Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ŁAZIENKA: oświetlenie, lampy łazienkowe, kinkiety nad lustro - wątek zbiorczy


jacek213

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 436
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 6 months później...
Pojawiły się w sklepach internetowych oprawy na świetlówki liniowe z klasą szczelności IP44 w przedziale cenowym 150-300 PLN. Znalazłem takie oprawy które bymi odpowiadały (chę je umieścić po obu stronach luster nad umywalkami): Massive Seaboard (wys 60cm), Eglo Gita (również wys 60cm). Czytałem na forum opinię, że Massive to taka (jak nazwa wskazuje ;) ) masówka. Czy po oprawach Eglo należy się spodziewać istotnie lepszej jakości (cena opraw jest wyższa) ? Wolałbym kupić coś czego za 3 lata nie będę wyrzucać, ale jeśli nie ma różnicy w jakości to po co przepłacać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam , mam na imię Agnieszka i liczę bardzo na waszą pomoc... otóż jestem na etapie wykańczania domu , prawie wszystkie lampy kupione , tylko z tą łazienką nie mogę sobie poradzić .

Musi być to coś dużego co daje dużo światła , kusi mnie plafon kryształowy , ale nie wiem czy będzie pasowało...

 

SAM_0352.JPG

SAM_0354.JPG

SAM_0355.JPG

SAM_0357.JPG

Edytowane przez agnes3219
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj swojego posta i zobacz jak go poprawiłam, by było widać zdjęcie. Popraw pozostałe.

 

Brakuje mi punktu świetlnego nad prysznicem. W tej sytuacji polecałabym lampę z kilkoma źródłami światła, które można ustawić w różnych kierunkach.

 

Kryształki nie pasują kompletnie, bardziej coś loftowego z Chorsa czy Aquaform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zgadzam z elfir - zbyt prosto i nowocześnie na krysztalki.

strefa kąpielowa (wanna i prysznic) nie są w ogóle oświetlone, czyli koniecznie opcja z kilkoma zarowkami, które można kierować w rożne strony. wybralabym tez co jest stosunkowo długie tj. obejmie i wanne, i prysznic, no chyba ze istnieje opcja dolozenia kilku punktów na suficie (sądząc po tym jak wyglada kabel - opcja jest ale oznacza rozpierdziuche, której nikt nie chce).

osobiście wybralabym coś w nowoczesnym, lekko industrialnym nastroju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za podpowiedzi , nad wanną w tej wnęce są trzy halogeny , mam nadzieję że trochę rozjaśnią tą strefe .

Paski ledowe też będą pod lustrem i z boku . tylko ten prysznic ....ale trudno , przynajmniej wiem co szukać , dzięki dziewczyny .

Jakbyście coś przypadkiem znalazły co pasuje do łazienki , proszę o wklejenie zdięcia:):) ( wiem , za dużo wymagam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.2bm.pl/data/foto.php?allegro=1&mode=mol4u&tpr=NDUES&fn=MTIwMjEwNzI1Ni9iYWxscjg4Nzg0MDA2c2tsZXAuanBn&w=900

 

może coś takiego

to by pasowało ale w wersji na listwie. listwę z 3 mam u siebie i jest dosyć krótka (ok 40 cm). trochę mało światła w Twojej dużej łazience by dawała chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...