Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja to sie wogole nad piekarnikiem zastanawiam czy potrzebuje :lol:

z pewnoscia ekspres jest mi bardziej potrzebny :wink:

a mój mąż stwierdził że i taniej i "praktyczniej" bedzie zamiast robić kuchnię to kupić stół do bilarda :lol:

 

o to to to

kieliszki rowniutko mozna postawic :wink:

 

Stol do bilarda kojarzy mi sie z moja kuzynka i jej eks-mezem, czyli zle... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to inna. Moja jest popierdzielona - zrobila sobie dzieciaka w wieku 17 lat, jej rodzice nie zdazyli splacic dlugow za wesele, jak ona juz byla po rozwodzie (z gosciem od stolu). Co pare miesiecy ma nowego KOLEGE i przeprowadzila sie do Krakowa, w dodatku blisko mnie, zeby mnie nekac. Moja mama z litosci przyjela ja do pracy, w ktorej narobila strasznego bydla (oczywiscie zgodnie z moimi przewidywaniami, tylko sluchac mnie nikt nie chcial). Na szczescie juz jej nie musze ogladac, bo po tym jak mama nie przedluzyla z nia umowy o prace obrazila sie na zawsze. Oby... :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to inna. Moja jest popierdzielona - zrobila sobie dzieciaka w wieku 17 lat, jej rodzice nie zdazyli splacic dlugow za wesele, jak ona juz byla po rozwodzie (z gosciem od stolu). Co pare miesiecy ma nowego KOLEGE i przeprowadzila sie do Krakowa, w dodatku blisko mnie, zeby mnie nekac. Moja mama z litosci przyjela ja do pracy, w ktorej narobila strasznego bydla (oczywiscie zgodnie z moimi przewidywaniami, tylko sluchac mnie nikt nie chcial). Na szczescie juz jej nie musze ogladac, bo po tym jak mama nie przedluzyla z nia umowy o prace obrazila sie na zawsze. Oby... :-?

:o to trzeba przyznać że ma urozmaicone życie....

a co to ma wspólnego z bilardem? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to inna. Moja jest popierdzielona - zrobila sobie dzieciaka w wieku 17 lat, jej rodzice nie zdazyli splacic dlugow za wesele, jak ona juz byla po rozwodzie (z gosciem od stolu). Co pare miesiecy ma nowego KOLEGE i przeprowadzila sie do Krakowa, w dodatku blisko mnie, zeby mnie nekac. Moja mama z litosci przyjela ja do pracy, w ktorej narobila strasznego bydla (oczywiscie zgodnie z moimi przewidywaniami, tylko sluchac mnie nikt nie chcial). Na szczescie juz jej nie musze ogladac, bo po tym jak mama nie przedluzyla z nia umowy o prace obrazila sie na zawsze. Oby... :-?

:o to trzeba przyznać że ma urozmaicone życie....

a co to ma wspólnego z bilardem? :wink:

 

Jej maz - sprawca dziecka byl celnikiem i w domu mial stol bilardowy. Odtad mi sie zle kojarzy. :roll: :roll: To niezly b.uc byl tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem! Widzę że bar opróżniony :)

Co do mikro -odpuszczam na razie -chyba można bez niej żyć. Jadąc w góry polatałam trochę po sklepach meblowych (Tarnów i Nowy Sącz). Oczywiście we wszystkich kuchniach są słupki :evil: -ale się nie ugnę!!!! Poza tym w MediaMarkt w Nowym Sączu -po raz pierwszy zobaczyłam "na żywca" MÓJ piekranik EOB68000X! No i oczywiście zrobiłam śledztwo w sprawie zabudowy (przypominam, że wszędzie pisało o słupku a nigdzie, że można pod blatem :x ). I co? no i MOŻNA!!!! pan był dość kompetentny -strzelił mi prawdziwy wykład -przeczytał instrukcje i warunki gwarancji - i zapewnił -że można zabudowac ten piekarnik pod blatem! LUX!!!!!! Teraz polujemy na promocję (chciałabym go kupić do 2000zł -według Ceneo można), ale chcę też zapłacić bonami (Firma się "rzuciła" na Gwiazdkę :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem czym sie rozni zabudowa w slupku od tej pod blatem wiec dla mnie kazdy sprzet do zabudowy mozna mntowac pod blatem :)

Markotko -dla mnie też to było "logiczne" -dopóki w instrukcji montażu tego "mojego" piekarnika nie zobaczyłam tego obrazka:

http://images25.fotosik.pl/301/20e1275f6dc4ddd2.jpeg

Wynika z niego wyraźnie że za piekarnikiem musi być "odpływ" powietrza (co przy blacie dosuniętym do ściany jest niemożliwe w zasadzie :roll: ) W instrukcji nie ma mowy o zabudowie pod blatem. Potem pytałam w kilku sklepach AGD -nikt nie potrafił mi odpowiedzieć -straszono nawet utratą gwarancji przy "nierawidłowym montażu" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...