Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do-budowa poddasza- już mieszkamy!!!


Bianca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

U mnie spokój i błogość.... :lol:

Cieszę się mieszkaniem....

Kupiłam ostatnio nowy mebelek ale do renowacji bądź stylizacji i właśnie czekam aż mi go dostarczą...

Praleczka i odkurzacz w końcu dotarł i mam już komplet agd. :wink:

Ostatnio wpadłam w ciąg czytania i nie mogę się oderwać od książki..... :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bianca,

Serdecznie gratulacje! Juz mieszkacie! Domek (poddasze piekne) jest przesliczny. Przytulnie i bardzo natrojowo, te foty swiateczne sa bardzo przyjemne... Lazienka...naprawde jak sobie przypomne wstepne zalozenia i projekty - wyszla slicznie - jeszcze lepiej niz sobie wyobrazalam. Bardzo fajny pomysl z ta folia... Kuchnia-rodzinna i przytulna.

Zycze Wam wszystkiego najlepszego w nowym domu i Nowym Roku kochani! Czekam na zdjecia mebelka po renowacji...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciekawego czytasz?

 

Po raz drugi lecę wszystkie cześci Zmierzchu bo sie głośno zrobiło ostatnio i na filmie już byłam a równolegle jeszcze "szklane księgi porywaczy snów" też nawet fajna... i ostatnio właśnie całe dnie spędzałam na szukaniu tej bieliźniarki w stylu eklektycznym bo mi sie taka ubzdurała do mojego pokoju :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bianca,

Serdecznie gratulacje! Juz mieszkacie! Domek (poddasze piekne) jest przesliczny. Przytulnie i bardzo natrojowo, te foty swiateczne sa bardzo przyjemne... Lazienka...naprawde jak sobie przypomne wstepne zalozenia i projekty - wyszla slicznie - jeszcze lepiej niz sobie wyobrazalam. Bardzo fajny pomysl z ta folia... Kuchnia-rodzinna i przytulna.

Zycze Wam wszystkiego najlepszego w nowym domu i Nowym Roku kochani! Czekam na zdjecia mebelka po renowacji...

Pozdrowienia

 

Witam cię lipowa panienko.... :lol:

Dziękuję za liczne pochwały :oops:

Tak wogóle to jeszcze mam dużo szczegółów do wprowadzenia w plan, ale nie mam wolnego czasu żeby się za nie zabrać.... Muszę znowu zabrać kilka dni urlopu i się zmobilizować... :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ciekawego czytasz?

 

Po raz drugi lecę wszystkie cześci Zmierzchu bo sie głośno zrobiło ostatnio i na filmie już byłam a równolegle jeszcze "szklane księgi porywaczy snów" też nawet fajna...

ooo nie czytałam

warto?

 

Warto Basiu jeżeli lubisz romantyczne opowieści z trudnościami w tle i nutką fantastyki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, co Ty polecasz? czytając "Sto lat samotności" myslałam, że to jakaś kara z góry i miałam ochotę się pochlastać. Naprawdę :oops:

Ja głupia zamiast przestać ją wcześniej czytać, męczyłam się bo myślałam, że może ja za głupia jestem że nie rozumiem a dalej jest coś co mnie oświeci o czym ta piekielna książka jest. Ale nie! męczyłam się i tak jej nie pojęłam :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, co Ty polecasz? czytając "Sto lat samotności" myslałam, że to jakaś kara z góry i miałam ochotę się pochlastać. Naprawdę :oops:

Ja głupia zamiast przestać ją wcześniej czytać, męczyłam się bo myślałam, że może ja za głupia jestem że nie rozumiem a dalej jest coś co mnie oświeci o czym ta piekielna książka jest. Ale nie! męczyłam się i tak jej nie pojęłam :x

nie.. no ja trzeźwa byłam zupełnie :) to moze ja jakaś dziwna jestem :roll: Mi się ją czytało jak jakąś baśń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...