Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jestem na etapie lamp to powiem, ze bardzo mi się podobają. Bardzo :lol: tylko mnie na nie nie stać chyba byłoby. Ale super są. :p

Wiolasz -wcale nie są takie drogie! pojedyncza np. kosztuje tylko 123zl luknij tu:

http://www.pmlighting.pl/Seria-Jerry_d257_d347.html

 

wogle to kiedy przeprowadzka? bo już większość masz skończone

no jeszcze trochę brakuje.. stolarz np na razie nie ma czasu. Dopiero za ok 2 tygodnie przyjdzie robic schody i podlogę w salonie. Płytki jeszcze są do ułożenia w garderobie i holu na poddaszu. Do tego biały montaż, oraz gniazdka, pstryczki itp. meble kuchenne będą na początku marca, natomiast salonowe pod koniec lutego. Więc przy pomyślnych wiatrach przeprowadzka (najwczesniej) w polowie marca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko jedna..... :( ?

 

cześć kochana ja to czekam jak kania dżdżu tych Twoich tapet.... bo się zastanawiam czy by takowymi nie załatwić garderoby, by mi na ich tle pięknie wyglądały póki... bo drzwi to pewnie na samym końcu zrobimy :roll:

 

 

a byłam ostatnio w liroy'u i nie powiem.... niektóre to sa piękne.... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłam ostatnio w liroy'u i nie powiem.... niektóre to sa piękne.... :p

Moje są właśnie z Liroy'a :) Kasiu mój kumpel zrobił garderobę w tapetach -w jasnopastelowe pionowe pasy, a niektóre pasy były w ciemne róże (jakąś taką "mieszaną" serię znalazł) -naprawdę pięknie -taki damski buduarek sie zrobił :) No ale garderobę ma sporą -nie to co ja -2,4m.kw. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni nikt do mnie nie zajrzał :( strasznie mi przykro jest :cry:...

 

wiem, że to już nieaktualne ...

 

...ale wbijam się do "zaglądających" :D

 

Na razie nic więcej nie powiem ... bo muszę poczytać ... (sporo tego) :o

 

... ale nadrobię :D

 

Do miłego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłam ostatnio w liroy'u i nie powiem.... niektóre to sa piękne.... :p

Moje są właśnie z Liroy'a :) Kasiu mój kumpel zrobił garderobę w tapetach -w jasnopastelowe pionowe pasy, a niektóre pasy były w ciemne róże (jakąś taką "mieszaną" serię znalazł) -naprawdę pięknie -taki damski buduarek sie zrobił :) No ale garderobę ma sporą -nie to co ja -2,4m.kw. :roll:

 

 

ja właśnie tam na wystawce garderobianej widziałam te tapety i stwierdziłam, że zanim je zasłonię drzwiami przesuwnymi - a i to tylko w części - to nich będzie pięknie, nie...

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie lamp to powiem, ze bardzo mi się podobają. Bardzo :lol: tylko mnie na nie nie stać chyba byłoby. Ale super są. :p

Wiolasz -wcale nie są takie drogie! pojedyncza np. kosztuje tylko 123zl luknij tu:

http://www.pmlighting.pl/Seria-Jerry_d257_d347.html

 

no tak, ale do kompletu musze mieć jeszcze potrójną czy podwójną i jak zsumujesz to już tak mało nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kasiu za okapy - elica i falmec to właśnie moje typy. choć nie ukrywam że gdyby elica zrobiła okap a la Twoja lampa to byłabym przeszczęsliwa :lol:

 

lampki super

polecam przejrzeć sklep Lumina bo tam naprawdę jest dużo fajnych tanich opraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wiolasz -ceny lamp mnie nieco przerażają... do górnej łazienki zamówiliśmy gorną plus dwa kinkiety nad lustro -w sumie ponad 400zl :o

Lampka do sieni -180zl, do holu na dole 240zl a do salonu -3szt X290zł :o a jeszcze musze kupic do kuchni, sypialni, do holu na gorze i do wc oraz kotlowni i garderoby :x

 

Efilko -ten na Allegro -piękny -fakt -tylko on jest przyścienny, a tobie chyba wyspowy potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Widzisz Kasia, to nie takie proste jak sie wydaje. Dla mnie pozostaje tylko Ikea choć przyznam szczerze, że jest wg mnie spory wybór. Wiecej artykulów podoba mi sie tam niż w sklepach branżowych. NO i są w przystepniejszych cenach. Zwykły towar dla ludu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pozostaje tylko Ikea

Akurat za Ikeą to ja nie przepadam jakos szczególnie -chociaz ta lampa, którą Ci juz kilka razy pokazywałam -pasowalaby mi chyba do kuchni :roll: chociaż nie widziałam jej na zywca :roll: Ciekawe jak wygladają te klosze- czy sa plaskie czy okragłe? Cholera -najbliższa Ikea jest w Krakowie -a ja się tam nieprędko wybieram :evil:

http://www.ikea.com/PIAimages/42520_PE137396_S4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie jest w cenie jak z kosmosu.

ale żarówki nieco kosmiczne :wink:

Ja zawsze chciałam lampę wiszacą zaraz nad stołem (w kuchni też), ale po pierwsze -na razie tam stołu nie bedzie, a po drugie nie wiem czy tak idealnie z kablem nad stól "wycelowałam' :roll: zresztą taka wyżej wisząca to chyba więcej swiatła daje co?

A Ty co wybrałas do swojej klasycznej kuchni? bo mi tam metal zupełnie nie pasi :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i pomyliło ale z drugiej strony co za problem dać dłuższą linkę?

 

wiesz ile ja się naszukałam zwisu który będzie wystarczająco długi? a wszyscy tak żałują tych linek jakby one były ze złota

 

 

kasiu, okap elica jest też w wersji wyspowej. niestety ma ten oczywisty minus że jest droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...