Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale czy taką termę mozna zamknąć w półce? A co z płomieniem? Mamy teraz taka terme w kuchni i bałabym sie ją obudować (przy odkręceniu ciepłej wody płomień "bucha")

Bea my nie mamy termy tylko piec z zamkniętą komorą spalania czyli płomień jest zamkniętty w środku tak jakby.... i ten rodzaj można spokojnie zabudować. Musisz się zorientować jaki będzie u ciebie...

 

Ja potrzebuję gazowy podgrzewacz wody (bedzie podgrzewał wodę w kranie kuchennym i w łazience). Bedzie wisiał w kuchni i nie wiem czy mozna go zabudować lub czy są takie do zabudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swego zamrażalnika muszę zmieścić mrożone warzywa i pół świniaka prawie, nie wiem jak to zrobię :roll:

A ja przeważnie mam w zamrażalniku torebkę warzyw na patelnię(awaryjnie), torebkę frytek (awaryjnie) i kosteczkę dla Bianki (do czyszczenie ząbków) :lol: :lol: Tak więc dwie szuflady to dla mnie i tak zbytek :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu posunęlismy robotę do przodu. Mamy już zagruntowany mały pokój, gabinet i sypialnię. W ciągu tygodnia trzeba będzie dokończyć tą resztę żeby w kolejny weekend wziąźć się za malowanie sufitów. Do wejścia pana zenka zostały dwa tygodnie więc musimy zdążyć przed układaniem paneli.

A wczoraj kupiłam już szafkę na buty i koszyki do łazienki: duży biały wiklinowy i dwa małe pod umywalkę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek popwiesili kaloryfery i drabinkę w łazience. Mieli w planach zrobic również podejście do wody, ale najpierw się dowidziałam na pogotowiu wodnym, że żeby oni przyjechali zamknąć zasuwę to muszę najpierw przyjechać do nich i zapłacić 73zł. :o No to wyboru nie było i musiałam się autobusować 13km i im zapłacić, a jak juz dojechali to się okazało że coś tam jest zepsute i nie mogą tego zrobić muszą to naprawić. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...