Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja przymierzam się do Mastercook ID64. W sieci ok.1800 pln.

Całe szczęście, że i ja zostałam oświecona, bo sądziłam, że to wydatek minimum 4 tyś - więc wogóle nie brałam pod uwagę takiej płyty:)

Ja też się przymierzam do mastercooka ale do modelu id622. Ma dwa pola indukcyjne i dwa zwykłe. Przez czas jakiś będzie można wykorzystywać stare garnki. A co do indukcji, to i tak rzadko gotuję na czterech polach jednocześnie. Koszt także niższy, bo 1400PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.....mam Amica..wiem to ogólnie marny sprzęt broń Boże pralka...ale płyta już działa 2 lata bez zarzutu...super....nie mogę sobie wyobrazić że ktoś kupuje zwykłą elektryczną....

 

 

A jaki konkretnie masz model płyty Amici? Ja zastanawiam się nad modelem "PI 6516 TF". Wcześniej miałam wytypowany electrolux 60020, ale na innym forum opinie użytkowników budzą trochę obaw a o płytach amici jeszcze złych opinii nie słyszałam (tyle, że w ogóle opinii o płytach indukcyjnych nie ma wiele:-(

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
kolejne głupie pytanie-mam płytę ceramiczną i piekarnik z tego co widzę płytę podłancza sie na 230 a piekarnik na siłę czy to jest możliwe ,bo wolałabym podłączyć pod siłę ze względu na koszt kw .Płytę kupiłam przy chwilowym przyćmieniu umysłu chyba ,bo nie spytałam sie o moc przyłaczeniową ,męża nie pytam bo jeszcze nie wie że ją kupiłam -no i mam teraz kłopot-pozdrawiam ANNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie, czy nie ma możliwości podłączenia płyty do przynajmniej dwu faz (czasami trzeba rozdzielić przewody). Powinno to być opisane w instrukcji instalacyjnej.

Można też podłączyć piekarnik do dwu faz a płytę do trzeciej. Znowu wymaga to jednak zajrzenia do instrukcji. Ja u siebie mam akurat odwrotnie. Piekarnik do jednej a płytę do dwu faz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na idukcji da się usmażyć naleśniki?

Czy są jakieś wogóle ograniczenia w tej kwestii?

 

Ja smaze wszystko i nie ma problemow. Uwazam, ze plyta indukcyjna byla jednym z lepszych zakupow do domu.

Predkosc nagrzewania jest wyjatkowo szybka, ma fajna 9-stopniowa regulacje, nic sie na niej nie przypali i poki co nie zauwazylam zadnych kulinarnych ograniczen.

Jedynie garnki i patelnie musza byc z oznaczeniem "na indukcje" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilam Teke. Zaczne ja probowac za ok. 2 tygodnie. Mam nadzieje, ze bedzie ok, chociaz pewnie sie u nas specjalnie nie napracuje, gdyz wlasciwie wcale nie gotujemy 8)

 

Witam,

 

właśnie, daj znać, jak już coś zaczniesz gotować :)

Ja chcę zamówić GKST 60I4B,

ale zastanawiam się nad szerszą GKST 75.I4.

 

Czekam na opinię.

 

Pozdrawiam,

GGGosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GGGosik,

 

Uzytkuje plyte Teki od poczatku pazdziernika. Moim skromnym zdaniem zakup idealny. Nie zamienilabym jej ani na plyte gazowa, ani elektryczna :-)

Gotuje bardzo szybko, ma precyzyjne 9-stopniowy zakres regulacji, timer, nic sie na niej nie przypala, latwa w utrzymaniu czystosci i zawsze wyglada doskonale :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GGGosik,

 

Uzytkuje plyte Teki od poczatku pazdziernika. Moim skromnym zdaniem zakup idealny. Nie zamienilabym jej ani na plyte gazowa, ani elektryczna :-)

Gotuje bardzo szybko, ma precyzyjne 9-stopniowy zakres regulacji, timer, nic sie na niej nie przypala, latwa w utrzymaniu czystosci i zawsze wyglada doskonale :-)

 

Witaj AmberWind,

 

dzięki za tę opinię :) Podnosi mnie na duchu.

Powiedz mi tylko, czy przy "wciskaniu" przycisków

słychać "pikanie", bo coś takiego napisano w instrukcji

obsługi tej płyty, którą ściągnęłam sobie z netu.

Przyznam szczerze, że mam kuchenkę mikrofalową

z takim dźwiękiem (każde dodanie minuty, czy zmiana funkcji

odbywa się z głośnym "pik") i mnie do szału to doprowadza,

jak moje najmłodsze właśnie śpi....

 

Dzięki i pozdrawiam,

GGGosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...