Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kachna, kuchnia super. tez mi się takie podobały, zwlaszcza te płaskie palniki. Co do piekarników Siemensa to nie znam, nie mam pojęcia. Wysuwana szuflada nie wiem czy praktyczna - własciwie to która część się wysuwa? Drzwiczk na prowadnicach czy cala zawartość???

No i czekamy na zdjęcia kominka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A moze jednak ta :) http://www.megamedia.pl/_p/21/plyty-gazowe-z-wlasnym-sterow.-siemens-er-77560eu-p21114.jpg

Markotko -chyba wolę jak ruszt jest większy -a nie taki "pojedynczy" -bo wtedy garnki razem z palnikami "latają" po płycie :roll:

Kasiu -odzywaj się -odzywaj -kazda uwaga cenna :wink:

Onna -"wysuwany wózek" -czyli po otwarciu drzwi piekarnika -wysuwa się on jak szuflada wraz z prowadnicami z blachami :) Nie wiedziałam nawet ze takie coś istnieje -dopóki nie zobaczyłam takiego w MediaMarkt -i mnie "wzięło" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnki z palnikami lataja po plycie?? Pierwsze slysze, przeciez te ruszty sa zamocowane i nic nie lata :)

latają lataja -koleżanka mi o tych "latających rusztach" opowiadała :lol:

 

A co na budowie? -otóż przez 2 dni mieliśmy zryte podwórko -robiliśmy naraz przyłącz elektryczny, wodny i kanalizację...

Wykańczacz jest na dobrej drodze do skończenia łazienki. Kominek się robi. Może uda sie jednak ta wprowadzka na Dzień Kobiet :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślicie, ze jak na zlewie pisze, ze jest do szafki "45" -to można go zamontować w "60"? Bo ja chce ten zlew (wiekszy mi niepotrzebny):

http://www.sote.agdstyle.pl/photo/product_big/3/4/8/1_348f84135518.jpg

ale chciałabym pod nim jakiś wysuwany kosz -a one z kolei są do "60-tek":

http://www.agdstyle.pl/photo/product_big/b/d/e/1_bdebabc399ca.jpg

a do narożnika takie coś (Magic Corner -bardziej pojemny od "karuzeli", ktorą mam obecnie w narożniku :evil: ):

http://sklep.artstol.pl/photo/product_big/0/b/b/5_0bb81fcb6c59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgos, ostatnio dziewczyny miały temat o szufladach zamiast półek, że to dużo wygodniejsze. No ale i ciut droższe pewnie.

Pewnie w Ikei mają te systemy, no tam wszystko mają :wink:

 

No wlasnie, drozsze... To jest to, czego nie lubimy najbardziej. :roll: Ja tez zobacze, o ile drozsze no i poza tym zastanawiam sie, czy naprawde musze cukier trzymac w szufladzie. :lol: :lol: :lol: Nie mam takiej wyobrazni, czego bede miala ile - ile szklanek, ile talerzy, ile garnkow, ile cukru, a ile innych pierdol, wiec jakos tak nie mam odwagi decydowac do konca o wyposazeniu. :roll: Musze miec np. cargo po obu stronach piekarnika, bo zostaje mi po jakies 25 cm z kazdej strony i nienawidze tluczenia garami, wiec chcialabym je moc trzymac w szufladzie. Z drugiej strony polke latwiej przesunac - jak cos np. okazuje sie wyzsze, a szuflada to juz doopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, no tak, bo mam same półki i jedną cargo tylko. Zobacze jak to będzie w użytkowaniu. Mam problem z mężem, bo On nie schyla sie, zeby zobaczyć co jest tylko mówi, ze nie ma :o

Dobrze, że lodówka jest już w górze, otworzy i będzie wszystko na wysokości wzroku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, no tak, bo mam same półki i jedną cargo tylko. Zobacze jak to będzie w użytkowaniu. Mam problem z mężem, bo On nie schyla sie, zeby zobaczyć co jest tylko mówi, ze nie ma :o

Dobrze, że lodówka jest już w górze, otworzy i będzie wszystko na wysokości wzroku :p

 

A my nie mamy tego samego meza przypadkiem? :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, to chyba nie nasz wspólny mąż. Mój nie nosi okularów.

No chyba ze to zmyłka tylko :roll:

 

Na pewno... :roll: To co? Myslisz, ze w szufladzie by znalazl wszystko? Chyba, ze by byla z jakas wyrzutnia, zeby wszystko mu na oczy wlazilo od razu po otwarciu. Albo gdyby wszystko bylo opakowane w puszki po piwie. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, to chyba nie nasz wspólny mąż. Mój nie nosi okularów.

No chyba ze to zmyłka tylko :roll:

 

Na pewno... :roll: To co? Myslisz, ze w szufladzie by znalazl wszystko? Chyba, ze by byla z jakas wyrzutnia, zeby wszystko mu na oczy wlazilo od razu po otwarciu. Albo gdyby wszystko bylo opakowane w puszki po piwie. :lol: :lol: :lol:

 

 

oooooooo po tym zdaniu to i ja bym się obawiała, że mamy wspólnego małżona...

 

dzięń doberek....

 

 

Ikea ma takie szuflady samodomykające się... tyle, że tylko w kilku standardowych wymiarach, ale za to robione przez bluma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...