Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bianca gratuluje postępów;)) ja już powoli kończe malowanie;))na kiedy planujecie przeprowadzkę? My na święta na szczęście meblarz zdąży z mablami do kuchni i łazienki do świąt;)pozdrawiam

 

 

Patrycja tych postępów tak na oko prawie nie widać :roll:

Non stop jakieś poprawki, a co odkurzę to znowu znajdę coś do przeszlifowania i znowu ta sama robota od początku. :roll: a po ekipie od instalacji wod-co to musiałam dwa dni sprzatać i gipsować i zbierać ich śmieci :evil:

Mamy w planach wynosiny na grudzień i nie określam dnia ani godziny bo zawsze coś wypada, co trochę opóźnia to wszystko... Ale święta na górze to realny termin - z umeblowaną kuchnią lub bez... Grunt żeby był gaz i woda....bo prąd już jest . :lol:

Przydałby się tydzień urlopu to byśmy wymalowali szybciutko, a tak to ja wracam do domu o 19 i wtedy to juz doopa a nie robota. i zostają tylko weekendy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłam farby.

Do salonu jesień borowikową i jesień kamionkową.

Do kuchni jesień pieczarkową.

Do sypialni Dulux Błękitna chmurka.

Do przedpokoju Dekoral Pachnący cynamon.

Do łazienki muszę jechać i dobrać z mieszalnika.

A do małego nie mam pomysłu lub/i mam ich za wiele. :roll:

Do gabinetu kupiona wcześniej zima gradowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przedpokoju Dekoral Pachnący cynamon.

mam taką w korytarzu w obecnym domku -BARDZO ładna :)

 

To mnie pocieszyłaś bo mnie troche brakuje w niej jeszcze jednej kropelki czerwieni :roll: przynajmniej na próbniku tak wygląda, okaże się niebawem czy rzeczywistość sprosta moim wymaganiom :lol:

no czerwona to ona nie jest :roll: ...

Tu go widać fragmentarycznie (sztuczne swiatło):

http://foto2.m.onet.pl/_m/c79c0e0b559c3107a4281353787a05a2,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...