Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

paseczek 4 cm i wola to zamienic na 30+18

no dokladnie -ja się strasznie kłóciłam -ze wolę pełne 50cm + ten paseczek -ale facet powiedział: "Ja tak pani nie zrobię -bo by mnie chyba wszyscy wyśmiali" :o ! No to kto tu do cholery jest inwestorem, a kto wykonawca?! :o ale nie uległ... mamy mu jutro odpowiedziec, czy wolimy 17cm z plytek czy wsadzamy merbau :roll: Wybrałam więc gres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kachna jak chcesz ocieplić salon to może te nowe materiałowe zwisy z massivu? bardzo ładnie się prezentują na żywca. mają roślinny dekor - nie wiem czy cię to interesuje

Bardzo interesuje! -tylko gdzie one są!? bo jeszczem nie widziała :)

 

Kasiu -w holu bedzie jednak tylko gres!

Dzisiaj natomiast zamawialismy listwy podlogowe z Barlinka -jesteśmy lżejsi o kolejny tysiąc zł -a to taka "pierdoła" jest :evil:

Acha -w sobotę byliśmy w Krakowie -kupiliśmy 100kg kleju do podłóg drewnianych na podłogówkę -koszt -z wiadrem gruntu -2170zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna, co to za pakowanie jak na tym samym podwórku? :wink:

no właśnie -takie chyba najgorsze -bo bedę się kilka lat przeprowadzac -biorac po trochu tylko potrzebne w danym momencie rzeczy :roll: ...

a poza tym szkoda mi naszego ciasnego mieszkanka :cry: a może niech mąż się sam wyprowadzi? bedzie przychodził do mnie na "randki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zawitałam tutaj z pytaniem do Kachny28. Gdzieś wyczytałam że sama robiłaś projekt łazienki w programie pro100. Ja dopiero stawiam pierwsze kroki w tym programie i ma do Ciebie pytanie jak sie pokrywa np wanne płytkami. Jak wejdę w materiały i wybiorę płytkę to mi nie chce pokryć, a np. podłogę pokrywa całą w jednym wzorze a chciałabym zrobić na podłodze jakiś pas w innym kolorze. Podobnie ściany. Jak chcę zrobić jakiś dekor to mam całą ścianę w dekorach.

Jeśli już jest to gdzieś na forum to napisz, będę szukać. Jeśli możesz to napisz tylko tak prosto, kawa na ławę.

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to dłubanina. musisz na podłodze położyć nowe elementy o takich wymiarach jak np. pasek z dekoru i to pokryć wzorem

potwierdzam -robiłam tak jak Efilo :) Np mój dekor Alabastrino to nowy element o wymiarach -wys 280cm szer 16cm a grubośc 0,5cm. A wanny mozaiką też nie udalo mi się pokryc :roll:

 

Wiolasz -nie rób ze mnie jakiejś wyjazdowej ekshibicjonistki :) , to że w domu nie mam piżamki, nie znaczy że nie mam jakiejś "okazyjno-szkoleniowej" -własnie mam -i to bardzo "grzeczną" :)

A na szkolenie jadę jutro popołudniu -do Czarnej (to oboko Ustrzyk Dln.), wracam w piątek wieczorkiem.

Acha -mąż nie marudzi -bo też się szkoli -teraz jedzie za 2 tyg -na 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie mam po co "wyginac" bo płyki już ułożone "na żywo" :)

 

Dziewczyny -strasznie zła jestem -5.01. zamówiłam AGD do kuchni w sklepie "Magiczna Planeta".. no i czekam do tej pory. Dzisiaj dzwoniłam -mówią, ze piekarnika nie mają :roll: (przy wszystkich produktach był termin realizacji max 7dni....). No i nie wiem, czy sobie ich odpuścic i kupowac gdzie indziej (jeszcze nie płaciłam), czy czekac nadal (pani mnie poinformowała, że niewiadomo czy to bedzie 2 dni, czy 2 tygodnie...). A oni byli najtańsi na ceneo :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry -wróciłam! :) alew jestem chora, zasmarkana, zakichana... lał deszcz a organizatorzy zapewniali atrakcje w terenie... chyba odchoruję to szkolenie :(

 

wiolasz -różnice w cenie są znaczne -i to na wszystkich trzech produktach (płyta, piekarnik, lodówka). Dzwonili do mnie w czwartek, ze brakuje "tylko" piekarnika... a dzisiaj się wnerwiłam -bo na ich stronie nadal widnieje jako dostepny -i do tego 80zl TANIEJ NIZ JA ZAMÓWIŁAM! no to jak k..wa! nie dośc, ze tyle czekam -to jeszcze mam płacc drożej niz inni!??!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...