Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A mnie dobijają "koszty dodatkowe" :x Np żeby zaoszczędzić zamówiliśmy zwykłe drzwi wewnętrzne z płyty (Masonite). koszt skrzydła (z Vatem 7%) -395zł, ale dochodzi ościeżnica: 150zł, jakieś listwy maskujące; 25zl na jedne drzwi i montaż -160zl od sztuki :evil: i z głupich 400zł robi się 730zl! :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy jak ościeżnice, to jeszcze się w kosztach ujmuje :roll:

 

A najdroższe są rzeczy po 6 złotych :x :lol: Tak ostatnio stwierdziłam :lol:

Właśnie te dodatki wszystkie, tu 6, tu 15, tu 50 - tu gwoździe, tam pianka. Tego cholerstwa nikt nie liczy, ale idą na to potworne ilości pieniędzy :evil: A im dalej w wykończeniówkę, tym tego więcej. Bo i taki silikon, i siaki, i w tym kolorze, i w tamtym, i wkręty, i kołki - kołki mam, ale nie takie, znów 6 zeta, kołki som, to co insze brakuje :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś płytki kładła sama, to jeszcze krzyżyki (3 zeta? - ale ile tego trzeba?), jakieś wyrównywacze za grosze, jakieś insze dupersznyty, o których nawet nie wiesz :lol:

 

A po wprowadzeniu, to dopiero jest jazda bez trzymanki :lol:

Szafy, meble - no ok. Wiadomo, kosztują :roll: Ale tu haczyk, tu uchwyt na srajtaśmę ( :x ), tu zawieszka, tu przywieszka, tu znowu te cholerne kołki :evil:

 

Szlag, tych kołków to kupiłam tyle, że mały sklep idzie zaopatrzyć, a i tak, jak potrzebuję coś powiesić, to się okazuje, że takich, to akurat nie mam :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu znowu te cholerne kołki :evil:

Szlag, tych kołków to kupiłam tyle, że mały sklep idzie zaopatrzyć, a i tak, jak potrzebuję coś powiesić, to się okazuje, że takich, to akurat nie mam :evil: :evil: :evil:

Dlatego u mnie wszystkie meble (oprócz kuchni) -będą "naziemne" :D

 

U mnie też są, ale a to obrazki, a to karnisze, a to coś tam - dzwonek np., kinkiet itd. Zobaczysz sama :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...