Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia, mój mąż też szuka na jednej ze ścian i ma ponakłuwane teraz jakiś kwadrat 0,5x0,5 caluśki w dziurkach jest. Jak sito :o

No u nas bylo prościej bo na focie sprzed tynkow widac było ze to są 3 puchy obok siebie, więc pierwsze wbicie śrubokrętu już bylo celne :)

Ale mój też ma foty sprzed tynku i nie może znaleźć mimo to :lol:

ściana wygląda jakby ją kałaszem ktoś częstował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny -które oprawy podszafkowe do kuchni lepsze?

Trójkąty?:

http://www.halogen.pl/images/produkty/0/2860/max2euq01czksv0y2yz45nm.jpg

czy okragłe?:

http://www.halogen.pl/images/produkty/0/76/maxz0qztgswnyha4why1pc5.jpg

Okrągłe ładniejsze -ale z kolei przy trójkątach (zaraz przy scianie) kabelek się "schowa", a okrągłe jak bedą na środku szafki, to kabelek od ściany do "oczka" będzie szedł na wierzchu :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc na imageshack.us, albo photobucket. :wink:

mam "awaryjny" album na Onecie... ale ten Fotosik mnie wnerwia. napisali ze od jutra będą blokowac moje foty jak im nie zaplacę :roll: .. ale nie wiem -czy nowe czy te co już wrzuciłam też :roll: ?

 

Te, ktore juz masz. Onet ma do doopy kompresje. Wez je sobie wszystkie zgraj z powrotem na kompa i przeloz do photobucket.com - mozna tworzyc foldery i wszystko proste jak drut. Maja limit transferu 25GB miesiecznie, gdzie na fotosiku jest 1GB. :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, krzesła z Jyska?

Nie wiolasz -krzesła i stół + szafka RTV so salonu -producent -Paged meble -seria Milano :) Do kuchni planuję coś "nowocześniejszego" -np ten zestawik z Allegro:

http://images28.fotosik.pl/317/2f714b5af50f818emed.jpeg

 

Malgos -wykupiłam półroczny abonament na Fotosiku -za 27zł -mozna wgrywac 100 fotek naraz, i mozna wgrywac większe foty (cięższe) -nie chce mi się już tworzyc albumu na 3cim serwisie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne krzesła

i stół chyba rozkłądany, co?

Wiolasz -to jeszcze nie są moje meble -dopiero na dnimi myślę -na razie kasa idzie w elektrykę -pstryczki, zyrandole itp :evil:

A ten do salonu rozkladany -oczywiście rozkłada się do 2,30m :)

A jest taki ciężki że mąż z bratem nie mógł wnieśc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...