Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://images34.fotosik.pl/444/8c6f8e199965ef7e.jpeg

A jaka wydajnosc? :roll:

Szerokość: 90cm

Podświetlenie: czerwone

Sterowanie: soft touch

Tryb pracy: Wyciąg / recyrkulacja

Zakres prędkości: 3 - Stopniowe

Wydajność: max 700 m3/h

Pobór mocy: max 160W

Głośność: max 55 dB

Oświetlenie: Halogenowe 2x20W

Filtr: Aluminiowy

Kolor wykonania: czarne szkło hartowane z elementami

Średnica wylotu: Ř 150 mm/120 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawie to wyglada. Mnie by pasowal taki bialy, ale moj malz twierdzi, ze sie bedzie syf na tym szkle osadzal i on by wolal taki klasyczny... :roll:

no własnie to budzi głównie moje wątpliwości :roll: ... może lepszy cały inox? ale ten jest jakiś taki delikatniejszy :-?

a jeśli chodzi o "tradycyjne" -to mi się ten podoba -ale też ma szkło:

FRANKE Axis FAX 906 XS (cena od 1,3tys):

http://image.ceneo.pl/data/products/313347/ae3574cf-c052-4cb0-a482-ac0dfadf4ec9_product.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaka moc potrzebujesz, ale te sa takie klasyczne - klasyczne... :roll:

eee.. chyba za klasyczne-klesyczne :wink:

Acha -no i nie zapominajmy o moim wczesniejszym faworycie:

Ten ma najlepsze parametry i moc:

Amica OKC 9636 I -cena od 1,6tys:

http://image.ceneo.pl/data/products/269873/product.jpg

Okap kominowy

Sensor zapachu

Wydajność 900 m3/h

4 stopnie pracy wentylatora

Praca w obiegu zamkniętym lub otwartym

Wyświetlacz LED w niebieskim kolorze

Elektroniczny wskaźnik nasycenia filtrów

Timer

Przyciski "soft-touch"

Oświetlenie diodowe

Filtr aluminiowy, nadający się do mycia, także w zmywarce

Inox w połaczeniu z ukośnym szkłem

Szerokość 90 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello! widzę, że już nikt do mnie nie zagląda :cry: :cry: :cry:

 

łooo to fajnie, że juz parkiet :) z gdzie fotki ?

Kasiu -fotek nie ma -bo facio zachorował -więc nawet nie zdążył zacząc :x

 

Wczoraj widziałam najpiękniejszą lampę na świecie! CUDO wprost! biało-srebrna -z duzym szklanym kloszem w roślinne motywy -cena wręcz nierealna -265zl :o i co? i nie kupiłam jej!!! a dlaczego!? bo była tylko 1szt -a ja mam w salonie na suficie 2 kable -i musze kupic 2 lampy tego samego typu :x a babka powiedziała ze nie ma szans kupic drugą taką samą -bo ona je przywozi z Niemiec i każdy egzemplarz jest niepowtarzalny -nawet ona nie ma możliwości taką dokupic :cry: I faktycznie =przegrzebałam wczoraj cały inet -i nie ma nawet 1szt chociażby podobnej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooo w pełni rozumiem rozdrażnienie.... cudna lampa zawsze kurcze musi byc JEDNA :x

No mówię Ci jaką mam nerwę :evil: śni mi się po nocach! może kupię i powieszę w kotłowni? :-?

 

 

jak fachman - wydobrzał ciut?

nie daje znamu życia... mam nadzieję, ze dojdzie do siebie -bo meble i agd pozamawiane i jak podłóg nie bedzie -to chyba na zewnątrz to wszystko postawię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyści się napewno lepiej szkło ale za to też lepiej widać brud na szkle :lol: Na stalowych nie widać brudu na górze :wink:

 

No wlasnie... :roll: Nie chodzi o to, zeby ten brud tam byl latami, ale niekoniecznie, zeby chodzic ze szmata non-stop albo zeby podczas gotowania mnie wkurzalo, ze jest wiecznie zachlapane wszedzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. W mieszkaniu miąłam kiedys okap z kawałkiem szkła z przodu. Cięgle go chowałam bo po jednym smazeniu juz był w kropki. Dobrze, że mogłam go schować i mi nie przeszkadzał. Ale w wiekszosci przypadków nie ma takiej możliwości :lol:

Kazdy ma jakieś zboczenia. Ja chyba mam takie, zeby nic nie stało na wierzchu i żeby wygladło w miarę na posprzątane :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...