem jest mój kuzyn. Mysle, ze byle czego by mi nie wcisneli. Polecał je przedewszystkim z uwagi na malowanie i powłoki antykorozyjne.

Grzejniki te były mi juz wcześniej znane ma je zamontowane od 6 lat teść i też nie narzeka nie było z nimi żadnych problemów.

 

co do malowania to 3/4 'markowych' firm ma swoje super_turbo_fajne_opatentowane_jedyne_na_rynku technologie ;) i kogo bys nie sluchal to oczywiscie jest naj naj

 

Cosmo Nova - to produkt VNH sporo tego w projektach upchnelo sie - w sumie nie wiem jak sie eksploatuja ;D ale glosno nikt nie narzekal

 

pozdrawiam

Pioterk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej na forum mniej było internautów ,ale wiedzę ,którą posiadali wypowiadając sie na różne tematy była bardzo fachowa. Od czasu do czasu czytam forum i takie dyskusje jak ta o grzejnikach nie powinna mieć miejsca ,ponieważ nie wnosi nić konstruktywnego do tematu. Proszę poszperać w starych wątkach bo ten temat był wielokrotnie przerabiany na forum. Od siebie dodam czy Panowie się orientują ,że grzejniki panelowe po zamontowaniu ich w układzie otwartym automatycznie tracą gwarację ,jeżeli nie to zapraszam do lektury Magazyn Instalatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy ,które sprzedaję lub sprzedawałem to grzejniki markowe i pomiędzy sobą niczym się nie różnią ,może nazwą ,cena i czasami deseniem. Purmo,Delonghi,Stelrad,Radson,Biasi,Cosmo Nova,czeskie i słowackie również mogą być do tego grona zaliczone.Napisze ktoś a gdzie grzejniki Buderusy ? one są robione w Turcji,jak wiele znanych ,których nie będę wymieniał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech masz grzejniki typ 22 w cenie 600x600 za 120zl/ 600x800 za 140zl/ 600x1200 za 180zl do tego uchwytyt ok 38zl za komplet/ gwarancja 10 lat kraj produkcji Belgia...sprzedaja to na allegro. Mi moj instalator wyliczyl Purmo z 7% vat za 3650...koszt zakupu w niemczech 1900zl..niech sobie gnija co kilka lat to i tak wyjdzie taniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...