Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do: dziennika NASZEGO domu


Do_rota

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 312
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dorota aż dech mi zapiera jak czytam relacje z postępów na budowie.

Nawet usterki usuwacie w tempie błyskawicy :p

Śliczne kolorki w pokojach. Najbardziej mi się podoba podłoga w salonie i kominek.

Pięknie dopasowałaś kolory.

Ukłony dla męża za dogranie ekip :wink:

To za tydzień otwieramy szampana :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A czy w sprawie kostki to dowiem się czegoś czy to tajemnica :wink:

 

pozdrawiam

 

Witam serdecznie!

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale ostatnio jesteśmy odrobinę zalatani :wink:

Kostka kosztowała 230 zł za tonę i pochodzi ze Strzegomia. Bliższych namiarów nie znam ponieważ załatwia nam ją wykonawca. Jeżeli będziesz zainteresowana to podam namiary na priv do wykonawcy,

Serdecznie pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję.

Bardzo mi miło, że tak wiele osób nam kibicowało.

Zdjęcia wkleję, gdy uruchomię się swój komputer, ( z męża nie mogę się zalogować w fotosiku) Na razie w pokoju gdzie ma stać komputer meble stoją nie ustawione, a mąż pogrążył się w skręcaniu mebli dla dzieci .

Jakoś dziwnie w nowym domu, trzeba się przyzwyczajać, ale jest super i nie żałujemy decyzji o budowie, mimo wszelkich stresów, problemów i zmęczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G R A T U L U J E MY!!!!!!!!!!!!!!!

Rewelacja!!!!!! Bardzo szybko wybudowaliscie.

Mam nadzieję, że Dorotko nie znikniesz z forum i bedziesz wklejała fotki z dalszych prac:-), no i będziesz zagladała do naszego dziennika (jak powstanie). Jak tylko zaczniemy budowę to założę dziennik:-)

Pozdrowionka:-)

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dorotko,

 

jak przebiega adaptacja w nowym domku. Czy macie już jakieś uwagi związane z funkcjonalnością poszczególnych pomieszczeń?

 

Nie ukrywam, że z wielką niecierpliwością czekam na dalsze fotki i uwagi, chociaż rozumiem też brak czasu na wpisy.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...