Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No kochana, pracowity dzień dziś: i u Ciebie i u mnie :lol:

Sprzęty spoko, nie umiem sie takimi rzeczami zachwycać, bo to dla mnie tylko rzeczy użytkowe. ALe są fajne :lol:

A Aristona i ja zamierzam kupić. Znajdź mi proszę człowieka, który nie narzeka na cokolwiek :wink:

 

Szczerze powiedziawszy dzisiaj zrobiłam rachunek sumienia i szczerze się przyznałam sama sobie, że moje wcześniej wybrane modele piekarników i płyt są mi potrzebne jak kaczce wiosła. Po pierwsze piekę ciasta nie za często, mięsa w piekarniku jeszcze rzadziej, najczęściej frytki albo rybka :oops: to po co mi te wszystkie pyrolizy i inne dzikie węże??? No i okazało się że mogę sobie zaoszczędzić na coś fajnego w ten sposób. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty, to nawet z dziećmi krótki program potrzebny. Julka boi się pralki więc jak chce sie załatwić albo choćby buzię umyć, muszę ją wyłączyć. Czasami też przypomni mi się, ze miałam przed wyjściem wstawić pranie, to w takim przypadku mogłabym poczekać te 15 min. i wywiesić :lol:

 

Moja ma program to swetrów- korzystam, i do butów sportowych-też korzystałam, działa i odpiera i nie szarpie :lol: i do firanek- tez spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty, to nawet z dziećmi krótki program potrzebny. Julka boi się pralki więc jak chce sie załatwić albo choćby buzię umyć, muszę ją wyłączyć. Czasami też przypomni mi się, ze miałam przed wyjściem wstawić pranie, to w takim przypadku mogłabym poczekać te 15 min. i wywiesić :lol:

 

Moja ma program to swetrów- korzystam, i do butów sportowych-też korzystałam, działa i odpiera i nie szarpie :lol: i do firanek- tez spoko.

 

A dla mnie bardzo przydatna funkcja to timer. Mogę sobie załadować praleczkę rano przed pracą a pranie nie będzie musiało leżeć mokre cały dzień w pralce bo nastawię żeby się właczyła i skończyła jak wrócę do domu. 8)

A program do swertów to podstawa bo ja mam ich mnóstwo.... :roll:

A ten 15-sto minutowy to takie pranie ręczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sprzety bjuti! :) Zlew ja jednak wybiorę "kamienny" bo mam dość codziennego szorowania Cillitem tego cholernego kamienia ze stali :evil: a co do piekarnika -to ja kupię chyba z "wynalazkami" bo jednak ja najczęściej mięso piekę, do tego różne pizze, zapiekanki itp.. itd :) Tylko pyrolizę sobie odpuszczę zapewne :roll: ...

Co do programu 15min -to ciekawe jak się sprawdzi? ja mam 30 minutowy -no i jednak nie dopiera tak lux :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wylukałam taką lodówkę i chyba ją będę kupować. Między innymi dlatego że nad nią ukryję półke jeszcze, bo ma tylko 144cm wysokości. I będzie git. :lol:

A nie za mała?.... :roll: mi by brakowało 1 szuflady w zamrażalniku no i 1 na gorze...

Tak w ogole to się rozglądałam za takimi do zabudowy z "Nofrostem" - i kiszka :x Dlatego najpewniej kupimy inox lub jakąś białą z szklanym frontem (tylko Bosch, który pokochałam kosztuje 3,5tys :cry: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wylukałam taką lodówkę i chyba ją będę kupować. Między innymi dlatego że nad nią ukryję półke jeszcze, bo ma tylko 144cm wysokości. I będzie git. :lol:

A nie za mała?.... :roll: mi by brakowało 1 szuflady w zamrażalniku no i 1 na gorze...

Tak w ogole to się rozglądałam za takimi do zabudowy z "Nofrostem" - i kiszka :x Dlatego najpewniej kupimy inox lub jakąś białą z szklanym frontem (tylko Bosch, który pokochałam kosztuje 3,5tys :cry: ).

 

 

Wytłumacz swojemu mężowi, że tylko na pierwszy rzut oka rozpoznajesz piękno i nie warto zadowalać się byle czym. W końcu jak Cię Damę brał to wiedział, żeś z górnej półki, nie? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wylukałam taką lodówkę i chyba ją będę kupować. Między innymi dlatego że nad nią ukryję półke jeszcze, bo ma tylko 144cm wysokości. I będzie git. :lol:

A nie za mała?.... :roll: mi by brakowało 1 szuflady w zamrażalniku no i 1 na gorze...

 

Obecnie mam taką z whirpoola i mi odpowiada idealnie wielkość - także już sprawdzona. A do tego będę miała korzyść z tego miejsca nad nią... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...